Споделена история от Тинейджърски

Гинекологичен преглед
Здравейте. На 18 години съм и не съм ходила никога на такъв тип преглед. Майка ми не споменава и дума за това, а аз искам да видя дали всичко е наред. Сама НЕ ИСКАМ да ходя. Леко ме е страх - още съм девствена и би ли трябвало в такъв случай да... как да кажа... да ме ровят надълбоко ;Д

Другото, заради което искам да ида е, за да й докажа, че съм девствена. Имам приятел отдавна, който тя мрази и си мисли, че сме го правили. По тоя начин тя ще се успокои, пък и на мен ще ми стане по-леко. Няма шанс да й кажа - не иска да чува нищо за това, не ме разпитва, защото е предубедена. А да й кажа така изведнъж - Мамо, айде на гинеколог, не върви.

Коментари

1.   Аз съм на 14 момиче. Един път съм ходила на гинеколог и бях девствена (все още съм де.. ;д). Гинеколога първо ще те пита дали си девствена и ти като кажеш не, той няма да ти бърка на дълбоко, затова не се притеснявай. Но не мога да ти помогна за друго. Ако искаш да накараш майка си да отидеш кажи и, че имаш бяло течение, аз заради бяло течение ходих. Дано съм ти помогнала с нещо.

2.   какво е бяло течение

3.   Ужас, номер 1 :Д
Мила, недеи да казваш на маика си , че е заради бяло течение , защото веднага ще реши, че момчето ти е лепнало нещо и ще има повод да опява. А винаги можеш да и кажеш ( макар че тя трябва да го знае ) : всяка жена е нормално да ходи на преглед поне 1 в годината просто еи така - профилактично. :))

4.   Здравеи парво когато отидеш на гениколог и като му кажеш че си дествена тои няма да ти барка или някави такива нещта спокоино наи много да те прегледа на видеозон това е така че ако имаш някакав проблем варви и не се притесняваи

6.   Здравей ами просто и кажи, защо не тя ти е мама и щом искаш трябва да те заведе! Съвсем просто е казваш и толкова затова са родителите. Аз съм на 15 и те разбирам и аз не исках сама, бях на гинеколог преди няколко дни с баща ми заради бяло течение. Това че като си девствена не ти бъркат съм го чувала сигурно понякога е така ма не винаги.
Аз като бях горе долу беше това. Първо още от вратата питат да ли сама, ти щом не искаш трябва да кажеш НЕ както направих аз и бях с тати. След това говорите разпитвате за цикъла и разни такива трябва всичко да си кажеш важно е. След това... идва ;}} събличането, преслушване на сърцето, дробовете, кръвното, пишкаш в чашка. Преглед на гърдите малко пипане натискане, после отдолу те гледа и пипа това е за кратко :) после е видеозон след това и кофти частта с ровенето, като си девствена като мене става през дупето един пръст там и с дргата рака ти натиска корема неприятно е но не боли. После обяснява и предписва лекарства това е не е чак толкова страшно. Като казваш не искам сама те разбирам напълно, и аз така щеше да е гадно сама, с ония затова с тате тъка че казваш на вашите и които си решиш ти, да те води те са затова да те гледат. :))