Споделена история от Тинейджърски

Боли ме... адски ме боли
Здравейте.. : )
Моля ви посъветвайте ме какво да правя, знам че всеки от вас е контактувал с хора като мен.
Момиче съм на 17години от София.
Историята ми накратко :
запознах се с едно момче в сайт за запознанства, разменихме си телефоните след около 2месеца и така чувахме се, но нищо повече
с
След 6 месеца от запознанството ни се видяхме и от тогава сме заедно.. вече година и половина
Проблемът е следния: В началото на връзката ни аз бях ревнивата, аз правех скандалите, наистина аз бях виновна за всичко.. Признавам си, в мен беше грешката.. но в последствие нещата се промениха..

Отношението му стана корено различно, нито говори мило, нито помен от миналото... днес се разделихме.. съсипана съм просто не знам как да опиша това което чувствам... някак по силно е от мен.. чудя се какво да правя.. почти съм сигурна, че той няма да промени отношението си към мен.. но още тайно се надявам..

Има и друго, имам проблеми с нервите, макар че съм толкова малка.. винаги аз съм му посягала първа, макар че и той ме е удрял..
Не искам да си кажете: Тя е малка ще се оправи!
Не търся съжаление.. просто ми кажете да се боря ли за него или смисълът вече се е загубил..! Страшно ме боли.. помогнете ми..

Коментари

1.   Няма смисъл! Гледай напред и си жевей живота:)

2.   Аз мисля, че си млада още и ще си намериш някой, който да те уважава и обича. Година и половина сте заедно това е добре. Не си споменала неговата възраст, но смятам, че е изгубил интерес към теб и си намира поводи за да се карате и да се разделите, но и ти не е трябвало така да си изпускаш нервите. Но пък ако през тази една година и половина постоянно сте имали скандали на него просто му е омръзнало и е охладнял към теб, може да си мисли, че не го обичаш вече. Според мен е трябвало да седнете и да си разясните отношенията и ако още е възможно да се съберете отново. Успех и дано съм помогнала малко! :)

3.   Остави го намира за сега,ако те потърси ако все още искаш откликни,за сега е по-добре да не го дразниш,да не вземе груби мерки-я да хвърли тела,я така- онака.мирувай за ся,ако не те потърси до месец два потърси го.Тогава ще сте спокойни и двамата

4.   Ти сама трябва да знаеш най-добре дали има смисъл да се бориш... Ние като странични хора не знаеме какви са обстоятелствата... Ти трябва да решиш, кои са повече във вашата връзка-плюсовете или минусите!

5.   Има ли смисал да задаваш такъв въпрос?? Ако го обичаш бори се естествено направи всичко възможно, за да бъдете заедно :))

6.   Леле... според мен (момче), момче да те удари е непростимо! Не бих си позволил такова нещо, дори ако ме удари първа... Според мен не трябва да се бориш за някой, който си позволява да ти посегне :)

7.   Ударил те е???? трябвало е да го пребиеш и да го зарежеш ти, как ще позволяваш на някого да те удря,

8.   Знам колко те боли повярваи но трябва да продалжиш мен също мн ме боли и ако има някои които знае лекарство за лек от лубов искрено бих помолил да ни каже какво е мн ще ни помогне
Хектор

9.   След мъж и след рейс никога не се тича, винаги ще дойде друг ;)

10.   Мъже които ще ти дарят щастие има много стига да искаш Хектор

11.   Знаеш ли защо си депресирана и нервна? Сега ще ти кажа:

МНОГО МИСЛИШ!!!!!!!!!!

Абе хора за какво си усложнявате живота. Дайте го по-леко. Всички хора, изпаднали в депресии са заради това, че мислят прекалено много за миналото или за нещо друго. СТАНАЛОТО - СТАНАЛО! НЕ МОЖЕ ДА СЕ ПРОМЕНИ и толкова. Каквото стане ще си стане.

КОЛКОТО ПО-МАЛКО МИСЛИШ - ТОЛКОВА ПО-ДОБРЕ!

12.   Бори се със себе си първо, вземи контрол над себе си, тогава вече се чуди за другите...

-Death_Blade ^

13.   Така е, от любовта боли :). И няма магическа формула, която да ти помогне. Макар никъде да не видях любов в историята ти. А каприз. Имам го - караме се и се пердашим. Нямам го - рев. Защо обичаш човек, с когото се биете? Какво ти липсва - момчето или "битките":))?
Спри да пищиш, вземи се в ръце и поработи над характера си.
Ще срещнеш друг ;). Много други.
Ел

14.   Номер 6 и 7 са изключително прави!! Щом още от сега ти посяга агресията му ще се развие в по лоша форма-именно насилието според мен той е изгубена кауза макар и да го обичаш.. всички на които съм споделяла мнение на приятели и прочие винаги са ми били благодарни и винаги съм им помагала, но ето че при мене не се получават и още съм необвързана.. моето е много по-гадно положение именно "несподелената любов" и винаги попадам на неподходящи и оплесквам всичко а на френдовете как успявам винаги да помогна нз.. просто се радвай на хубавите мигове които сте имали и не повтаряй с него когато най-малко очакваш ще те намери правилният човек не се измъчвай давай смело напред и не мисли за любов ;):)

15.   Момиче, 89% от връзките започнали с помоща на сайтове за запознанства свършват така! Няма смисъл!

16.   Имам същия проблем с тази разлика, че съм момче(17г. ), но определено не си позволявам да посягам на момиче. Мога да ти кажа само, че щом си го обичала лесно няма да го забравиш е поне при мен не става така..

17.   Благодаря за коментарите, Ви! Нещата се оправиха пак сме заедно, може би просто му е трябвало време да помисли. Много много благодаря за съветите, а тези които изказват мнението си не ме интересуват, Радвам се че има хора, които все още се опитват да помагат!! Благодаря от цялото си сърце : )