Споделена история от Тинейджърски

Липсва ми страшно много
С гаджето ми сме заедно вече почти 10 месеца и се обичаме адски много. Преди 2 седмици заминахме на море заедно.Първо с мойте родители, после с неговите.Изкарахме си просто невероятно и никога няма да го забравя, но стана така, че родителите му го принудиха да остане още 4-5 дни само с тях, без мен.На мен ми стана много кофти защото трябваше заедно да се приберем, но все пак имат правото..

Изпращането беше ... река от сълзи, прегръдки, много трудно се разделихме но рейса трябваше да тръгва.Щом пуснах ръката му почнах да плача двойно, и въпреки че го виждах пред мен, плачейки, ми липсваше още тогава.От тогава не мога да спра да плача и да мисля за него, много ми е тежко и не знам как да преодолея тази депресия, дори се разболях...знам че са 3дни, но след 2 седмици заедно от сутрин до вечер ми е адски тежко.По цял ден лежа и плача.Той ми повтаря да спра, че скоро ще си дойде и всичко ще бъде наред, но аз го изживявам много трудно.
Моля за съвет, или някоя добра дума ;(

Коментари

1.   ти пък все едно е на воина я по кротко уш се обичате мине не мине и зациврите по саитовете Хектор

2.   Искам и аз да имам приятелка, която да ме обича толкова, колкото ти обичаш него. Направо му завиждам.

3.   Миличка, бъди силна! Да, разбирам защо плачеш, но все пак не сте скъсали, все още сте заедно и се обичате! Това е най-важното! Рано или късно ще се върне, няма къде да отиде. Така че се успокой малко. Знам, че ти е трудно, защото и аз съм минала тоя път. Но помисли за това как отново ще сте заедно, как ще се гушкате и целувате. 3 дни наистина са малко. На мен ми се налагаше да чакам по 5 дена, всяка седмица, понеже бяхме от различни градове и той идваше на гости при братовчед му. Хайде, сега се успокой. Избърши сълзите и се усмихми, защото както вече казах все още сте заедно и се обичате! :);p