Споделена история от Тинейджърски

Приятелят ми иска да правим секс
Здравейте :) Аз съм на 15 години и от няколко месеца имам гадже. В началото беше много мил, но после някак се промени! Постоянно ми говори за секс, иска да знае кога най-сетне ще го направим. За мен още е рано, но той настоява! Само това ли искат момчетата! ;( Първият път не трябва ли да е с човек, на който имаш голямо доверие- как да му се доверя на него като винаги когато с приятелчетата му видят хубаво момиче и си я обсъждат. И имам чувството, че когато е с онези разхайтени хлапета- приятелите му е по-груб и говори повече за секс, а когато сме сами е по-мил и говори за различни неща. Какво да правя? Не мога да кажа, че го обичам, но с него ми е приятно и не искам да ме зареже, защото не искам да правим секс!

Коментари

1.   Еми според мен двамата трябва да проведете разговор по тази тема, да споменеш и за доверието и ако той не се промени може би не си струва да поверяваш нещо толкова лично именно на него :)

2.   Така ще разбереш дали наистина те обича. Кажи му че не си готова за това. Ако те обича ще те изчака. Ако не значи той наистина не е правилният избор. Прав му път с крива пътечка!!! Знай че момчетата губят от това!!!

3.   Мило момиче, бъди умна!
" Само това ли искат момчетата! " Ами да, горе долу точно това искат. Сама го описваш какво представлява, не е той Човека
След като се замисляш, значи си умно момиче! Със сигурност ще те обсъжда после, не се съмнявай, така както го описваш е поредния гашник. Не му давай шанс да говори за теб, намери си някой който сърцето ти да подсказва, че е Човека!
Да не ти пука ако те зареже и какво? Живота е пред теб ако знаеш колко мъже ще има, все ще намериш някой, който да заслужава да е с теб!
Успех!

4.   Свиквай и не драматизирай, сякаш не иска да се люби с теб, а да ти краде бъбреците.
Сексът е за двама души, като не щеш, не прави, но не се изживявай като многострадалната Геновева.

5.   Мила, повечето момчета са такива! Не искам да те отчайвам, но си е така. Обичат преди приятелите си да се правят на "голямата работа", а всъщност това са само думи. Обичат да обсъждат кой колко е добър в секса, кой как го прави, колко често... Това колкото и да ни дразни нас, жените, няма как да го спрем, просто се примиряваме.
Но щом сърцето ти подсказва, че не е това подходящият човек - бягай! Не си длъжна да правиш насила нещо, което не искаш! Той няма право да те задължава! Ако те заплашва, че ще те остави заради това, само може да ти направи услуга! Не е единствен! По-важно е ти да се чувстваш добре, отколкото един от многото загорели типове, просто да задоволи нагона си. ;) Успех!

6.   Махни го тоя тъпанар , тоя не е за теб , за 16 годишна имам опит колкото за....абе много опит имам с тези неща и ще ти кайа само 1 , не е за тебе тоя намери си друг който те обича и ще те изчака

7.   Чуй ме добре, ако иска само да правите секс и само за това мисли значи не те обича истински, а ако само те е попитал дали иска да го правите и ще те изчака когато бъдеш готова за това значи te уважава и цени така че един съвет от мен зарежи го ако е с теб само защото иска да правите секс! <*$Мони$*>

8.   Остави го! И не се учудвай, че ще те обсъждат и теб. Такива са момчетата! Ще мислят и ще се вайкат защо "не му пускаш", но теб да не те грее. Такива са си те.

9.   Ох мила.. на 14 съм и гаджето ми ме заряза точно, защото не му пуснах, след като бяхме ходили 3,4 месеца.. Ревах много след това и още ми липсва, но по-добре е да изчакаш. Не е важно какво иска той, а какво искаш ти, защото си още тийнеиджър и никой не знае колко дълго ще си с това момче и колко истински ще е той към теб ! :)

10.   Здравей...
Изчетох мненията по темата и мога да кажа, че всички момчета на тази възраст мислят как да си поискат секса.
Колкото теб съм и мисля, че щом е толкова двуличен - не си заслужава. 3-4 месеца не са толкова много, че да му пуснеш, особено ако не си сигурна, че го искаш. Поне според мен е така.

