Споделена история от Тинейджърски

С какво може момче да впечатли момиче, въпреки, че не е красавец?
Здравейте! Първо ще помоля модераторите да ми качат въпроса!
Забелязал съм, че почти всички момичета си падат по красавци и изобщо не обръщат внимание на останалите. Например почти във всички случай, избират красавците и отрязват нормално изглеждащите, които са по-забавни, с по-хубави тела, умеят да се отбраняват и. т. н.
Чувал съм момичета да си говорят и да изброяват определени момчета, които те смятат за красавци и, че останалите не можели да им стъпят на малкия пръст.
С какво красавците ни превъзхождат освен с красотата или тя е достатъчна, че в повечето случай избирате тях, момичета?
Съжелявам, че повтарям думата, , красавец'', но искам да разберете какво имам в предвид.

Коментари

1.   Чар и характер. Най вече характер. Момичетата харесват момчета с добър външен вид не се притесняват да говорят учтиви и са мили. Външния вид е временен ако човек гледа само външния вид а не какво имаш вътре значи те използва и не те заслужава. Човек който иска дълга връзка с даден човек гледа характера му

2.   Докато са малки и глупави избират красавците, като поумнеят избират тези с повече пари, за това имай пари просто ;)

3.   Ами вие още сте деца така да се каже...нормално е да се гледа само външността, но с годините всеки си дава сметка че е важен характера на човек и отношението му към теб. Моите бивши съученички се омъжиха все за мъже, които трудно попадат в категория "красавци", че са и по-големи от тях. По принцип момичетата харесват по-големи мъже, забелязал съм го.

4.   Не е нужно човек да е красив. Важното е да си кавалер. Научи няколко вица и разсмивай момичетата.

5.   Отговорът на въпроса от заглавието е прост - с кинти. Женските са тъпи и повърхностни.

6.   С личен шофьор и вечеря в изискан ресторант.

7.   В тийнеджърските години, външният вид е много важен. На второ място е характерът. С годините почват да ти правят впечатление други неща, например дали е стабилен, амбициозен, самостоятелен. Но на тези години, ако нямаш особено добър външен вид, можеш да ги впечатлиш, ако се държиш свободно и със самочувствие с тях. Също ако демонстрираш статус, но тогава вероятно ще ти се лепят празноглави и интересчийки.

8.   С пари можеш да я впечатлиш, грозната истина е че парата е*е не тялото и външния вид, парата!

9.   "С какво красавците ни превъзхождат освен с красотата или тя е достатъчна"

Естествено, че тя е достатъчна. Тя свидетелсва за гени. Особено ако е съчетана и с някакви спортове. Гените ни събират, за да се роди дете което да съчетава най-добрите физически качества. Сега ще кажеш - а къде остава "другото". Другото се нарича идеали. А днешното общество живее без такива, то е консуматорско, хедонистично. За добро или лошо - това е положението. В такъв случай единствено физиката, практичното е от значение. Едото измерение е физическа привлекателност, другото - пари. Ако нямаш нито едното, нито другото - сори, но си вън от бизнеса... Естествено не очаквай жена да ти го каже в прав текст, много от тях ги е срам да си кажат. Подобно на мъжете които ги е срам да кажат, че се заглеждат постоянно по хубави жени. Срам ни е от природата ни, но тя е такава каквато е обусловила еволюцията и социалната среда. Много, много малко е плод на собственият ни избор.

10.   Здравей,аз съм момиче на 17 и ще ти кажа мен какво ме впечатлява.По принцип трудно си харесвам момчета,по простата причина,че много от тях са някак надути или пък се имат за големи играчи.Но не всички момичета гледат само външния вид,но за съжаление с повечето е така.Та как можеш да ни впечатлиш?Много просто бъди себе си,колкото и клиширано да ти звучи,казвай каквото мислиш,показвай чувствата си,говори за това,което обичаш и те прави щастлив,разсмивай я,разбирай я и най-важното,поне за мен де,бъди добър,не само към нея ами към всички останали,защото добротата и състраданието са тези неща,с които ще ѝ покажеш,че си различен и специален,а ако тя е момичето за теб и е достатъчно умна ще го види,а ако не,значи просто не е правилната.

