Споделена история от Тинейджърски

Харесвам най-добрия ми приятел
Здравейте,
Момиче на 15години съм,нямам особенно много верни и близки приятели /броят се на пръстите на едната ми ръка/,имам комплекс ,че съм с леко наднормено тегло /сега да не си помислете ,че съм от кифлите анорексички ами съм с едни 20кила отгоре което ми е проблем сега ще кажете отслабни -работя по въпроса първо бях 105кг сега съм 85кг/.Целия проблем е ,че харесвам най-добрия си приятел от много време миналата година се оказа ,че и той ме харесва ,но решихме ,че не беше удобен момент да се гаджосаме проблема сега е ,че израснахме и не знам дали той ме харесва още.Сега се чудя дали да му призная ,че го обичам.

Коментари

1.   Според мен трябва да му кажеш какво изпитваш към него.Не крий чувствата си! Отиди и му кажи,само така ще разбереш дали той има все още чувства към теб.Искрено ти пожелавам успех!
Момиче на 17г.

2.   Благодаря за съвета.
Още не съм направила крачката чакам подходящ момент ,но със сигурност ще му кажа.

От авторката

3.   На 19 съм и преди 4 години ми се случи същото нещо (С изключение, че не съм била пълничка, не че има общо де... ). Ще ти кажа съвсем на кратко какво стана при мен. Тръгнахме с най-добрия ми приятел и видях просто другата му страна. Посягаше ми, задушаваше ме и накрая изневери. След като се разделихме последва и по - голям психически тормоз. Преследването беше най - малкото. Стигна се и до полиция. Всичко продължи изключително дълго време. Та не казвам, че при теб ще стане същото, просто знай, че един човек е различен, като приятел и гадже. Друг въпрос е дали в добра или лоша посока. Ще е супер ако тръгнете да сте си, както сте били до сега, само че с намесата на други по - хубави чувства. Но внимавай да не откриеш един съвсем различен човек...
Бившия ми беше страхотен приятел, абе голям пич, няма равен, но стане ли дума за връзка... не говорим за един и същи човек. Поимсли. Желая ти късмет и дано всичко е окей