Споделена история от Тинейджърски

Чувствам се гол
Здравейте, първо да ви се представя.
Тийнейджър съм в 10 клас. СМГ.
Имам вечно усещане че с панталон ми се вижда пениса.
Имам предвид като облека униформа, дънки, анцуг, каквито и да е панталони, широки, свободни, невпити, и по мярка и все имам чувството че ми личи туй долу. За това все ходя с блузи много дълги, и пак имам това чувство. А съм без ерекция. Аз се виждам в огледалото че личи, а и се вглеждам постоянно там долу на другите момчета и малки и големи и на тях не личи, но ако личи то поне е добре оформен. И прав. Моя е клюмнал. Срам ме е. Понякога нося три чифта гащи за да не личи толкова.
Това на страна. Отделно като нося малко по тънък панталон имам чувството че съм гол. Какво да правя. Не мога да изляза с къси панталони, защото за тях трябва къса тениска до кръста. И така онази област остава открита. А ако така ме е срам, то какво остава и ако случайно се надърви.
Не ми казвайте че е по яко да личи. Аз съм асексуална личност. Гнус ме е от тези неща. Гнус ме е от порно и от мен дори. Лъскам само при огромна необходимост. Два пъти месечно. Та искам да съм максимално спокоен и да не личи но хем да съм си облечен нормално

Коментари

1.   От какво се срамуваш, момче? Все едно момичетата да прикриват гърдите си. И на мен ми личи понякога, но какво от това, то се знае какво има там, не си го извадил на показ, нали? Изобщо не се притеснявай, дори ако момичетата те заглеждат - то е нормално, ние как оглеждаме тях. :)

2.   Не се шашкай и при мен е така но съм доста по- голям от теб. (27) Аз нося къси панталони (шорти -7 см )понякога се запрятам като е горещо сега съ с анцуг а иначе като съм сам седя и по долни гащи, не се притеснявай че пениса се вижда

3.   Не съм момче и не знам как е, но... аз пък да ти кажа... признавам си... и аз се крия гърдите, всъщност цялото тяло. Обличам се с по-широки дрехи и се опитвам да си го скрия. Прикривам всичко! Що се отнася до порно и такива-спокойно брат, и аз не ги харесвам. Това там са само извращения, които промиват мозъците.