11.   Здравей според мен не му пускай щом не искаш, но ако той те зарезе след това значи е пълен идиот и не те заслужава. Аз съм момче и първото ми гадже ме заряза заради секс, защото няколко дена след като тръгнахме тя искаше да го направим, но аз не исках по простата причина че не бях влюбен в нея, а предпочитам първия ми път да е с момичето в което съм влюбен. Сега повечето момчета са такива мислят само за секс и това е. Надявам се някой ден да намериш момчето, което е за теб

-М17-=BattleAngel=-

12.   Няма да го правиш като не искаш.. и двама трябва да сте съгласни. Много момчета се променят, когато са в компанията на приятелите си. А когато сте сами той показва другата си страна :) която на теб явно ти харесва. Има вероятност той да те зареже след като му отказваш да правите секс. Но ти недей да се самообвиняваш.

13.   Авторке, много ти е рано още за гадже! Изчакай още 2-3 години и ще видиш колко по-подготвена ще си за любовта и секса. Ти сама казваш, че не го обичаш особено... ами напълно нормално е на твоите години. Това което можеш да изпитваш на 15 са някакви симпатии, харесване и много слабо привличане, което повярвай ми не е любов!

За да изпиташ любовното чувство в пълен смисъл трябва да си озрял за него. Да, но сега на 14-15 години, че и по-рано веднага бързате да се хвърлите на врата на някое момче, защото е модерно да си имаш гадже и да не те мислят за задръстена, че даже да си с едни гърди напред от връсничките ти. И резултатът естествено не закъснява- ранен секс, много бременности при непълнолетните момичета, аборти, венерически болести... и ранно състаряване, което ще го видите след 10 години, не сега!

Момиче с най-добри намерения те съветвам да оставиш любовта на заден план за около две години и чак тогава търси гадже с което вече ще ти се прави секс и на теб, не само на него. Сега може би ти звучи много изтъркано това което ти казвам, но повярвай ми ще дойде ден в който ще разбереш колко съм права. Успех!

14.   Еми можеш или да направиш секс или просто да не се сабираш с неговата компания ( по горе каза че пред тях говори повече за секс а пред теб е мил ). За тва така си мисля...

15.   Завейте, аз съм момиче.
Според мен двамата трябва да проведете разговор по тази тема, да споменеш и за доверието и ако той не се промени може би не си струва да поверяваш нещо толкова лично именно на него.
Така ще разбереш дали наистина те обича. Кажи му че не си готова за това. Ако те обича ще те изчака. Ако не значи той наистина не е правилният избор. Не е за тебе тоя намери си друг който те обича и ще те изчака. Чуй ме добре, ако иска само да правите секс и само за това мисли значи не те обича истински, а ако само те е попитал дамного ти е рано още за гадже! Изчакай още 2-3 години и ще видиш колко по-подготвена ще си за любовта и секса. Ти сама казваш, че не го обичаш особено... ами напълно нормално е на твоите години. Това което можеш да изпитваш на 15 са някакви симпатии, харесване и много слабо привличане, което повярвай ми не е любов!

За да изпиташ любовното чувство в пълен смисъл трябва да си озрял за него. Да, но сега на 14-15 години, че и по-рано веднага бързате да се хвърлите на врата на някое момче, защото е модерно да си имаш гадже и да не те мислят за задръстена, че даже да си с едни гърди напред от връсничките ти. И резултатът естествено не закъснява- ранен секс, много бременности при непълнолетните момичета, аборти, венерически болести... и ранно състаряване, което ще го видите след 10 години, не сега!

Момиче с най-добри намерения те съветвам да оставиш любовта на заден план за около две години и чак тогава търси гадже с което вече ще ти се прави секс и на теб, не само на него. Сега може би ти звучи много изтъркано това което ти казвам, но повярвай ми ще дойде ден в който ще разбереш колко съм права. Успех! ли иска да го правите и ще те изчака когато бъдеш готова за това значи te уважава и цени така че един съвет от мен зарежи го ако е с теб само защото иска да правите секс!

16.   ... Деца.. човек не може да им се начуди на тъпия ум.

17.   опа, сбърках темата!!! Не видях, че съм отворила и тази! Горното мнение е мое, моля модераторът, който чете това да го изтрие xD''' lol

~bluishskittles

модератор - моля, напишете номерът на мнението, което бихте искали да бъде премахнато.

18.   Така, мисля, че няма причина да си с това момче. Ти си на 15, мисли за приятелки, кафета дискотеки, пътувания, напивания, но не и за секс. Първото и най-важното е, че си малка, все още. Втора, колкото от по-рано започнеш да правиш секс, толкова по рано ще ти стане все едно, дали пиеш кафе или правиш секс. И трето, не знам на колко е момчето, но може да те отврати от секса, така, че ако още не сте го направилиси помисли много добре. Ако толкова настоява за сексуално преживяване, му направи свирка.