Споделена история от Тинейджърски

И така всеки ден го търпях
Здравейте аз сам момиче на 17 години та значи....

Запознахме се в един прекрасен ден с моя приятел. И така минаха се 6 месеца и тръгнахме. Отначало той се държеше добре с мен сичко беше ок и така мина се 1 година един ден се скарахме са некаква дреболия и той ми удари шамар. Тогава аз му казах край тои доиде да ми се моли да му простя и аз му простих.

Мина се около месец някъде и тогава пак се скарахме за нещо тогава той пак ми посегна и аз му казах вече наистина слагаме краи но пак така станаха нещата че пак му простих. Всички от семейството ми го харесваха докато той не прекрачи границите започна да ме кара да седържа лошо с маика ми да и права на пук само и само защото не било на неговото. Аз по някои път го лъжех и тои ми вярваше. Но когато разбере че нещо не сам казала правилно или не сам направила както трябва тои ме пребиваше.

Загубих половината си коса бях по цялото тяло в синини и по лицето имах и така това често се повтаряше не минаваше и седмица без скандал и побой. Докато един ден ми писна да го слушам и му казах няма да правя нищо повече за тебе и се заключих в тоалетната той щеше да изкърти вратата но аз отключих и излезнах естествено той пак ме насини и то мн жестоко освен че загубих половината си коса тои ми изкълчи пръста и носа от ушите ми течаха кръв и аз плачех...

Нямам вече почва под краката си. Кажете ми какво даправя не искам да пострада но и не искам да сам вечно в синини...

Коментари

1.   Момиче, ти мазохиска ли си? За каква любов става въпрос?
Ако си съгласна да живееш по този начин....ок, избора е твой!

2.   Зарежи го! Кажи на родителите си! Те трябва да знаят какво ти причинява той. Само те биха могли да ти помогнат. Има и друг начин да помолиш група момчета (твои приятели) да го причакат някъде и да му кажат да не те търси повече или ще го смажат! Желая ти успех!
ж16

3.   Зарежи го.. тегли му една майна!

4.   Тя казва,че не иска да му навреди. Скъпа, избирай си, винаги имаш право на избор без него - щастлив живот или с него - бой до смърт?! Би ли могла да си затваряш непрекъснато очите, когато той те пребива?! Би ли могла да понасяш всеки ден униженията му?! Защото в един момент, той няма да ти удря шамар просто, а това ще е най-малкото, което ще прави.

Мисля че, след като си споделила тук своя проблем, осъзнаваш, че не си щастлива, тогава, в такъв случай какво чакаш?! Кажи на родителите си, мисля,че те биха взели правилното решение. Ако желаеш звънни в полицията ...

Предлагам ти след като се оттървеш от "проблема" да потърсиш психолог, с който да говориш, защото може тези побоища да ти останат травма. Говори, момиче, говори!!! И в никакъв случай не го дръж в себе си! Ако искаш човек на който можеш да споделиш, аз съм на среща e-maila ми е puntina@abv.bg

5.   Час по скоро се отърви от тоя изрод!!!! Не разбирам как търпиш?!??? Ами че той така може и да те убие! Бягай колкото се може по далеч! И то веднага!

6.   Така ок! Неразбирам едно след като той те посинява родителите ти не виждат ли, не те ли питат от къде са ти дошли тези синини-толкова с въпросите?

Моя съвет: Неискаш да го нараниш и неискаш да живееш по този начин (поне това разбрах от думите ти по-горе). Най-добре ще постъпиш да уредиш една вечеря с твоето семейство и ''приятеля ти '' и на масата да кажеш на свойте родители за тормоза, който си изтъпяла от него, по този начин той няма да ти се нахвърли, защото имаш подкрепа (майка ти и баща ти ) и същевременно ще го отрежеш.
Така и той и родителите ти ще знаят защо си го ноправила (и ти самата ).

Толкова от мен дадявам се да съм помогнала!

7.   Разкарай го тоя побойник!

8.   Разкарай го, докъто можеж. С времето ще ти е по трудно!

9.   Мило момиче, как може да позволиш така да се отнасят с теб, и ти си човек, и ти имаш чуства... всичко зависи от теб мила, ако сама не го оставиш, друг неможе да ти помогне :(

Бъди силна, не се отчайвай, зарежи го, той не е човек а изрод щом така се отнася с теб, не се страхувай, нищо неможе да ти направи, кат си далеч от него! Направо ми се идва аз да го прибия как може да има такива хора:( Ако искаш да си пишем имейла ми е sil_zan@abv.bg, казвам се Силвия

10.   Оле само като го четях ме побиха тръпки. Недей така погрижи се за себе си. Ти знеш ли какво може да ти причини този изрод. Може да те увреди за цял живот и не само психически. това нещастно говедо няма чувства. такава ярост ме обзе сега ча нямам думи. Не му се давай, бъди силна зарежи го. Как може да те пребива по този начин, да ти тече кръв от УШИТЕ И НОСА и да си цялата в синини. После не знам как не му идва да се убие като те види така.