Споделена история от Тинейджърски

Обезкосмяване отдолу
Здравейте, момче на 15 съм и имам голям проблем. Понеже вече почнах да ходя на събиранки с преспиване и алкохол и разни такива, имам чувството, че някое пияно момиче ще ми се хвърли, а аз трябва да й кажа, че не мога да го направя. ( Попринцип не удобрявам секса в ранна възраст, но съм чувал, че под влияние на алкохол е по-трудно да се измъкнеш ). Та моя проблем е, че ако не се измъкна и започнем "забавата" ще ми е неудобно заради космите долу. Баща ми и майка ми казват, че съм малък за бръснене и ми казват да ги махам с ножица, но това не помага понеже не е същото както със самобръсначка. Някои ще кажат да се обръсна сам, но там идва и другият проблем - не знам как. Лицето съм го бръснал, но там долу не знам как, а и имам чувството че ще се порежа, и че ще ми стане нещо. После как да обяснявам на нашите. Моля ви за помощ какво да правя в тази ситуация, защото наистина ще ми помогне!

Коментари

1.   Виж какво, едва ли на 15 имаш много косми там долу. Съвет от мен - не ги бръсни с бръснача, вземи си един тример за тяло, има читави за около 30-40лв, и с него скъсявай. Но и да се стигне до нещо и да имаш косми там долу, не е чак такъв проблем... много капризни станахте днешните, а до преди 20г. мъжете не са се обезкосмявали изобщо, така че мислиш ли че на жените им е било толкова гнусно? ! Изобщо не е чак такъв проблем това окосмяване, стига да не е някаква гора и да се миеш веднъж седмично и да смърдиш лошо.

2.   До номер 1

Аз като бях на 15 отдолу имах 5см. косми и съм се занимавал по 20мин. да ги махам, тъй че е възможно да има доста.Вече не живеем в 20 век, днес всеки втори се обезкосмява.

4.   Копираш се една машинка и е готова работата. Ги пък вашите слушай за такива глупости. Важно си е братле. С ножица недей загуба на време. С бикче пак не е много добре, тъй като излизат повече. Аз използвам машинка и лесно се работи с нея. Особено ако си окосмясал като мен по ташаците няма как да ползваш бикче. И какво го избягваш този секс с момичетата. Ти си прост на светлинни години. Какво си против това онова. Трябва да се възползваш докато ти идват възможностите. След време ще съжаляваш за това което не си направил, а не за това, което си свършил. Бръсни отдолу с машинка ежеседмично. Мий си зъбите сутрин и вечер, къпане по възможност редовно, но поне на 2 дни и това е. Друго не ти трябва. Докато имаш възможности спи с колкото щеш момиче, но като те си идват. Не се затяга за без нищо. И не си хаби възможностите. Че сега докато си в гимназията ти е времето за това. Еби на поразия, но се отнасяй с момичета като с парцали или да им започнеш да им се мазниш. Дръш се с нас като най-обикновенни жени нищо повече. Това е.

6.   Навремето и аз като тебе мислех и откакто почнах да се бръсна долу вече космите ми са 3пъти по дълги и твърди. Един път почнеш ли, ще трябва да го правиш доста редовно, а писва.
Какво ли не бих дал да имам пак естестяената си дължина на космите, изобщо нямаше да ги бръсна.

7.   То така или иначе сам ще се обръснеш, няма баща ти да го направи вместо теб. Ти единствен знаеш какво е положението под панталона и си достатъчно голям, че да решиш какво да правиш с космите. В общи линии родителите ти даже няма да разберат, че си се обезкосмил.
Бръсненето си е бръснене, хващаш самобръсначката и започваш леко и внимателно, като отместваш приятелчето. Вероятността да се порежеш е малка, но ако се притесняваш толкова много- вземи си тример и действай с него.

9.   Ти да не би да си бавно развиващ, не знаел как да се обръсне сам, еми, по същия начин, както си бръснеш брадата на лицето. Нищо по-специално, гнусно е да ходиш с косми, най-малкото се потиш, има миризма и т. н., нелепо е, че вашите не ти дават да се обръснеш, не ги слушай.

11.   Виж сега, нали се сещаш, че и момичетата не сме безкосмени. Ако заради нас ти е проблема, да не ти пречи. Първо, щом ти скача на секс в пияно състояние, значи или не й пука, или просто няма да помни.
Във всички случаи обаче, ти е рано за такива прищявки. Да си девствен не е лошо, нали все пак и аз съм такава. Но едно не забравяй, ако ги изтървеш тия косми след премахване и набъбнат с една идея повече, ще боцка на нас. Ще ти отиде удоволствието на кино. Не съм лелка, знам за какво ми говориш и няма нищо гнусно или неприемливо в това :)

12.   Добре значи на мен не би ми попречило едно момче да не е обезкосмено защото аз самата няма да съм идеално гладка и няма как да е напълно гладко освен ако не ходя на кола маска на това просто не е за мен пробвай ако искаш да се обръснеш и в началото е съвсем нормално да те сърби и да те дразни с времето спира поне при нас момичетата ако някое момиче пък се огнуси напълно то тя е пълна комплексарка

13.   Ти сам решаваш кога да започнеш да се обезкосмяваш, не мисля че вашите трябва да решават за теб.

14.   Аз пък не разбрах за кое място точно става въпрос може ли някой да ме осветли.