Споделена история от Тинейджърски

Да го потърся ли?
Значи, чувствам се унизена. Харесвах едно момче, отидохме до тях, правихме секс от първия път дето се вика. Не е казвал, че има чувства към мен. Свърши на корема ми с триста зора, беше унизително, нищо, че той беше мил и нежен. На сутринта не ми предложи нищо. Секс за една нощ ли е било? Той принципно е много арогантен, самовлюбен, глезльо, тип играч. Не съм влюбена, но ми харесва. После се чувствах ужасно. Правилно ли постъпих? Не съм го търсила. Минаха две седмици, него никакъв го няма, ни в телефон, не ме търси. Може би не значат нищо за него. По- добре да не го търся, нали? И в такива случаи, кой пръв търси - тя или той? Държа да ми отговорите на последния въпрос. Освен това ясно заяви, че не желае телефонен тероризъм. Не съм умряла за него все пак, но... Мнения. Момиче на 17. Сигурно с сега ми се надсмива. Няма кого да питам. Как се постъпва в такива случаи?
Мерси, че публикувате историята, наистина е спешно.

Коментари

1.   Искал те е за секс. Ти си му го дала още на първата среща. Няма причина да те търси повече. Ако искаш някое момче да те търси не спи с него на първата среща. Така го лишаваш от интерес към теб и му се показваш като лесна и евтина. Това си е урок.

2.   Казваш го все едно тя не е получила нещо от него. И това не е вярно! Ако я е търсил само за секса, ако ще и 12 срещи да са имали преди това, не очвкай различно отношение. Имах колега, който имаше по 10 срещи на седмица с различни жени.