Споделена история от Тинейджърски

Кибер проблеми
Здравейте, предполагаеми читатели,
Надявам се, че ще мога да излея душата си тук, както и да получа вашето обективно мнение. Та...
Накратко :
Преди доста време започнах акаунт, с цел подкрепа на известна личност. След време бях добавена във фен група с този изпълнител и други непознати. С времето се сближихме.
През цялото това време криех комуникацията си с тези хора от най-добрият си приятел, докато един ден групата се показа, а в това време тя гледаше в телефона ми и започна да ми задава куп въпроси. Накрая трябваше да "изплюя камъчето"... Разбра и за групата, и за хората в нея. Не споделих, че сме си станали близки (въпреки че то се подразбира), но естествено на нея мога да се доверя винаги и ми е най-близкия приятел от всички други... Мисля, че се страхува да не ме загуби, заради 'Интернет приятелите' ми, но се надявам да не си помисли това, защото ще се сдърпаме и няма да последва нищо добро.
Нямам представа защо крих това и то от най-добрата си приятелка, но нямах някак си смелостта да го кажа, въпреки че не е нищо лошо. Човешко е да създаваш приятелства (едни по-силни от други), но най-добрият ми приятел ме "ревнува" (поне от мои впечатления) от всичко. Искам тази ревност да стохне, защото нямам желанието да бъда затворник на мислите ѝ (въпреки че я обичам безкрайно много)... Все пак е и човек с много голям опит и издръжливост в сърденето. Лошото е, че имаме доста малко време заедно, защото след няма и година ще се разделим, в смисъл, че няма да се виждаме всеки ден, но се надявам контактът ни да не секва... Мисълта ми беше, че няма време за караници, въпреки че не може винаги отношенията ни да са гладки... Искам да я запазя, но се страхувам, че ще избухне и ще ме изостави, въпреки всичко...
Ако имах смелостта, щях да ѝ прочета това, но за жалост - нямам я. (реакцията ѝ на групата беше мека и добра, но се надявам да не избухне в някой момент)
(в момента поддържаме нормални отношения и никой от нас не повдига темата)
Благодаря Ви, че отделите вниманието си за мен. Едни от малкото сте, които го правят... Не съм написала въпрос, на който да можете да ми отговорите, а просто искам обективното Ви мнение, след като прочетохте това.
Отново - благодаря за вниманието и търпението!

Коментари

1.   Обективното ми мнение е, че с чиста съвест мога да кажа "Да ти имам проблемите"!

2.   Когато ти прочетох заглавието си помислих,че имаш проблеми със психопат! А като те прочетох разбрах,че си се сближила с някаква известна личност и си криела от най-добрата си приятелка. Защото тя била ревнив човек. Поне да беше казала името на известната личност ,че ми стана интересно коя ли е. Но историята ти е тъпа, загуби ми времето. Да беше казала коя е известната личност и групата можеше и аз да се включа!