Споделена история от Тинейджърски

Защо няма различни момичета вече
Аз съм на 15 момче високо 1.88 не изглеждам зле тренирам не съм дебел но някак си момичетата на моята възраст не ценят лоялност и всякаква истинска обич та въпроса ми е... Защо няма различни момичета на мойте години всички искат
момче което да ги цени и обича а тръгват с 7 години по голям от тях и посюе плачат, че ги използвали само за секс и че нямало свестни, а те са толкова изкуствени че не може да бъде слагат по толкова много грим и после се наричат красиви и държат се като нещо повече защото гаджето им е 20 годишно и са правили секс , наистина има ли различни момичета тук които се грижат за външния си вид не са дебели но са истински и знаят какво искат.

Коментари

1.   Каква истинска обич на 15, бе мойка.

Гледай си там уроците, опипвай почвата с момичета и си живей живота. Я понацелуваш някоя, я си поиграе с паламарчето и туй то.

Жените НИКОГА не са искали "добряга' в това се бъркат всички "добряги".

Жените, момичетата и момиченцата обичат вълненията, харесват мъже, момчета и момченца, които имат самочувствие, харизма, обаятелност и подход. НЕ харесват добряги, които са скучни, невълнуващи и спокойни.
Колкото по-рано си го набиете в главичките - толкова по-добре.

Братан.

2.   Здрасти! Аз съм момче на 14 еми, като цяло има свестни момичета, но като че ли станаха много малко, макар че има също много лоши момчета. Но както и да е, както се вика за всеки влак си има пътник ;)

3.   Защото, авторе - масово момичетата се продадоха на дявола за материалното (последен модел Айфон и прочие)...
И аз им се чудя на жените как все си избират разни квартални батки и после плачат по сайтове като тези, как тези им изневерявали и ги биели...

4.   Защото повечето са като овце, копират се една от друга. Всички искат да са "готини", да са възрастни, да си тресат задните части по дискотеките в 2 през нощта вместо да си изживеят детството и да имат някаква индивидуалност, характер и интереси. А като "пораснат" някакси не съзряват, забъркват се с грешните типове и после се оплакват, че всички мъже са гадняри. Няма как да очакваш да те уважават, ако ти сам нямаш уважение към себе си.
Ж, 23

5.   Ела при мен