Споделена история от Тинейджърски

Съжалявам
Здравейте! Пиша, защото катаджийте ме глобиха с 20 лева и ми е първо нарушение и сега ме е яд много! Кажете ми какво да правя, по какъв начин да го превъзмогна и да продължа нататък без да ми пука! Знам че темата е тъпа ама ме е яд!
Благодаря предварително!

Коментари

1.   Лесно е, просто не допускай повече грешки заради които ще те глобяват.

2.   Ако са ти взели само пари без акт, няма да има отнемане на точки поне, старай се за в бъдеще да не правиш нарушения.
И на старателните и съвестните се случва.

3.   Направи нарушение за 500лв и няма да ти пука за 20 лс.

4.   От автора:
До номер 1: Добре, така ще направя, ще се старая да не правя други нарушения! Така или иначе вече е станало, няма смисъл да се ядосвам!
До номер 2: Писаха ми фиш 20 лева, точки не са ми вземали! То вече е станало и няма смисъл да се ядосвам! Ще се старая да не допускам други нарушения!
До номер 3: Няма да стигам чак до такива глоби!
Благодаря Ви за отделеното време! Живи и здрави бъдете!

5.   Спокойно, то при тоя луд трафик в големите градове няма шофьор без нарушение. Приеми го като 2 в училище, плати си глобата и следващия път ще внимаваш повече. Мен още в началото ми взеха книжката за 2 месеца за една глупост, одрах колата на един съсед, ама нали имах книжка от скоро та не съобразих и просто си продължих по пътя. И после глоба и без книжка за бягство от местопроизшествие. И сега супер много внимавам как потеглям и къде паркирам, че в центъра на София е лудница.