Споделена история от Тинейджърски

26-годишно дете!
Да спомнена, че това което искам да споделя (не е история от чантата на някое дете), , ,
На 26 години съм!
Хората ми казват, че вече не съм дете ( аз като чуя думата '' секс'' и просто бягам или им казвам да не говорят такива неща пред мен)..
Хората (около мен) ми казват, че трябва да порасна>?
Когато видя жени ( аз дори не си мисля за с*кс и т. н. , ми да пием бира на парка или да правим снимки на природата)... , ,
Обаче гледам, че жените на тези години не държат много на тез неща...
Имах един момент на скоро ( позната от много години на зад), излезнахме, ходих на една кръчма, пихме по бира (тя 2-3), покани ме у тях, отидохме, взех да си играя с кучето, обаче тя отиде до тоалетната и се върна гола, и ми стана лошо (Избягах един вид), защото си мисля, че съм дете...
Смисъл има пари ( не работя), майка ми има много големи финансови възможности, не карам кола, никога не съм искал.
Съгласявам се, извинявам се ако говоря с хора.
Предпочитам да си седя сам. ( Не съм гей, това още по-малко ме влече), но нещо ми има и се мъча да разбера какво?
Лек ден хора!

Коментари

2.   Хаха. Здравей1 26 - годишно дете. Пише ти 26 - годишно момиченце. Аз съм по същия начин. ЕДНО КЪМ ЕДНО! Това, все едно аз съм го писала. Тъй, че не си единствен :).
Много ме разсмя, благодаря за което. Наистина. Оправи ми денят. Трябва да се видим на живо. И мен ме издържат, и гадже не съм имала, нито кола, пък съм красавица. Как да те намеря? Хаха. :)

3.   Възможно е да си асексуален. На 26 години е редно да се отделиш от майка си, да си намериш работа и да си самостоятелен. Очевидно имаш проблем. Няма да е лошо да идеш на психолог.

5.   ставаме трима :D

6.   Ами и аз съм нещо подобно, може би родителите ни не са ни подготвили правилно за живота. Трудно се оправям сам в по-сложни ситуации. Не с чувствам дете, но не се чувствам и зрял възрастен, а съм на 25.

7.   Ставаме четирима аз съм на 25г имам кола, и след година ставам лицензиран пилот в гражданската авиация. Но имам същите проблеми. Ппц тренирам тенис, ходя на фитнес абе поддържам се... съответно не мога да се оплача от липса на женско внимание. Но до сега не съм имал сериозна връзка! Не съм девственик правя си секс но до там. Много мразя като ида в дискотека да ми наскачат джуклести кухи лейки и да започнат да ми се натискат, аз си падам по по-скромни момичета, тип хипита! Много ли искам... Нашите сигурно си мислят че съм обърнал резбата, даже се опитват да ме сватосват! Как да им обясня че не съм готов за сериозно обвързване....

8.   Харо като вас са раядкост.
Ти и някои от коментиращите имате възможност и дадености за много дълбок духовен живот, но някъде по-пътя сте объркали нещо.
Нещо земно ви е разсеяло и не сте станали нито светски хора, нито духовни.

Талант който не се ползва се отнема - ако не потърсите каквото трябва съзнателно, скоро ще станете като другите, споко.

Или ще се случи нещо което ще възприемета като трагедия, катаклизъм житейски, за да ви пробуди.

Защото има скопци, които така са родени от утробата на майка си; има пък скопци, които са били скопени от човеци; а има и скопци, които сами себе си са скопили заради небесното царство. Който може да приеме това, нека приеме.

Успех.

9.   1 В същото време учениците дойдоха при Исуса и казаха: Кой е по-голям в небесното царство?
2 А Той повика едно детенце, постави го посред тях, и рече:
3 Истина ви казвам; ако се не обърнете като дечицата, никак няма да влезете в небесното царство.
4 И тъй, който смири себе си като това детенце, той е по-голям в небесното царство.

Първо ниво тълкувание по окултната наука:

Съзнателно да чистиш финните си тела от влиянията на светския живот.
Да учиш и да разбираш света, но вътре в себе си да оставаш чист и невинен като дете.
Да бъдеш вътре в света, но да знаеш, че не си от него.

Успех.

10.   Същото 22 само, че при мен е на практика невъзможно да се отделя, защото сме крайно зле финансово. По едно време смятах, че съм асексуална, но сега мисля, че просто мъжете около мен не ме привиличат тези в моята компания, когато примерно видя някое хубаво момче случайно на улицата се случва да ми допадне сексуално да кажем.

11.   Отдели се от вашите за да станеш човек и мъж най-вече. Майка ти ти прави мечешка услуга. Най-добре замини за накъде. Ясно е имаш пари, но да видиш какво е да си самосгоятелен и любовта и сексът ще дойдат тогава.

12.   Виж си тестостерона...