Споделена история от Тинейджърски

Подигравки
Здравейте, имам проблем в училище! На 15 съм. Като малък съседките деца бяха основно момичета и аз си играех с тях повече! Това може би е допринесло за сегашното мл поведение ! Уча в хубаво училище, имам приятели, но се е случвало хора да ми казват, че съм женствен! Имам малко по-различна посока, тъй като преди бях много пълничък. Сега изглеждам по добре, но ми казват че поведението и жестовете ми са женствени! Не съм гей, някои ме мислят за такъв, но винаги съм харесвал момичета. Не съм имал гадже, харесваш съм Си няколко момичета, но дори някои от тях ми казват, че са мислели че съм гей! Тежко ми е от тези думи! А и аз се усещам, че се държа по-различно! Искам да се променя заради себе си най-вече! Бихте ли ми дали съвети? Благодаря предварително!

Коментари

1.   Не се притеснявай, приятелче.. Ти знаеш кой си и какво си и мнението на другите не трябва да ти прави никакво впечатление. Има женствени мъже, има и жени мъжкарани, но те пак са си хетеросексуални. Просто хората не сме еднакви и не трябва да се впечатлявяш от чуждите приказки. Дано съм ти помогнал!

2.   Да не ти пука, гледай да стоиш повече до момичета така може и да хванеш гадже, като стоиш в коч компания нищо няма да си хванеш. Аз глупака не го знаех това, като малък и сега незнам как да свалям жени. След време ти ще знаеш, как да се държиш с жена и как да я сваляш и никой няма да си помисли, че си гей, просто прекарвай повече време с момичета.

3.   Аз съм момиче на 14, но ми казват, че се държа като момче. Ами, добре! Супер! Това е комплимент за мен, а не обида... Същото и за теб трябва да е-не да се чувстваш, ами... так както ти каза, просто сигурно на поведение си добър и затова те дразнят. Не им се връзвай!

4.   Аз съм на 28г. и поне по моето време, точно тия "женствените" в момичешките компании, правиха най-много секс. Докато ние, "мъжкарите" си стояхме все девствени.
Спомням си един съученик, все се правеше на женствен, и така забърса няколко момичета. Все сред момичета, повече ги разбираше и им влизаше под кожата.
Хич да не ти пука, можеш да се възползваш от тази своя "женственост".