Споделена история от Тинейджърски

Харесах си едно момче
Здравейте реших да споделя една много лична тема а именно че си харесах едно момче. Тази година започнах осми клас в ново училище и наистина много си харесах едно момче от класа ми между другото го познавах много от одавна понеже майките ни бяха много близки. Два пъти съм излизала заедно с него но това беше много отдавна още бяхме малки. Но незнам защо но от както почнах училище изведнъж си го харесах страшно много нямам си на идея дали той изпитва същите чувства като мен но постоянно го хващам да гледа към мен просто почти винаги като се обърна към него той гледа към мен наистина незнам това какво означава също на междучасията понякога просто гледа да седи някъде около мен. Попринцип не общувам с него защото ме е прекалено срам също и той не общува с мен защото сигурно и него очевидно го е срам но наистина незнам какво се случва как така изведнъж си харесах момче което познавам от много години и никога преди това не съм харесвала незнам какво да правя имам нужда от помощ знам че това са пълни глупости но не мога да спра да си мисля за това момче как мога да го спечеля?

Коментари

1.   Поне го поздравявай като начало, по някое време питай как си, намери го във фейсбук и там чати като сте толкова срамежливи.

3.   Здравей! Да.......осми клас е съкрален! Ставаме
Големи. Не много, но има голяма разлика.
Ще ти кажа едно.......ако теб те е срам.....него го е срам два пъти повече!!! Така, че просто го поздравявай редовно......гледай го в очите.....след някоя друга седмица би трябвало да се увери, че и ти го харесваш. Така ще имаш шанс да те покани на кино.....примерно.
Късмет ти желая!!!