Споделена история от Тинейджърски

Първия път при мъжете
Здравейте! Тази тема я пускам, защото не можах да намеря отговорите на всички въпроси, които ме измъчват. Сега ще ги задам, но заглавието не означава, че темата е само за мъже - бих се радвал на полезни съвети от всеки. Аз съм момче. Приятелката ми настоява за интимни отношения, но аз още не бързам, защото не знам какво да очаквам. Много се притеснявам да не я разочаровам, защото ще ми е за първи път, а тя вече има известен опит, макар и малък.. Та ето и нещата, които ме притесняват:

1.Проблем ли ще е, ако го направим мисионерската, без да сменяме позата?

2.Доколкото съм информиран, младите момичета не изпитват вагинален оргазъм и се чудя дали изобщо проникването ще достави някакво удоволствие на момичето :X четох, че някои не усещали нищо...

3.Иска ми се да свършим заедно или поне приятелката ми малко преди мен, за да съм сигурен, че е задоволена. Ще е кофти, ако не я докарам

4.С презерватив или без?

5.Ако е без презерватив - къде да се изпразня, така че да не я отвратя по някакъв начин

Далеч съм от мисълта, че всичко ще е перфектно, но моля да споделите, ако е възможно с повече подробности, как беше при вас (мъжете) първия път?
Надявам се темата да помогне и на други!

Коментари

1.   1.Проблем ли ще е, ако го направим мисионерската, без да сменяме позата?-Може би.

2.Доколкото съм информиран, младите момичета не изпитват вагинален оргазъм и се чудя дали изобщо проникването ще достави някакво удоволствие на момичето :X четох, че някои не усещали нищо...Зависи.

4.С презерватив или без? С презерватив.

2.   1. Мисионерската е добре защото ти си активния в нея, тоест може да контролираш положението. Казвам го от гледна точка на това, че ако тя те "яхне" вероятността, всичко да свърши бързо е много голяма :) ако все пак стане (има и втори рунд), в "почивката" не си почивай, природата ти е дала ръце и език.

2. Амммм това е доста индивидуално

3. Ами това го искат 90% от мъжете ама..... като за сефте не се цели толкова на високо, има време за тия работи ;)

4. Да с презерватив (все пак не знаеш дали можеш да се контролираш)

5. Тук отговорът е излишен заради предишния, но в повечето случай, ако изяви желание да свършиш върху нея, коремната област е най-подходяща (като за начало)
П.П. И само без паника ;) тя е*ава майката на положението.

3.   Здравей. ще ти пиша по точки :)

1.Еми няма да е зле някъде по средата на половия ви акт да смените позата, за да не ви стане еднообразно.

2.Ще и достави удоволствие стига достатъчно да я възбудиш

3.Еми да ще бъде хубаво тя да свърши преди теб, но ако не не се притеснявай ти като свършиш сменяте презерватива и продължавате ако си достатъчно възбуден.

4.Задължително с презерватив, за да предотвратите нежелани последствия.

Ако успееш да я предразположиш преди това и я възбудиш достатъчно няма как да не и хареса :)
И преди да почнете съвокупление можеш да и кажеш "Твой съм" това доста ще я възбуди, кажи и го леко на ухо :)

4.   Много мислиш. Това не е на добре - гарантира ти провал :) Мисленето го остави за после. Ако нямаш чувства и е за спорта - пак провал ще е :)

Ако момичето не се впечатли от искреността ти - изобщо не си струва да се занимаваш с нея. Тя едва ли очаква секса на живота си... може би се интересува от теб!? Бъди открит - сподели и страховете си и се остави на момента.
Покажи и списъка с въпросите! Ще стане забавно и мнооого по-истинско и живо.

Помни - ако нещо се обърка - то е за хубаво и ТАКА ТРЯБВА ДА СТАНЕ.

Мъж на 38

5.   Пич за повечето вапроси нямам отговор но за презерватива мога да ти кажа ако си опитен и примерно се изпразниш на лицето ще я задоволиш повече но с презерватив е по безопасно а и се предпазваш от спин... : ).
Надявам се да сам ти помогнал : )

6.   1. Проблем ли ще е? Що за въпрос? Както ви е удобно - така. Но съм сигурна, че ще ти се прииска да смениш позата.

2. При всеки е различно.

3. Ще е кофти, но ти ще се постараеш ;)

4. Определено с презерватив. Не си прави експерименти.

