Споделена история от Тинейджърски

Трябва ли да се разделим?
Здравейте :) Реших най-накрая и аз да напиша моята история. Значи аз съм на 15 години и родителите от 1 година са разведени. Майка ми се ожени отново и мъжа и има син на 16 години. Той е много мил, красив и аз го харесвам, той мен също и ми предложи да сме заедно. Аз се съгласих, но тук идва и най-ужасното! Не знаем как да кажем на родителите си нито пък как ще реагират. Какво да правя, да се разделим ли?

Коментари

1.   Още сте на 15-16 години
ами виждайте си се изчакайте до 18 годишна възраст и ако до тогава са ви живи чувствата тогава им кажете на родителите да готвят сватба .

2.   Ми щом се харесвате какъв ви е проблема !!!!!!!!

3.   Трудно се приема, да, но не е невързможно.
Имам едни познати точно в същата ситуация- момчето от майката, момичето от бащата, дори родителите им сега имат още едно общо бебче. Заедно са повече от година, техните са го приели, както и хората. Малко странно е за мен, но за любовта няма граници, нали :)

Мег*

4.   Щом се харесвате не виждам защо да не сте заедно... Не мога да ти кажа как ще реагират родителите ти, защото не ги познавам, но със сигурност ще са много изненадани, а може и да ви се накарат хубаво и какво ли още не... Знам ли? ... Най-добре ще е, ако изчакате, както вече спомена номер 1. :)
Успех!:)

6.   Естествено че не... вие нямате никаква роднинска връзка и не виждам нищо лошо да сте заедно..!!