Споделена история от Тинейджърски

Момче, което аз харесвам, но то мен не
Здравейте моята история е затова как харесвам едно момче вече две години. Той е моя най-добър приятел и го обичам страшно много, обаче по два начина: като най-добър приятел и като нещо повече. Въпросът , е че в едно стори в Instagram трябваше момчетата да отговорят дали биха тръгнали с теб или не. Моят най-добър приятел ми написа че не би тръгнал с мен.Не знам какво да правя. Моля ви пишете ми в коментарите , защото наистина се нуждая от помощ, ако някой е имал такава история да ми каже какво да правя. Благодаря ви че прочетохте! Лек ден!

Коментари

1.   За всяка връзка е необходимо взаймство, без значение дали е приятелство или любовна или каквато и да било.Не приемай „натиснатия бутон” в инстаграм за крайна истина.Може да те харесва и той, тези неща си личат.

2.   Съвсем логично е отговорил, щом сте само приятели. Придържа се към това. Пък вече дали какво си мисли, питай го.

3.   Е, сега, какво е едно стори в Instagram. Това не означава, че не те харесва. Може да е по-срамежлив, знам ли...

4.   Номер 1, не е крайна истина, но е добър ориентир. Защо ако ще иска да бъде с нея да не натисне отговор, че иска да бъде с нея?
Авторке, би могла да си по-директна с момчето, за да не се измъчваш от съмнения, но при условие, че до момента не си усетила някакво взаимно привличане за мен отговорът е ясен.

5.   Приемаш нещата такива каквито са и продължаваш напред започнеш ли да му нахалстваш , при положение, че не споделя чувствата ти ще постигнеш точно обратното ще започне да те отбягва а може и да си развалите завинаги добрите отношения. Разбирам те била съм в подобно положение. В гимназията бях влюбена в човек, който не споделяше чувствата ми. Лека полека ми мина с времето когато вече не го виждах. Днес се смея на себе си и се чудя какво толкова съм му намирала. Ако ти е трудно дистанцирай се от момчето за известно време. Горе главата всеки е минал по път ще намериш твоя човек някой ден.

6.   Момчетата днес са големи използвачи-имай го предвид!

7.   Изчакай чувствата ти да утихнат, иначе има риск за разваляне на приятелството ви. Е, ако толкова не можеш да търпиш да ти е просто приятел, признай му чувствата си. Все пак не всичко в Инстаграм е истина... късмет! :)