И успех!
---Джеси---

8.   Не се стягяй толкова вс ще е наред! :D Роси

9.   Аз мога да разкажа малко за моя първи път :)))) Беше тотален провал!!! Жената с която бях беше по- опитна от мен и с 5-6 години по- възрастна, не знам какво и хареса в мен но се нави да си легне с мен. Та така съблякохме се, целувахме се супер беше докато не ми мина тъпата мисъл дали ще и хареса докато го правим. Почнах да се притеснявам, да го мисля и то докато тя ми правеше фелацио, ужас едва го вдигнах! Проникнах в нея и тъпата мисъл дали и харесва се прокрадна пак в мозъкът ми (тя горната глава действа когато най- не е нужна :)))), та пениса ми падна (ужас) но аз герой ще се опитам да извъртя работата и си спомних добрия стар метод от порно филмите (кунинглингус), та почнах аз да я лижа както съм гледал по филмите, и ми се стори че тя се навлажни още повече от колкото беше, та възвърна ми се самочувствието и вдигнах пак самолета :)))) и пак яхнах коня :))). Всичко беше добре докато в един момент тя не опаши краката си около мен и в един момент ме стегна захвата малко повече и нова тъпа мисъл мина през главата ми "дали жената свърши, ами ако симулира" този път поне самолета не падна и продължих възвратно- постъпателното движение и в един момент около 15 мин след като отпусна захвата усетих че на нея вече не и е приятно (ако и е било въобще) обаче аз не съм свършил и пак ми падна ерекцията :(. Добре че беше по- опитна жена защото след 2 часа секс да не свърша нито веднъж чак малко се засегна. Казах и че ми е за първи път и тя ме довърши да свирка като каза че е нормално първият път на мъжа да не е супер!!! След това дойде вторият път с по- младо момиче от мен, тя беше страхотна така се стараеше че почти не мислих за първия ми тотален провал :)))) Но пак свърших след 2 часа, почнах да си мисля че нещо не ми е наред и отидох на проститутка, а при нея даже и не успях да си го вдигна заради някакви глупости в главата които ми се въртяха, та отидох аз при един доктор приятел който ми даде следния съвет който не е много докторски: Първия път ми каза той няма да е перфектен ако мислиш само как и дали си задоволил жената, проблема е ако ти стане комплекс, и мислиш за това и през следващите пъти, препоръча ми една жена масажистка която предлага секс, каза да си поръчам час масаж и час секс и о небеса след 1 час масаж и 1 час секс наистина почнаха да ми се получават работите!!! Почна да не ми пука и да не се притеснявам! Та после се върнах при второто момиче с което правих секс, почнах малко флирт, секс игри и се отпуснах и всичко си стана както трябва! Та повторихме , потретихме и тн.... Та целта на този разказ е да не се притесняваш, да не губиш увереност, не мисли дали ще я задоволиш ами се отдай на страстта и ако свършиш по рано има език и ръце за тази работа (по- лошо е да не свършиш въобще тогава жената се засяга) позите в секса са важни за да не е еднообразен но ако успееш да я предрасположиш и жените свършват по- бързо. НАЙ- ВАЖНО Е ДА НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАШ И КАТО НЕ СЕ ПОЛУЧИ БЪРЗО ДА СЕ ВЪРНЕШ В ИГРАТА!!! ДОПУСНЕШ ЛИ ДА ТИ СТАНЕ КОМПЛЕКС (ЛОШОТО ПРЕДСТАВЯНЕ) ЩЕ БЕРЕШ ЯДОВЕ КАТО МОИТЕ!!!

10.   първият път винаги е провал

11.   Аз съм момиче на 18 и имам опит в тоя работи (от женската страна), но и на теб мога да помогна. Ако твърде много разпитваш наистина първия път ще е провал. Направи ти първата крачка, целуни я и я съблечи. Започни да я целуваш и ближеш по тялото като започнеш от гърдите по точно от зърната и се движи надолу докато стигнеш до вагината. Отдели и време докато я възбудиш достатъчно и действай. Колкото до мисионерската поза тя е препоръчителна за първия път на момичето но щом вече го е правила може да се въргаляте по цялото легло и задължително сложи презерватив.
Късмет

Mell

12.   Пълни глупости, като го правите на 15-16 е нормално да е провал, аз го направих на 18 и всичко си беше нормално, не е най-добрия разбира се - не мислете както е казано горе.
Имаи предвид че жените рядко свършват без пръсти и език на тая възраст особенно, че и до 25 даже.

13.   Късмет!