Споделена история от Тинейджърски

Моля, имам нужда от съвет
Здравейте, моля публикувайте историята ми
Наистина ще се надявам да се прочете от доста хора, понеже искам съвет как да постъпя. Пиша си от 9 месеца С едно момче. Харесвам го от януари 2020 година , а го бях забелязала още 2019. Когато го видях в края на януари...Просто нещо в мен се промени. Станах щастлива, усмихвах се , повиших си успеха в училище ,спрях да се изолирам от хората. Просто станах най-добрата версия но себе си. Защото само като го видях ми подейства по друг различен и уникален начин. Просто като го видях усетих как цялото ми същество го обиква. По такъв начин по какъвто наистина не съм обичала никого. Наистина никого. Просто го почувствах, че наистина исках този човек . Аз се престрашат чак март 2020 да му пиша . Тоест реагирах му на история и той ми отговори невероятно бързо. Започнахме да си пишем , поорознахме се, започнахме да правим дни в снапчат. Той ми изпращаше мечета...Много пъти на ден , както и аз...Усещах как се влюбвам все повече , но нямаше кк да се видим...Реших да му призная че го харесвам. Той каза ,че може би би станало нещо между нас , но сме в епидемична обстановка, а и не сме в една смяна в училище. Просто трябвало да се опознаем , защото докато не говори с мен , колкото и да си пишем винаги ще съм просто позната.След като му казах, той въобще не се отдръпна , дори напротив бих казала , че се сближихме. Няколко приятелки го бяха питали и по техни думи би тръгнал с мен , ако сме излизали, а на едната съобщил че лятото сме щели да излизаме . И аз се радвах на това и продължавах да се привързвам и обичам. Защото той не е като другите. Никога не ми е казвал да му пращам снимки , които не са ок. Винаги е разхождал с уважение и просто беше забавен и мил с мен. До такава степен го заобичах,че винаги когато го видя ми се пълнят очите със сълзи , буквално съм ревала. Случайно съм го виждала да минава покрай мен или да стои към 5 пъти , но никога не съм се пристрашавала да отида и да го поздравя. Не защото съм горделива , просто когато го видя сърцето ми бие толкова бързо , вцепенявам се и губя мисъл. Започвам да мисля и да изкарвам вс негативни неща в тялото ми и се разубеждавам да го заговоря , понеже ме е страх да не ме хареса. Вчера на 15ти септември *в едно училище сме* се видяхме 2 пъти. Първия път отново се изложих...Той имаше нещо като компанийка пред училище, а аз бях почти до него , но в двора. Той ме погледна и започна да ми се смее. И аз го гледах и му се засмях. И започнахме да се гледаме и да се хилим. Но мен ме досрамя и просто се скрих зад една стена и видях , че той ме търсеше с поглед оттам. Но аз бях изчезнала. После отново се засякохме "Случайно " какви ли не акробатики ли не направих , за да изглежда убедително това случайно , но ми се получи хах. И той се отдели от компанията си и просто дойде за малко да си говори с мен. Не помня много просто бях усмихната до уши и дори не помня какво казах. Само да вметна ,че преди това Не сме си говорили на живо. Той спра да ми пише въобще, наистина забрави за съществуването ми някъде към август месец , понеже се бяхме скарали. И просто той спря да ми праща всякакви неща, да ми пише , но аз не искам да му досаждам. Днес на 16.09.2020 го видях на едната спирка и той се боричкаше с една от компанията си. После отиде и и завърза обувката . Аз разбира се, ревлата веднага се разревах ...Много пъти ме е наранявал имали сме доста случки, където просто сме се карали или е казвал нещо или и аз съм се правила нещо на интересна , разбира се в мой стил. Проблемът е , че вчера едно момиче искаше да го прегърне , но той я отряза буквално и я избута , а на тази от компанията му даже и връзва обувките. Не искам да го губя...Наистина го обичам и не съм поглеждали друг вече 10 месеца , а и не искам. Също така и може би имам отговор защо се е отдръпнал от мен. Аз го излъгах , че имам гадже и той не реагира кой знае колко ок. Личеше си че не беше щастлив. Плюс това и имам чувство , че понякога ме използва само за тръпка ...Защото когато усети, че се отдалечавам започва да ме търси или просто да ми намеква как не ми пука за него. И как съм нямала време за него. А през другото време е все едно не го интересува и съм просто "позната".

Коментари

1.   Моля, този коментар да бъде публикуван защото авторката иска съвет и ето и моя искрен съвет. Авторке, спри да пишеш измислени фантазьорски теми защото не ти прилича на твоята напреднала възраст да пишеш такива глупости. Кога ще проумееш, че с твоите фантазии никого не привличаш. Иди си гледай внучките, те сигурно имат нужда от твоята помощ, и спри да се представяш като ученичка. Вече всички разбрахме, че имаш неистово желание да публикуваш всевъзможни фалшиви истории и сама си признаваш в друга твоя история, че не можеш да спреш да пишеш.Точно това е показател, че имаш спешна нужда от психиатър. Твоите болни фантазии си ги дръж за себе си или пък ги разправяй пред другите баби във вашата махала. Това което си написала в тази история е толкова наивно и глупаво че не знам как не можеш да се усетиш, че това са болнави бръщолевения. Млъкни и се разходи из магазините на вашия град, купи си хубаво червено вино и като се прибереш в жилището си гледай турски сериали и си пий виното. На твоята самотна възраст само това ти приляга да правиш.
За сега няма коментари очакващи да бъдат публикувани и дано никой не ти пише коментар защото историята ти е лъжлива. И пак повтарям, искам този коментар да бъде публикуван. Чакам.

2.   От авторката : Аз съм ученичка в 9ти клас , няма нищо общо с измислиците на номер 1. Моля Ви, за спешен съвет!

3.   Брей, че си лъжлива, безскрупулна, нахална баба. Била ученичка в 9-ти клас. Била си в 9-ти клас преди 48 години. Сега в ноември месец ще бъдеш на 64 години. Моля публикувайте този коментар.

4.   Ще помоля коментара ми да е публикуван, защото съм възмутена.
Няма да те нареждам, а направо ще мина със съвета.
Скъпа, щом е спрял контакт с теб или сте се скарали, не го търси, опитай се да забравиш за него, махни го от снапчат, отпоследвай го, знам, че е трудно, но ще помогне, повярвай ми.

5.   Номер 4 ,благодаря единственият нормален коментар .Защо си възмутена?
Номер 3 ти не ме познаваш стига си тропал/а без да знаеш

6.   Прощавай, но психиката ти е на 11 годишно дете. Ами, с тези детински мечти, постъпки, писаници, гледаници, пък си го излъгала, че имаш гадже - е, какво очакваш? Просто, как ти ги е родила главата тия неща?

7.   Разбирам те аз съм на 17 (момче) също изпитвам чувства към едно момиче на 15 години просто като я видя и ми става мило и хубаво... за жалост маи си му омръзнала и работата е ясна трябва да преглътнеш егото си и да преживееш това момче. трудно е но няма как иначе

8.   Оф , така е .Прави сте