Споделена история от Тинейджърски

Искам такава приятелка
Здравейте, аз съм на 17 но уви. Искам да порасна още малко и да започна самостоятелен живот. Главно адски много искам да си намеря любов която да се обичаме много, искам да правим всичко заедно. Като заспивам представям си как съм гушнал някое момиче и заспиваме сладко. На сутринта искам да я събудя с нежни целувки по гърбът и, ръцете и др. Главно секса не ми е най важното, иначе да прави ми се секс но има по важни неща като Подкрепа, Любов, Опора и доста други. Бих бил доволен на 1-2 пити секс в месеца. Искам да си я возя в колата да пътуваме на почивки да ние хубаво. Имам мерак като заживеем заедно да се къпем 2 мата, ама не става дума за секс само гушкания и целувки. Секса не е най-важен. Относно какви момичета харесвам. Нямам много претенции само да са симпатични, да са сладки в лице, да не са 80-90кг. Някакси ми допадат по срамежливите момичета по сладки са. За цици или дупе нямам претенция, каквото има дадено момиче на това ще се радвам. Живея за този момент когато като направим 3, 4 месеца или незнам колко, да и направя романтична вечеря за 2ма. Искам като се прибере и като отвори вратата по пода да има рози и сърца който водят към стаята за изненадата, после след вечерята да гледаме филмче (някое готино) и после да правим цяла нощ страстна любов. После да се изкъпем, и тя да заспи на гърдите ми, а аз да съм сложил ръката на тялото и.

Коментари

2.   Аз съм жена на 23 години, но това е нещото, което и аз търся в живота ми с един мъж. Дано да ми се падне такъв нежен и романтичен мъж и на мен. Остани си винаги такъв

3.   Здравей! Аз съм момче на 14, ами не съм сигурен кат цяло какво да ти кажа ма май по-добре изчакай известно време първо си завърши образованието, иначе наистина браво не си някой к*рвар който гледа само къде да го пъхне :)

4.   Аз пък търся такова момче като теб, защото не мисля че съм срещала някой като теб .

Ж

5.   Аз пък искам такава, да обича да духа, да реве като животно в креватя, да заглежда други мъже и момчета и да ми казва кой иска да чука - аз да и разрешавам за тоя или оня или не.
Да я съблека и да я пусна малко да се разходи по магистралата посред бял ден.

6.   Батенце избий синтея глупости възможно най-рано, защото с това мислене жените ще те съсипят. Изобщо, ма изобщо не са толкова сладки и невинни.
Жените искат ебане, с това гушкане с тея рози си за никъде.
Много наивно все още мислиш, затова започвай да раблтиш върху себе си и свали розовите очила за жените.

7.   Съгласен с 6.

Като тийнейджър и аз бях като автора - супер романтична натура. Същите неща си представях. Бях срамежлив, не можех много да заговярм момичета нито от училището ми, нито от другаде. Хванах си първата сериозна приятелка едва на 21 вече като студент. Имаше си секс и някаква доза романтика, но определено не и тази, която си представях като тийн. След време момичето скъса с мен казвайки ми, че буквално е "твърде сексуална за мен". Това беше преди почти 10 години.

Жените днес не са такива каквито ти искаш авторе, за съжаление. Макар, че сме с разлика почти 10 години, смятам че при твоето поколение нещата са дори по-зле, отколкото при моето. Самите жени казват едно, но правят друго. Тези сладките момичета, които ти искаш, всеки друг ги иска. И те имат огромен избор. Лека-полека с възрастта осъзнават избора си и една част от тях стават арогантни. Има една много малка част, които си остават нормални и те биват моментално заети от някой по-голям опортюнист. Просто имат огромен избор.

По-добре почвай да се саморазвиваш по всякакъв начин - умствено и телесно. Това ще ти даде удовлетворение.

8.   И аз искам такъв приятел, но досега не съм намирала.

9.   Аз съм момиче на 15 г. 52 кг и също търся такова нежно, романтично момче. С което да правим всичко заедно. Да пътуваме много. Да се обичаме. Да има страст между нас... Да заспивам в прегръдките му... Да се събуждам с целувките му... Дано да си намериш правилбото момиче...☺

10.   хей и аз търся момче като теб но все не намирам някой нормален или като теб, но ако искаш отговори на това по долу пиши ми ще ти дам имейл да се запознаем:) относно за мен на 19 съм и съм от Бургас по душа съм нежна по външен вид също мисля:D бих се радвала да се запознаем:)

11.   30 М. Искам приятелка, която да ми е приятелка, любов, жена.
Искам да съм уязвим много за да няма капчица любов, която да не съм усетил.
Искам когато усещам щастие от нещо, да я нацелувам без да ме е страх, че няма да ми отвърне, искам да давам.

Мисля, че трябва да е силно момиче, също и аз трябва да съм силен за да може да постигнеме такава хармония. За мен това е Истинско Щастие

12.   Пълни глупости! Сексът в една връзка е изключително важен!

13.   Уважавам тази наивна, романтична и сладка идея която е обзела ума на автора. На 17 живота е розов и изпълнен с мечти и копнежи. Целия свят те очаква, да се стремиш към половинка не е лошо нещо, стига да не е фикс идея.
Само с едно не мога да се съглася:
"Нямам много претенции само да са симпатични, да са сладки в лице, да не са 80-90кг." Аз съм 1,72 см, с красиво лице, но... в момента съм грешните килограми, макар и да изглеждам добре, уупс. Но пък имам сходна връзка, от над 20 години. Много компромиси, търпение и вяра трябват.
Не може да се целиш само във външния вид, не рядко той е предопределен от много фактори за които нямаме вина и борбата може да е безмилостна. Пожелавам успех, и дано разочарованията бъдат по-малко

14.   Това ми звучи, като дискриминация. Защо се ограничаваш само с тези под 80-90 кг. И другите са хора.