Споделена история от Тинейджърски

Само като приятел ли го харесвам?
Здравейте, аз съм момиче на 13 и дълго време се чудех дали да кача историята си, но най-накарая се усмелих. От няколко дни мисля, че изпитвам чуства към едно момче, на моята възраст. Проблемът е, че  не съм сигурна какво точно изпитвам. Имам предвид дали го харесвам само като приятел или нещо повече. Той е забавен, симпатичен ми е и ми харесва да съм до него,но нищо повече. Хубавото, е че съм доста близка с неговите приятели и понякога излизаме да се разхождаме всички заедно. Гояорим си понякога, той се шегува, но не сме толкова близки, не съм сигурна дали може да се каже, че сме близки приятели...
Хубавото е, както казах по-рано е, че съм много близка с неговите приятели и не се срамувам докато говоря с него и лесно мога да му кажа каквото и да било без да гледам глупаво и да се изчервявам... Може би искам да сме просто близки приятели, но не да сме нещо повече, затова искам да се опознаем, но малко се притеснявам да не му съм нахална, когато постоянно съм близо до него, също така, може би, ако го харесеам не искам да разбира, защото може би чувствата ми не са споделени. Моля ви дайде ми съвети какво да правя и някакви интересни теми за разговор и според вас дали го харесвам или просто ми допада само като приятел. Моля модераторите да публикуват историята ми.

Коментари

1.   Ами питай го дали харесва жени и ти жена ли си.
Щото ако харесва жени, то ти не си още съвсем жена и той не би трябвало да те харесва.
Ако пък те хавесва, като жена ли те харесва или като дете, щото ако е второто значи е още непорастнал прдофил.

2.   Говори си с него, може и той да има нещо подобно на ум, може пък той да си иска да сте си фрта само, мога само да гадая... Иначе ще си останеш тъй объркана ииииии... Няма да коментирам коментар №1