Споделена история от Тинейджърски

Какво да правя
Някой друг преди мен беше задал този въпрос и повечето коментари бяха от сорта на излиза с приятели, бягай или чети книга и си намери хоби. И да, аз бягам сутрин 15 мин, после пера, чистя и готвя до обяд, а след това? Всякакви маски за лице, коса си правя, гел как си правя, имам един куп саксийки, рисувам и пиша често, но не мога да правя едни и същи неща всеки ден. Наскоро си направих татус на крака и ми се наложи да стоя в къщи 2 седмици докато зарастне и умрях от скука.. Тук идва и частта с приятелите. Обиколил съм много компании и в нито една не съм се задържала. Сменила съм 4 училища и всъщност бях доста популярна в прогимназията и началото на гимназията, но и паднах в тежък период, в който осъзнах много неща и узрях така да се каже. Започнах да ходя по барове в 6ти клас, на дискотеки - в 8ми, не ми харесва да пуша трева или каквито и да било наркотици и след тежкият ми период в 9ти клас вече мислех по друг начин. Не ми се "весели" така да се каже, в момента това, което ме интересува е да се развивам и да научавам нови и нови неща и да съм най-добрата част на себе си. Много обичам да говоря с хората и да разказвам как е минал денят ми, но просто на моята възраст не съм срещнала човек, с подобен на моя характер или цели в живота. За връстниците ми е най-важно или да имат много пари и да го показват, или да бягат от реалността като купонясват и се наливат и дрогирват. Та ако някой изобщо е стигнал до тук :Д, въпросът ми е, къде мога да срещна такива по-зрели и интелигентни хора, с които да не си губя времето, а да се развивам и да имаме някаква полза едни от други?

Коментари

1.   В библиотеката, на курс по нещо, като влезеш в университета - твои колеги...