Споделена история от Тинейджърски

Малък пенис, но голямо сърце!
Здравейте. Аз съм 17 годишно момче от Хасково и въм влюбен. Имам добра връзка с момичето, но не съм и признал. Притеснявам се, защото ми е малък, но това не е типичната тема, която се оплаква от това.
Аз съм уверен, че моя характер е по-важното. Аз имам много разнообразни интереси като видео игри, реддит и аниме.
Въпроса ми е: Как да насоча връзката ни да е истинска любов, а не само за секс. Как да я поканя на среща и да и покажа, че съм джентълмен и бял рицар? Не знам дали съществуват момичета, които играят видео игри, да я поканя ли да играем?
Благодаря за съветите предварително. : )

Коментари

1.   Имате връзка, ама тя не знае? Малко като оня от интервюто с Карбовски. Предполагам щом браузваш редит и играеш игри, знаеш и английски, затова ще ти цитирам един мийм - картина от края на 18-ти век може би, на която са изобразени момче и момиче/млади мъж и жена. Тя е леко с гръб към момчето. Той и казва "But my heart is big", a тя му отговаря "I can't ride a heart" Така, че млади момко сърцето си е сърце, ама като и се доязди на момата, не се чуди що оставила белия рицар и тръгнала да дири коня му

2.   Четеш реддит и искаш да си бял рицар? Значи не четеш правилните събреддити...

3.   То тези с малки пениси, пък големи сърца обикновено не могат и с една жена, но нали сърцата им големи като автобус, винаги има място за още една...
Дано не се оформиш като тези същите, с малки пениси и големи комплекси

4.   Здравей! Какво имаш предвид като казваш че е малък. Това е доста относително понятие. Колко сантиметра е в ерекция и колко в спокойно състояние? Много родители са водили децата си на преглед при мен. Повечето бащи са се притеснявали за размера на пениса при техните синове. Преглеждал съм доста момчета! Така че не се притеснявай! При прегледа винаги казвам на момчето да си събуе гащите. Можеш ли да си забелиш главичката? Имаш ли окосмяване по половите органи? Възбуждаш ли се при вида на някое момиче?

5.   Най-вероятно имаш среден пенис, ама на твоята възраст искат по 20 см да са им пенисите.
Ако имаш добра визия няма значение размера на пениса.
Единствено не и казвай, че имаш малък пенис.

6.   Как така имате връзка, но тя не знае?
Колко см е, ако трябва да бъдем точни?

7.   До номер 1 само едно мога да кажа 100% Based

8.   Само с играене на игри не става...
Аз съм дърт, около 40те. Съседското хлапе е на 18, един ден ми се оплаква - не можел да си намери приятелка, а много искал.
Викам му - ами смени местата, където ходиш, като излизаш по дискотеки зарибявай, аз ли да ти я докарам тая приятелка... и ме застреля направо:
Той не обичал да излиза много, предпочитал да си седи в тях на компютъра да играе лол....
това се случи преди година, т. е. Не му е проблем короната.
Освен на компютъра и във фитнеса другаде не ходи и в момента.... симпатяга е, и се чуди що нямял прятелка. Ами няма и да има. С играене на игри пркятелка не се намира.

9.   До 8

На 18 в дискотека не се ходи за връзка, а за безразборен секс. Аз направих грешката, да вярвам че секс с красиви момизета е "живота", ама не беше точно така.