Споделена история от Тинейджърски

Рожден ден
Здравейте. След около месец имам рожден ден. Имам намерение да изляза с приятелки, за да ги почерпя. Със сигурност ще поканя 5 момичета, но въпросът ми е за останалите 2. Никога не сме били много близки, но пък едно от тях ме покани на своя рожден ден. В училище си общувахме доста, но пък за сметка на това откакто не ходим на училище са минали около 4 месеца, а сме излезли само два пъти. С тях би било забавно, а и биха се обидили ако не ги поканя. Но пък и ако са ми близки не трябва ли да се виждаме по често. С едни мои приятелки излизаме и каним едно от тези момичета, но то почти винаги отказва. Не обичала да излиза, не знам какво да мисля вече.
Какво бихте направили, бихте ли ги поканили или не?

Коментари

1.   Всеки знае себе си, момиче! За моите 37 г. съм разбрал само едно-хората са различни! И аз нямам този навик да хвърлям маса пари по ресторанти и др. под. Празнувам си го у нас с майка ми и с едни наши близки хора! Дори тази година покрай режима си го празнувах у нас, с майка ми! За какво ми е повече, а и като ми се обадят по телефона някои дами, се радвам много! А ти вече-не искала да дойде! Ами няма да иска! Вчера чу ли за 12-те заразени във Варна? Всеки се пази, особено в най-усилното време, че този вирус не прощава! Всеки си решава сам за всичко!

2.   Излъжи че ще поканиш всичките 7, и отиди само ти без никой друг да си го поканила от другите и си изяш всичко самичка, това ще е най-добре за твоят характер според мен :)

3.   Покани тези със които си най-близка!

4.   Покани тези, с които се разбираш чудесно - ти си зодия Везни нали?
На колко ставаш? :)