Споделена история от Тинейджърски

Харесвам едно момче, обаче не мога да изляза с него?
Здравейте, казвам се x и започвам с моята история. От много време си познавам и си пиша с едно момче, което е на 26 години, а аз съм на 17. Той ме харесва и аз го харесвам, говорим си нормално. Но един ден той ми предложи, че иска секс итн. Тогава аз му отказах и тои също се съгласи и ми предложи пак да се разкарваме с колата му, при което много често тоест винаги, когато ми пише ми казва да излезем и да ми повози с колата на разходка и тн. Незнам какво да правя и между другото много се страхувам да не го изгубя. Очаквам вашите отговори. Благодаря!

Коментари

1.   Според мен баща ти би ти дал най-добрия съвет. Все пак ти е родител и най-много го е грижа за теб. Той би трябвало да те посъветва в случая. Баща ти ще може да ти даде гледната точка от мъжка страна. Как да задържаш момчета и такива работи.

2.   Номер 1 Няма да стане поради тази причина, че 1во не е мои баща. Пък с вуйчо ми пълен абсурд. Там вече е невъзможно. Все пак благодаря за съвета. Очаквам други идеи!

3.   Да се разходим с колата = Да правим секс в колата

Момче, което те харесва и има сериозни намерения, няма да ти предлага по начало да правите секс, а ще търси начин да те спечели.
Този няма сериозни намерения, очевидно е. И понеже помня как мислех на 17, ще добавя, че вината за това не е в теб. Просто е бройкаджия. Съдя за това по начина, по който е подходил.
Ако някой е влюбен в теб и иска нещо сериозно, няма да ти предлага да правите секс, да те разходи с колата, да гледате филм и т.н. Ще те покани на среща, за да ти опознае.

Този не можеш да го изгубиш, защото поначало нямате нищо. Оглеждай се за друг и не се лъжи да излезеш с този, защото не се знае какъв е и може да те нарани физически.

4.   Щом е на 26 е нормално да очаква секс. А ти щом го харесваш и усещаш че е взаимно поговори с него дали иска нещо сериозно.

5.   Ако досега не си правила секс,а решиш че искаш да бъдеш с него,поговорете,но потрси съвет и от някой близък.Ако не искаш стщо сподели

6.   Излизането вече е демоде.Сега запознанството направо се консумира.

7.   Намери някой на твоята възраст

8.   Много Ви е малка разликата

9.   Номер 3 Напълно съм съгласна. Обаче аз го харесвам, и поради тази причина не мога да се откажа просто ме стиска отвътре. Засега мисля да изляза САМО ВЕДНЪЖ, но незнам как ще стане, хем не искам да го загубя. Поне за спомен да ми остане и така. Прекалено е сложно. Изгубих си ума просто нямам идея какво да правя засега. И ако е да ще е с колата.
Мисля да изляза един път, обаче МНОГО ме е страх, когато го видях един път мина случаино с колата покрай мен и сърцето ми се разтопи. Така, че очаквам вашите отговори!

10.   Ти няма да се откажеш, но той да... след като те мине.
Послушай съветите ни и не се занимавай с него, а общувай с връстници.
Малка си и лесно се лъжеш, не ставай поредната бройка на подобен тип мъже.

11.   Номер 10 Съгласна съм, но още не съм наясно какво да правя итн. Много се притеснявам. Просто не мога отвътре сърцето ми се чупе. Не знам дали ще е проблем ако изляза веднъж и само това да е. Но той ми говореше, че и когато порасна голяма и дотогава да сме станели гаджета и да съм негова. Но аз искам само веднъж да изляза и това е без такива връзки. Даите ми съвети. Благодаря!

13.   За вашия случай съвета няма да ви помогне поради простата причина, че сте хлътнала. За мене един 26 годишен да се занмава с непълнолетно мимиче и да иска да спи с него е меко казано странно. Но да ако излезете ще опита да спи с тебе в колата. От там следват две неща или ще се съгласите и ще се чуствте зле след това или не и пак ще се чуствате зле. Единственото което ще помогне в случая е времето и тази тръпка ще отмине. А може и да срещнете някой друг на 17 живота е пред вас как ще го живеете зависи само от вас :) Успех и горе главата