Споделена история от Тинейджърски

Свърших в нея
Здравейтв. Момче на 14 год съм и го направих с приятелката ми за пръв път преди около 30 минути. Проблемът е, че презервативът се е скъсал, и свърших в нея. Давайте съвети бързо, моля ви.

Коментари

1.   Отивате до аптеката и взимате Escapelle (Ескапел) — хапче, което се използва именно в такива единични случаи, в които нещо подобно се е случило. Предотвратява бременността.

Бъдете отговорни, внимателни и се пазете. Сексът е огромна отговорност! Особено на възрастта, на която сте...

2.   Слушайте номер 1, бързо до аптеката, колкото по-скоро го изпие, толкова по-голям е шанса да не забременее. Около 30 лв. струва.

3.   първо аз да ти кажа да не се шашкаш ,второ може да отидеш до аптеката и да и вземеш хапчето и трето току така не стават бебетата ;)

5.   3 стават, ако е в овулация, три пъти съм забременявала от първите ни опити, два пъти първи месец и веднъж чак на втория.

6.   От Автора:
Благодаря за съветите. Взех ѝ хапчето и един тест, тестът го направихме току що, и р отрицателен. Знам, че е рано все още, след два дни ще ѝ купя още няколко. Благодаря за съветите

7.   Следващият път си вземи Durex, не презервативи от 5 за левче.

8.   До 3. Да ти кажа белята става, когато най-малко очаква човек.

9.   Какви неща вече правят 14 годишните .... На вашите години трябва да се държите само за ръка и да се целувате по бузата. Минавам на проблема, АКО имат смелост споделете с родител, или намерете начин да купите такова хапче, накарайте ваш батко/ кака. Но това да ви е за урок, секса е за големи хора а не са деца...:(

Хелга

10.   Вярно, че си доста малък, но не взимайте хапче, България има нужда от деца, топим се! Циганите на по 14 раждат!

11.   Божичко, момче на 16 съм и се възмущавам какво правят днешните тийнейджъри. Първо, вие сте твърде малки за връзка и не разбирате много неща. Второ, не знаете много на за секса и любовта като цяло. Става ми неудобно само като ви слушам какви ги говорите. Сигурно една чиния не можете да измиете, а за секс сте тръгнали. Нямам думи. Секс се прави, след като завършиш 18, защото тогава си достатъчно зрял.

12.   До номер 9:
Аз лично не виждам абсолютно никакъв проблем,щом и двамата се обичаме и се чувстваме готови.Нито единият е прищпорил другия.Не мисля,че е кой знае какъв проблем.Този път избегнахме белята,ще се постарая това да не се повтори повече.

13.   Номер 10, ти наред ли си с главата?! Това момиче (ДЕТЕ) да е най-много на 13-14 години, съветваш да ражда ли???

14.   До номер 9

Има и то голям проблем, че деца на 14 годинки правят секс. Но трябва да свикваме с новото нормално. На вашите годинки преди децата се срамуваха да си кажат,че се харесват и да се хванат за ръка. А днешните правят секс. Много е тъжно това, много. Били сте готови...скоро сте се научили да не се изпускате а вече имате полов живот. Родителите ви, знаят ли че имате полов живот? Сигурна съм че не знаят. Защо убивате детството си? Човек без детство няма здрава основа,няма. Вместо да играете игри, да се веселите да прави детски неща,които едно дете трябва да прави ,а вие какво правите? И проблема е,че не сте единствени. Може би..трябва да свикнем с новото нормално..

Хелга