Споделена история от Тинейджърски

Как да се оправя на първоят учебен ден
Здравейте! Не смятам да ви губя времето, затова ще гледам да съм бърз. Аз съм момче на 14 години. Сега ще бъда в 8-ми клас и не знам дали ще си намеря приятели в новото училище. В средата на 7-ми клас изгубих малкото ми останали приятели и оттогава насам като чели загубих всичките си комуникативни умения. А карантината, като че ли ме довърши защото спрях напълно да излизам, от което стойката ми се развали, като ходя навън се чувствам некомфортно и напрегнато, заради което ходя като някой мъртвец. Не знам какво да правя. Моля за съвет. Приятен ден и дано не съм ви отегчил много.

Коментари

1.   Горе главата, момче. Готин си, умен си. Върви напето и се опитвай да изглеждаш уверен и нещата ще се получат. Успех!

2.   Здравей, аз съм момиче и също така ще съм 8-ми клас в ново училище. Срамежлива съм и нямам много приятели. Просто бъди себе си. Ако искаш да се запознаем хихи

3.   Бъди себе си!

5.   Приятелю виж сега си на 14. Дано намериш страхотни приятели измежду твоя клас. Мен карантината не ме отчая честно казано, аз съм двойно по- голям от теб (27) работя. От март до Юни съм стоял в къщи като затворник, и почти не излизах,гадно е но факт. Сега излизам свободно но с маски. Положението е сериозно, но аз вярвам,че корона вируса ще приключи някога