Споделена история от Тинейджърски

Защо ми завиждат или аз съм глупавата?
Здравейте, момиче съм на 17 и нямам самочувствие. Много хора се държат зле с мен, без нищо да съм им направила какво толкова съм им направила.
Когато бях на 5 6 7 клас и слизах пред блока да си играем с съседите всеки ден тоест. цяло лято. Там имаше едно момче, което е по-малък от мен с две години само, любовтта няма възраст. Усещах, че той много ме обичаше и само беше до мен, а до другите много рядко, почти никога не отиваше при тях. Всеки ден се лепеше до мен, той е умно момче, не е някой тарикат или някой лигльо. Често си говорехме за приказки, математика, общи неща от живота и тн. Наистина на много полезни неща се научих. Обаче имам някой факти, поради това, мислите ли, че ме харесва. Един път както си седяхме на пейката, даже той ми махна косъм от блузката. Другия път като играхме на криеница, някой започна да брой и аз забелязах,, че него го нямаше и се отчаих и ме хвана скуката, тъкмо отивам зад блока, и изведнъж той бил от лявата страна и ме дръпна към него и бяхме само двамата и така продължихме да си говорим нормални неща. Веднъж седяхме на пейката и нещо се говорехме и изведнъж май са нещо стана въпрос, но не мога да се сетя за какво ставаше на въпрос, няма значение, и той ме почука по крака, така все едно искаше да ми каже " хайде, хайде!" и така. Как мислите според вас?
Другата ми история се отнася за едно момиче пак, с която слизах пред блока и играхме общо с нея и с другите деца, комушии пак. И така всеки път, когато ми види ме поздравява, нормално. Но тя е момиче с високо самочувствие на върха на седмото небе. Честно аз не съм надуто момиче с някакво лично, с голямо его. Обаче един ден някъде в началото на 8клас майче беше на мен изведнъж ми омръзна да слизам долу, вече се чувствах по-голяма и не ми се играеше на детски игри е тн. Тази с още няколко от съседите започнаха да ме викат, а аз отказвах и така. И така след известно време започнах да се обличам хубаво, естествено да няма да стоя вечно малка, реших малко да се променя и се обличах хубаво.Да споделя, моят външен вид-бяла, имам азиатски черти, с бадемови очи, 157см, имам си дупе, нито съм много слаба, нито много дебела, кестенява коса, кафяви очи. А тя е с черна кожа, на бая негърка, но е по-тъмна от моята, носи очила, слаба, не е толкова, но няма оформено тяло като мен, ръцете й са по-груби, а моите по-нежни пръсти. И един ден влязох в магазина и я видях нея и се усмихнах малко и тя съвсем леко ми се усмихна с присвити очички и ми каза здрасти. Оттогава аз се усъмних, че нещо става. След няколко дена гледам тя ме е махнал от фейсбук, и то без причина и аз тогава започнах да се чудя какво става. И от там нататък спря да ме поздравява и техните също. То какво забелязах, то тя ме копирала. Дойде време разбрах, че са правили ремонт. Като видях ПОЛУДЯХ то те направили същия като нашия апартамент, направо ужас, същите тапети на коридора, стаята й ама абсолютно същата като моята, пердетата същите направо се шокирах. После забелязах, че е дрехите ми започна да изкопирва. Един ден излизам от блока и бях с плетена плитка отстрани и тя беше вънка и ме видя. След като се прибрах гледам от прозореца играе, рита тая топка и започва да си плете плитка отстрани, но най-накрая нямаше ластик с какво да я върже и не стана. На мен ми стана смешно като й наблюдавам реакциите. Мина де време аз преместихме се в друг блок, долу пред блока е супер има барче, и има стълба за сядане, рано затварят барчето. Един ден се отказвам на терасата кой да видя, тя ми седнала с долу на стълбата с някво лапе и ми се прегръща да я видим любовницата, дето се смяташе за много умната. Много му пука на мен като знам, че съм по-хубава от нея. И тн. От друга страна и аз си писах с едно много хубаво момче, но е по-голям от мен на 27 е аз на 17, той много ме харесва, има кола без покрив. Брутална е. Ако желаете да я чуете и тази можете да оставите коментар. Стана ми интересно как така и братовчед му нещо започна да се омесва и той. Постжанно ме зяпа, когато ве виде, даже един път като минавах беше с отворена уста и ме гледаше някак си странно, и в парка се засичахме, аз как се изплаших и като видях, той на отсрещната пейка и зяпал. Направо се полудях и станахме и се преместихме. Мисля, че и той е горе долу толкова голям, даже е женен, но няма деца, наскоро се ожени. Ако желаете да чуете повече за тази последна история, оставете коментар, и аз следващия път ще ви отговоря. Извинявам се за правописа, просто бързах. Благодаря!

