Споделена история от Тинейджърски

Няма да я видя цяло лято..
Здравейте!
Аз съм момиче и съм бисексуална. Наскоро се видях с най-добрата си приятелка, която също е би като мен. С нея си пишем постоянно - щом се събудим от оттам до вечерта. Това е добре, поддържаме връзка.
Последните няколко дни преди да се видим си писахме прекрасни неща - колко много се обичаме, как искаме да се целунем, да се гушкаме... и така нататък.
Когато се видяхме не можахме да си се нарадваме. Тя ме попита дали дори искам да станем гаджета и аз казах, че наистина искам. Не съм сигурна в какви отношения сме сега, но я обичам страшно много.
Когато излязохме от мястото, в което се бяхме разбрали да ядем, навън валеше. Скрихме се в един подлез. Там тя ме прегърна и седяхме така около една минута. След което аз се отделих и я погледнах в лицето. И двете си казахме 'айде'.
Можете да познаете какво стана.
Случи се още три пъти същия ден.
Когато се прибрах бях разстроена, че няма да я видя скоро, защото заминаваме след няколко дена.
Страх ме е да не я изгубя. Страх ме е не дай си боже да спрем да си пишем толкова често. Даже ревнувам от приятелките ѝ през лятото. Дори пиша това в 4 сутринта, защото не мога да спя... Искам просто да я гушкам и да преплитам пръсти с нейните както правех тогава. Моля за съвети. Плаках и се ядосвах.

Коментари

2.   Май си обърнала резбата, дали си бисуксуална или нещо повече?