Споделена история от Тинейджърски

15 септември
Здравейте, пише ви момиче на 15 години. Искам да ви помоля за съвет. На откриването на новата уч. год. ще си облека, дънкова пола, която е по тялото ми смс стегната и една бяла блуза с къс ръкав и готина снимка отпред и балеринки... Тааа... въпросът ми е как да си направя косата. С кръгло лице съм и миисля да си я накъдря. Много ми харесва след около 8 плитки. Или да си я оставя права/калвато си ми е попринцип/. Или на опашка или с маша да си я накъдря. Не знам. Идеи...?
Мерсиии❤и успешна година.
Обичкам Вииии❤

Коментари

1.   Къдрава за да не ти стяга ластикът на маската.

2.   А защо не си я обръснеш, бас хващам че ще обереш абсолютно всяка точка още от 15ти.

3.   Ти се подмий, пък прическата няма значение. И без това ще те разрошим набързо.

4.   Момиче ти не отиваш на бал .... бъди сигурна , че повечето ще са си един вид с най-удобните дрехи и на фона на нях ще изглеждаш нелепо ! Не е нужда толкова да се притесняваш за дрехите , по скоро ако си за 8 клас или си в ново училище гледай да се сприятелиш с останалите.
ППЦ аз бих облякла широки скъсани дънки с потниче , и кецове както си ходя попринцип - old school .
Успешна учебна година ..... и го гледайте по-малко тоя Tik Tok .

5.   Влезе тук, написа това и изчака модераторите да го удобрят, само за да ти кажем как да си направиш косата? Смисъл сериозно?! Какво значение има, не е нещо кой знае какво....аз съм момиче с 3г. по-голяма от теб и миналата година на първия "учебен" ден отидох със спортно долнище, тениска, пусната коса и никой не ме е върнал. Важното е какво имаш в главата и сърцето, а не в гардероба.

6.   Според мен я накъдри с маша. За официални поводи хубавите и стегнати къдрици винаги са добър избор. Можеш и да пробваш да си хванеш предните кичури с обикновени фиби отстрани, за да ти се открие лицето.
Ж16

7.   Съгласна съм с номер 4-ри. Облечи се по-ежедневно и удобно ,за да се чувстваш и ти самата добре. Така по-лесно ще създадеш контакти.Изумена съм за какви неща пишат тук хората. Аз бих се притеснявала какъв втори чужд език да избера например, а не как да си направя косата.

8.   До №7 - Ако искаш ми вервай, но какъв втори език ще избереш има далеч по-малко значение. Часовете по този предмет са пълна пародия и служат единствено за повишаване на успеха на класа.

9.   ППЦ аз бих облякла широки скъсани дънки с потниче , и кецове както си ходя попринцип - old school .

Демек, катонякакъв жалък клошар ...

10.   До 8. Да така е и аз съм с руки и почти не ходя :D

11.   Прическа в стил Шиниъд о,Конър ще ти ходи най-добре.

12.   До 11

Кой?

13.   Аз съм отличничката на училището, избират ме за асистентка на официалното знаме. Имам си знанията. И винаги гледам да съм прилично облечена, като не носа къси блузки и къси гащички, защото ми е писнало да се лепят момчета по мен, просто е мега досадно. И не ми пука толкова за дрехите. Егади завистливите хора има тук. Това за подмиването беше малко... Мерси на тези, които се отнесоха сериозно и ми отговориха.

14.   Накъдри я с маша, и след това наведи главата си надолу и разчорли къдриците. Иначе ще си като фолк певица. Късмет!
И ние те обичкаме ❤️❤️❤️

15.   Номер 14 , идеята ми харесва, проблемът е обаче, че нямам много опит с машата. Смисъл, косата ми е със средна дължина и като я накъдря цялата няма ли да стане къса много. Или по отпуснати. Извинявай, че питам ама само един-два пъти съм се къдрила така и то не цялата коса. А колкави кичури да хващам. Поздрави❤❤❤!

16.   Спокойно половината ученици ще си стоят у дома и няма да те видят.