Споделена история от Тинейджърски

Харесвам много по- стари мъже от мен
Здравейте, аз съм момиче на 15 годишна възраст и още от миналата година попадам на много по-стари мъже от мен. Не знам какво толкова ме привлича в тях. Връстниците ми са незрели и това ме отблъсква адски много. Не търся връзка колкото да имам някого до себе си, винаги съм искала неистова изпепеляваща любов!
Моля без коментари от сорта на "още си малка не знаеш какво искаш"

Коментари

1.   Някой около 20-годишен може, нека да е 25-годишен. Ама много по-възрастен от теб едва ли. Разликата в годините не е чак такъв проблем. Ако ти си на 30, пък той на 60- ок, дерзайте. Ама 15 годишна...За къде си се разбързала?

2.   още си малка не знаеш какво искаш

3.   Би трябвало да ти допадат защото са по зрели аз съм твой набор и си падам на по зрели момичета има такива на 15 години но са малко щ. И искам да кажа че знаят какво искат от живата имат си цел

5.   Жени, които не познават баща си или пък е мъртъв си търсят "баща" в мъжете. Пък ако не е това не знам. Гледай поне да няма повече от 20 г. разлика

6.   Да, имаш проблем с бащата. Търси начин да го решиш, че иначе и себе си и някой мъж ще вкараш в беля.

7.   Аз пък харесвам много по-млади от мен жени, което не знам дали е добре.

9.   И аз съм същата, само че съм на 21. Имах връзка с доста по-голям от мен мъж и беше прекрасно. Не ме интересуваше годините, просто усещах едно нещо наречено любов. Помни едно от мен-няма по важно от любовта между хората!

10.   Аз например съм на13 и сега си падам по29годишен. Искам го на всяка цена знам че няма да ме вземе на сериозно когато му го кажа но ще направя всичко възможно да го разделя с приятелката му и да бъде мой.
Между другото аз съм момичето което е автор на историята ,,Не ми се живее вече"ако може да я прочетете и да напишете коментари ще ви бъда благодарна

11.   До 25г разлика не е проблем, нагоре вече е много. Така че отсявай до 40 годишни.