12.   Статус сред другите мъже. Лидер, зрял, ерудиран (добре начетен); знаещ кога да бъде агресивен и кога внимателен. Умеещ да обръща внимание на детайлите (напр. стилно облечен), но и да забелязва голямата картина. Поддържа добра хигиена, чисти дрехи и обувки. Грижи се за здравето си и се движи (спортува). НЕ гледа порно, само бета-мъже го правят! Има добри навици, но и не се страхува да експериментира. Адаптивен е и с въображение. Поставя си цели и ги постига. Комфортно използва думата "не". Има умения като: самозащита, оцеляване, инвестиции, умее да поправя неща.

Къде по-горе се споменава "красавец"?

Забележка: стилно облечен е човек с добре пасващи дрехи, координирани цветове, чисти и без дупки; не е необходимо да са скъпи

13.   Номер 4 ти се еб*ваш нали ? Кой очаква кавалерство в 21 век ? Стига сте живели в 1700-те , моля ви . Авторе ти не се филмирай , никой не подбира по красота , тя е само бонус...

14.   Да, бъди себе си и не играй никога роли, но се приготви за дълга суша и отбягване. Добре, ако не схвашаш иронията, ще ти пиша конкретно - бъди актьор и манипулатор, те към това припкат, вярвай на един опитен. Пързалял съм няколло през годините, и пропуснах тройно повече, защото бях себе си. Тук ти е играта.

15.   Кой ти е казал, че ако някой е красив не може да бъде умен и забавен? И обратното, некрасивите са много умни? Красотата е природна даденост, но можеш да работиш над ума и характера си, да се развиваш, да си изградиш самочувствие. Не пишеш на колко си, но явно си тийнейджър. Запомни , бъдещето ти е в твоите ръце, бъди позитивен, не мрази момичетата затова, че са предпочели по-красив и ти ще срещнеш твоя човек.

16.   По мои набюдения има два типа мъже, които имат успехи. Едните са най-красивите 5%, другите са най-комуникативните. Имам предвид тия, на които комуникацията им се получава естествено, леко и забавно. Могат да говорят дори пълни глупости, но така да го казват, че да се отпускаш в тяхната компания.

Социалният статус няма почти никакво значение. Познавам лекари, ръководители на отдели, банкови служители на средно ниво и др., които просто са грозни или не могат да коминикиратм и нямат никакъв успех с жените. Даже банковия служител е девствен на 35 години. Парите също не мисля, че влияят чак толкова. Познавам няколко девствени програмисти на 35 с 6 к заплата (ако 6 к се смята от жените за пари де, защото според някои за богати се смятат такива с поне 5 цифрени доходи).

17.   От 12. След като прочетох мнението на 16, искам да уточня (коригирам) това, което АЗ имах впредвид под “статус сред мъжете”, защото съм съгласен с него. Има голяма разлика между позиционен лидер и реален лидер. Първият тип е със “социален статус”- лекар, съдия, полицай, политик- хора, които ръководят от позицията, която заемат. Вторият тип е истинския лидер- него ще го познаете по характера. Той е компетентен, поема отговорност за действията си и тези на хората, за които отговаря. Възможно е един човек да бъде и двата типа лидер едновременно, но не е задължително. На България е необходимо повече от втория тип- истински лидери- така ще просперира. Но се размечтах...

19.   Отбягват те и не те харесват само заради глупавия ти и комплексиран начин на мислене...
"С какво другите са по-добри от мен? ! " Като мислиш така никой няма да те харесва, жалко е и си личи от километри.
Ами ти с какво превъзхождаш другитe? Забавен си, имаш хубаво тяло и можеш да се отбраняваш.. аз това разбрах от поста ти. Също че мислиш повърхностно и също те интересуват неща, свързани с външен вид и умения ( хубаво тяло.. т. н. ) то е същото, като да имаш красиво лице. Всеки се влюбва в това което го привлича, ти би ли излизал с момиче, което мислиш за грозно? Не казвай външния вид че няма значение защото това са пълни глупости. Ако не те привлича и с характер и с външен вид няма как да гледаш на човека като на партньор.

Момиче, 18г.