Споделена история от Тинейджърски

Прословутата целувка!
Моят проблем е много голям и натоварващ мен самата душевно. Имала съм доста шанса да се целуна с момче, но винаги съм ги изпускала от страх към целувката,внушила съм си сама на себе си, че това е нещо трудно за изпълнение,че не го мога, че няма да се науча никога,че никога няма да мога да бъда щастлива!!! Вървя по улиците и гледам как влюбените двойки се прегръщат и се целуват, на тях им е лесно а на мен не :( Това е заседнало като камък в мен,вече съм почти на 16 години имала съм около 20 обожатели с който е можело да се получи нещо сериозно с тях но уви страх си ме е а така само се забивам повече и повече ,само страдам и страдам :( Помогнете ми как да се отърся от това и да го преживея :)

Коментари

1.   ЕЙЙЙЙ ЕЙЙЙ ЕЙЙЙЙ живота е пред теб!
Така си мислиш сега,но когато доийде момента щв забравиш за всичко.Както са казали старите хора Насила хубост не става.Втълпила си си нещо от което не можеш да се отърсиш.Точният момент е истинска магия наслади му се.Не се измъчвай,че не си се целувала с момче до сега ,няма нищо срамно или пък страшно ,просто се успокой в дадения момент и не мисли какъв ще е крайния резултат!
Успех:)))

2.   ЕйЙйЙ ЕЙйЙй ЕйЙй пропускам най-хубавите си години само заради този мой страх :(. Много пъти е идвал този момент и аз се вцепенявам.Немога да се насладя защото нямам смелоста да го направя. :( :( :( А това ме мъчи прекалено много. Благодаря ти,че се занимаваш с мен,но в край на сметка мен си ме е страх и незна кога ще успея да го преодолея този проблем :)

3.   Не се притеснявай мила този сайт е за да си помагаме до колкото можем или просто е един вид отдушник.Занеш ли понякав начин бих ти казала,че ти си късметлййка още не си се целувала не се сковавай казах ти ще усетиш момента,а моята 1 целувка беше от инат за да докажа на едно момче което не ме интересуваше ама грам,че мога....... и тнт не съм имала възможност да потръпна от този специялен момент в живота на всеки човек.Твоите стархотни,незабравими и луди години тепърва предстоят аз съм по голяма и ти казвам от опит истинските и красиви моменти в живота ни са малко и трябва да им се насладим на 100% желая ти от все сърце съвсем скоро да усетиш това за което говоря.:)))) УСПЕХ

4.   аз имах съ6тия проблем но една ве4ер бях на купон напих се и го направих.няма ни6то сложно а и всеки има разли4на техника и този с когото 6е се целува6 няма да разбере 4е ти е за първи път.бъди по смела.

5.   Много ви благодаря наистина ми помагате така . най-малко за да се настроя . Скоро отивам на море мисля си там да си намеря някое момче да се позабавляваме .

6.   Целувката е нещо много красиво, почти не може без нея в една връзка, научиш ли се идин път, ще ти се иска да го правиш цял живот. Твоето не е страх, просто не си намерила момчето, което да те предразположи към тази целувка. Не се отчайвай, а продължавай да търсиш, когато го срещнеш, цялото ти тяло ще ти казва, че това е той, повярвай:)

7.   Ето ти съвет от мен. Целувката е може би едно от най страхотните неща - тя е причина за секса ако щеш :) А самата целувка - как да го направиш първия път - просто когато решиш, че човека срещу теб е този с когото искаш да е първата целувка, наведи се леко към него, целуни го леко по устните, почети приятелски без да бързаш, той сам ще направи всичко останало само трябва да си сигурна че това е момчето и да се отпуснеш. Както казаха по - горе всеки се целува по различен начин и не би могла да знаеш как го прави дадения човек - така че остави се - нека той да те научи. Повярвай няма да съжаляваш. Целувката е преди всичко останало. УСПЕХ :)))

8.   здрасти
аз съм на 12 и още не съм се целувала предлагали са ми много пъти но аз съм отказвала такъв случай се случи скоро ходих с родителите си на гости там имаше басейн
запознаха ни със синът на човека който ни покани той
беше много сладък но и по голам на 16 не спираше да ме гледа независимо къде съм в басейна или навън след време ме извика да се разходим така и стана после ме покани у тях седнах ме на леглото му и гледах ме телевизия той ме обхващаше с ръце най-накрая ми дръпна косите приближи се ищеше да ме целуне и аз се дръпнах исках да го целуна но ме беше срам ако бях го целунала като първа целувка можех да се проваля и да се изложа пред него мисля че това е любовот пръв поглед
но не искам да проваля всичко с една целувка аз съм готино и красиво момиче но и срамежливо страхливо и стиснително
скоро пак ще ходя там какво да правя?
надявам се вие да ми помогнете защото нямя кой друг

9.   Здравейте! Аз съм на 14 години и си мислех доскоро,че може би съм една от най-големите имам предвид по възраст, които не са се целували. Но скоро открих, че има по-големи от пен на по 17-18 години,които все още не са се целували и вече не се чувствам сама и единствената която не се е целувала. Вече се чувствам по-обнадеждена и по-уверена в себе си. Но ще ви помоля да ми обясните как се целува ако може. Благодаря ви предварително!

