Споделена история от Тинейджърски

КАКВО ДА МУ ПИША!?!?!?!?!?!?!?
Здравейте
Аз съм момиче на 12 години. Харесвам едно момче на моята възраст, но с него ни сме се видели ни сме се чули вече три години, защото той се премести в друг град. Та въпроса ми е Какво да му пиша така че да не се издам че го харесвам. Да отида до неговия град или да продължа напред и да си намеря друга голяма любов не са опции.

Моля модераторите да одобрят темата ми защото се опитвам да я публикувам вече за трети път.

Коментари

1.   Е тя голямата любов не е ли само една!?И ти би заменила голямата си любов с друг!?Изчакай го 120год поне това е о идно ако не го чакаш.

2.   Здравей, ти си на 12 годинки, за каква любов говориш?
Имала ли си връзка с това момче, били ли сте приятели?
Но ако сте нямали, общуване няма смисъл, ама никакъв да се занимаваш. Живота ти, те първа започва, ще се срещаш с някакви хора, недей да се занимаваш с него. Ако е имал интерес е щял да ти пише, да се обади.

Сара

6.   Абе вие какви отговори давате на 12 годишни... Напиши му "Здравей. Как си? Няма ли да се връщаш" например

7.   Здравейте,
Благодаря за мненията. Това с другата голяма любов го казах на майтап защото всичко ми казват така и аз вече се дразня.
Към Сара - Да с това момче бяхме много добри приятели и съм сигурна че ме харесваше просто тогава не го осъзнавах. Питаше ме дали имам Месинджър или вайбър, но тогава нямах защото майка ми смяташе че съм малка за такива неща. Сега вече имам Месинджър у дори съм го намерила но се чудя какво да му пиша. Дайте идеи също и кога да му пратя покана за приятелство и как да му намекна по чата че го харесвам.
Ще пиша какво е станало.
От авторката.