Коментари

1.   Никой не ти завижда,точно ТИ завиждаш на момичето,и ти си глупавата. Виж се само колко високомерна и надута си,как се хвалиш сама,и как пишеш за себе си. Такова самохвалство,високомерие и надутост никой не понася,ако щеш да си и Памела Андерсън на младини. Външния вид няма значение,ако имаш вътрешна красота и си скромна,тиха,плаха и срамежлива,каквото трябва да бъде всяко момиче,няма значение колко си грозна-вътрешната ти красота и учтивост се забелязват и се харесват от хората и те първо винаги избират това пред външния вид. Момичето е спечелило вниманието му със срамежливостта си и с чара си,а не с големите си цици и плитки ,както правиш ти. Остави момчето и момичето намира и ги остави да си живеят щастливо заедно,и си гледай твойта работа.

2.   Много си неграмотна. Ще е добре да поработиш върху това... вместо да мислиш за момчета...

3.   Момиче на едни години сме и съм меко казано потресена.
Наистина се надявам да си излъгала за годините си ,защото първо не може да имаш такъв правопис и начин на изказване при положение ,че догодина завършваш(едва успях да разбера за какво става въпрос).
Точно сега в какви времена живеем и хората какви проблеми имат,ти се кахариш кой има като твоите пердета и гледаш батковци с коли "без покрив" :D ,мила повярвай ми ,ако харесва нещо в теб ще е само това между краката ти.Не те знам колко си хубава и на какво отгоре някой ще ти завиди ,ама вземи се стегни малко и не се излагай(то хубаво анонимен сайт ама...).
Попринцип не злобея така ама тази "история"ме хвърли в тъча. :D

4.   Да, момчето те е харесвало . За момичето просто спри да се занимаваш с нея. Не я забелязвай. Гледай се учението и спри да се сравняваш с другите. Ти си имаш свой живот , те -техен. Мисли какво ще учиш, каква професия ще имаш и тн.

5.   Четяйки тази история , смятам че авторката й има психични проблеми . За мен такъв вид писане не е нормално . Не говоря за пунктоационни правила и правопис. Говоря за начин на изказване , недовършена мисъл , нелогични неща. Не знам защо използвате сайта , като убивате ценното си време с такива глупави истории. За мен този сайт е за хора с проблеми , които желаят да ги споделят тук , анонимно , и съответно да бъдат успокоени и да получат съвет. Вашата история е меко казано безсмислена и не виждам дори причина да я пишете тук . Също така в началото на историята започвате с "нямам самочувствие" и малко - по-надолу започвате да говорите обстойно за външния си вид , което изобщо не означава "нямам самочувствие" .

6.   Виж се отстрани как изглеждаш! Много си ми смешна, смешен. Абе хора като не знаете какво е положението поне си мълчете.

7.   За какво да ти завиждат, за твоята неграмотност ли. Както казва номер 1 никой не ти завижда, а ти си глупавата и това личи от текстта на историята ти. Едно свястно изречение не можеш да напишеш. И не, не ни пиши повече за последната си история, нито и за първата защото си личи цялата ти неграмотност. На 17 години си а неграмотността ти е като на 9 годишно цигане. Не ни занимавай с глупости.

8.   Точно така, номер 1, абсолютно съм съгласна с теб!