10.   ЗДРАВЕЙ, АЗ СЕ ЦЕЛУНАХ ЗА ПЪРВИ ПЪТ ПРЕДИ 2 ГОДИНИ ТОГАВА БЯХ ПОЧТИ НА 19 ГОДИНИ.НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ И АЗ МИСЛЕХ КАТО ТЕБЕ , НО НЕ СТАНА ТАКА ДАЖЕ БЪРЗО СЕ НАУЧИХ.ОСТАВИ ВСИЧКО НА МОМЧЕТО КАТО ТЕ ЦЕЛУНЕ ТИ САМА ЩЕ РАЗБЕРЕШ КАКВО ДА ПРАВИШ.

11.   Това не е нещо кой знай какво няма от какво да се страхуваш и да се притесняваш просто се отпусни. аз първия път дори не се усетих точно когато се обърнах да му кажа чао и ......

12.   Здр. споко аз скоро направих 17 и още не съм се целувала, Но съм решена утре да целуна момчето на мечтите си, щото стращно много го обичам и изгарям от желание да го целуна! едва ли е кой знае какво, просто трябва да се отпуснеш и да се насладиш на момента :) . Стискайте ми палци за утре и успех

13.   Хей, аз съм на 14 скоро ми се отдадоха толкова много възможности да целуна едно момче, но и при мен се намеси промлемът с притеснението от първата целувка. Имах някакви симпатии към него и реших, че трябва да се възползвам от този шанс, тъй като съм почти на 15 и мисля че вече отдавна трябваше да съм преживяла 1та целувка. Но след това размислих ще изчакам най-подходящия момент с най-подходящия човек. Съдейки по коментарите по-горе всичко ще се нареди от само себе си но все още изтръпвам при мисълта....

14.   Здравейте! Аз сам 13 сега имам за първи път имам гадже и искамда го целуна ,но не става ,срам ме е как да го преодолея?! Много го харесвам и той мен.Искам да го целуна но не става ? , (sweat) !

15.   здрасти ! аз сам на 12 години и едно момче ми каза,че ме харесва аз го харесвам съ6то но той вече се е целувал а аз НЕ незнам как помогнете ми моляя!!!!1

16.   А какво става когато и аз и момчето което харесвам ни е срам...?Моля ви помогнете защото аз знам че и той ме харесва и то много но .... аз ли трябва да направя първата крачка защото много ме е страх ... :(:(

17.   здравейте искам помощ едно момче ме харесва той сам ми каза но аз много искам да се целувам с него но незнам дали го харесвам просто искам да се целувам с него та въпроса ми е как да го накарам да ме целуне? помощ моля ви благодаря предварително!

18.   Здравейте казвам се Марина, и аз имам подобен проблем.
Та значи има едно момче от моя клас, което много харесвам,а и то мен, постоянно ми предлага да станем гаджета, но аз не се съгласявам защото не мога да се целувам а той има голям опит. Той вече е свикнал постоянно да ме гушка,целува по бузата, челото праща ми целувки в часовете и така. Предлагал е на мой приятелки, дори едната като се съгласи той искаше на следващия ден да се целуват и скъсали. Страх ме е и защото е голям клюкар. Ако целувката мине зле ще разкаже на всички. Ако някой има как да ми помогне моля да го направи. Благодаря предварително за помощта

19.   18-мила няма от какво да се притесняваш, просто давай сигурна съм, че няма как да мине зле. И аз като бях малка така се притеснявах, а то не се оказа нищо страшно и трудно :)

21.   Хей, момичетаа .. не се притеснявайтее.. и аз бях така 1-вият път.. но постепенно се научих! Просто 1-вият път наистина е притеснителен и вълнуващ, но когато дойде момента на целувката.. просто затворете очи и оставете партньора да ви води. Каквото прави той - правете го и вие! ! ..

23.   Здравейтее аз съм на 12 и имам гадже отт 2 меесеца някъде и на 2 - 3 пъти щяхме да се целунем с език но понеже ми е за 1-ви път аз винаги се дърпам и сега във петък ще излизаме и съм се реешла да се ццелунем но съм много притеснена и ме е страх да не оплескам всичко моля ви помогнете : )))!! Благодаря предвариително : )

24.   Абе както е казал Ило Сиромахов: Хващаш го/я за ушите и това е :D
Хора оставете се на инстинка си

25.   Споко просто го погледни наведи се и го целуни.

26.   И аз много се притеснявах от този момент, но просто се случи :) Момчето беше много влюбено в мен, изпрати ме до нас една вечер ... (не ме изпращаше за първи път но до сега не му бях дала възможност да го направи), но се случи.. стига да не си скована, просто се отпусни и се остави на момчето : )

28.   Здравейте аз съм на 14, много съм уплашена имах толкова възможности да се целуна с едно момче но просто се отдръпвах, срам ме е мисля че ако се целунем няма да да му хареса или ще ме попита имала ли съм опит а пък може и да ми каже че немога да се целувам..? Възможно ли е... Моля ви помогнете ми.. Утре ще излезна с него ии незнам какво да реша да направя