Споделена история от Тинейджърски

Училище
Здравейте скъпи читатели!
Момиче на 12 съм, скоро ще бъда 6 клас. Проблемът е, че ту искам, ту не. Например онзи ден изгарях от желание да отида, а днес ми се насълзяват очите като се сетя. Не съм някаква лигла която иска да лежи по цял и да не прави нищо, нито съм зубърка която трепери за училище. Обичам училище и имам много приятели там, ноооо…… имам чувството че няма да се справя. Че ще ми е много трудно, че ще имам домашни, че ще ми се подиграват и най- различни неща. Утре сигурно пак ще искам да отида. В никакъв случай НЕ искам дистанционно обучение, но не искам и да ни натоварват толкова много. Въпросът ми е защо постоянно си сменям мнението? Дали е заради пубертета? Моля, отговорете ми. Също така моля редакторите да публикуват историята ми, защото това е важно за мен!
Благодаря! ❤️

Коментари

1.   Здравей! Аз съм на твоята възраст и също ще ставам 6 клас. Аз също страшно много се притеснявах даже, когато бях още 5 клас, но попринцип съм отличничка и си казах ще щом всяка година завършвам добре значи отново ще се справя, но проато си учи, не излизай по партита, дискотеки и такива неща. Аз се стягах, учих до късно и не се занимавах с глупости и успях. Ако учих и се стараеш много ще успееш, а аз ти го пожелавам. Късмет.

2.   Нормално е, и аз съм така. Не се безпокой - всичко ще бъде наред. Учи си, забавлявай се с приятелите ти. Тази година ще мине неусетно. Не се плаши от домашните, свиква се. *Ще ти кажа един метод за учене - решавай много задачи по урока.*
Едва ли някой ще ти се подиграва, но ако го прави - просто го игнорирай, не си струва са си хабиш времето за такива хора.

Ще се справиш отлично. Пожелавам ти успешна учебна година. ❤️

3.   От авторката: Благодаря ви за милите думи, късмет и на вас! ❤️