Споделена история от Тинейджърски

Бившия?
Искам историята ми да бъде добавена, моля ви! Аз съм едно много объркано 16 годишно момиче. Толкова съм объркана, че в момента плача.. Историята ми е ужасно дълга, но ще се опитам да вмъкна най-важното и да ми помогнете ако има как с някой съвет. Лятото 2019 харесвах едно момче, тогава той имаше многогодишна връзка, но няколко месеца по късно се разделиха. С момчето станахме приятели септември, около ноември почнахме да се занимаваме и декември тръгнахме. Той беше страшно наранен и объркан както мен сега и постоянно объркваше и мен. Обожавах го, бях влюбена в него до болка. Когато ходехме имаше вечери, в които плаках каъо се сетя, че някой ден ще скъсаме. Той беше уникален, правеше ме адски щастлива и в него имаше всичко, което търся в едно момче. Бях девствена докато бях с него и вече когато бях готова да му пусна, той ме заряза заради много сложни обстоятелства, няма да коментирам. Веднага си хвана друго момиче. Аз бях съкрушена, първите дни постоянно плаках, не издържах просто на всичко тва, чак получих здравословни проблеми. Но бях свикнала, че с него винаги имаше много, много болка. Ходехме до юни началото. След 2 седмици започнах да излизам с ново момче. Не знам какво ми направи той, но успя да го замени. Не знам аз ли си набих в главата напук ли му правих, внуших ли си го, но го замени. Никой от близките ми не ми вярваше. Все пак много обичах първото момче. Бившия ми обаче се появи точно в този момент! Не кскам да прозвучи като оправдание, но исках да проверя дали тръпката ми с него е изчезнала и изневерих с него. Да това беше огромна грешка, знам. Тръпката я нямаше! Обаче новото момче, с което бях се държеше ужасно, не ме търсеше, обиждаше ме, държеше се се едно не сме във връзка, не му пукаше, насилваше ме за секс постоянно. Той ми беше първия. От тогава се привързах страшно много и колкото и ужасно да се държеше аз просто игнорирах това и се бях фокусирала само върху хубавите неща, които не бяха много, но все пак. Започнах да го идеализирам, говорих само за него. Плаках всеки ден, защото всеки ден се карахме. Той ме остави преди месец. Приех, го толкова тежко, колкото и при първото момче. В началото постоянно го търсих, молех, му се плаках. Преди седмица се бяхме видяли, и се целунахме. Сега в момента той ме мрази. Мрази ме, защото ми писна да плача, разбрах за повече от 3 негови изневери, разбрах за какво ли не, продължавих напред и започнах да изпитвам някакво привличане към най-близкия му приятел. Заклевам се не го правя нарочно. Просто толкова страдах за това момче, че подсъзнателно искам да го нараня. Знам, че ще кажете че той се е държал така с мен, защото в началото съм изневерила, може и така да е виновна съм, но той просто е такъв характер. Злобен е и гаден, освен това е комплексиран. И въпреки това още имам привличане към него. Как да го забравя? Какво ще стане ако това към най - добрия му приятел прерастне? Аз ли съм виновна в мен ли е проблема? Наистина ли съм курва? Аз ли съм виновна и страдам за всичко, което сама си причинявам? Моля ви отговорете на въпросите ми.

Коментари

1.   Защо се занимаваш с тези момчета нито единя нито другия си заслужава.Малка си още по дборе се средуточи върху други неща.И не им реви така се унижаваш.Имай достойнство.Те не заслужават сълзите ти.Запомни те са НИКОИ.Те не са фактор и не определят живота ти.И с тях и без тях живота продължава.

2.   Най-после разбрах как мислят курвите, благодаря!

3.   Докато не си преодолял емоционална болка след връзка,не се впускаш в друга,трябва да минат поне ок.3 месеца Или спри с безразборния секс,безмислено бездушие е.Концентрирай се въру себе си.

4.   Ейййй, в тая България само курви ли има, бе майка му стара?! Едно нормално момиче НЕ ОСТАНА ЛИ?????

5.   Мен ме заболя главата , само като те чета , представям си какво ти е на теб . Защо не си починеш малко . Проветри си мозъка , събери си акъла . Успокой се и си гледай уроците .Тъкмо ,ще разбереш какво са за теб тези момчета .

6.   На 16 г. и какви проблеми имаш.....учи,завърши ,вземи живота си в ръце ,мъже колкото
искаш,все ще се оправиш някак....

7.   Щом някой се държи лошо с теб веднага се разделяш от него. И сега е време да учиш, а не да скачаш от момче на момче. Спри се малко, остани сама. Ще си с момчета и мъже цял живот. Сега ти е време да учиш и да растеш. Защото имаш още доста да растеш и на ръст , и на ум, и на чувства.

8.   На въпросът "Наистина ли съм к*рва?" - да, точно такава си.