Споделена история от Тинейджърски

какво мислят 14 годишните момичета за секса
просто ми е интересно да разбера дали приятелката ми би ми пуснала

Коментари

1.   Аз съм на 14. Наборите ми са различни - едни супер разпоскрестени, а други изобщо. Лично аз трябва да имам огромно доверие към гаджето си, за да му пусна и трябва да сме от минимум 1 година, но при всеки е различно. Също много и зависи от разликата във възрастта.

2.   Ползвайте презервативи!!!, за да няма аборти от 14-19 годишни, иначе каквото искате правете.

3.   Здрасти, аз съм на 17, така че вече съм малко стара и не се включвам във възрастовата граница на 14 годишните хахах, но като човек, който скоро е бил на 14 ще ти кажа, че на мацката й е рано за секс. Не знам на колко си, но на нея й е рано. Най-добрата ми приятелка го направи на 14, не знам дали съжалява, но пича се оказа доста кофти и разви някви психически проблеми свързани с насилие. Друг беше въпроса де. Че го направи на 14 и е жива и здрава вече 3 години, но не е там въпроса. За мен на тая възраст, нито тялото й е съзряло, нито психически е достатъчно готова. Все пак, всеки човек е различен, но аз на тези години със сигурност не бях, и се радвам, че не съм го направила, защото мисля че е хубаво да се случи, когато си достатъчно пораснал и може да си носиш, както последствията, така и удоволствието от секса. Бих те посъветвала, ако искате да правите нещо подобно, да пробвате само с докосване първоначално (не говоря за проникване с пръсти), с времето да преминете към орална, може да се разтърсиш из интернет и за други начини без да има проникване и пак ще се забавлявате. Повярвай ми, когато и двамата сте и психически и физически развити напълно е много по забавно и приятно, а до тогава ще може да се опознате, за да знаете на кой какво му е приятно. Късмет :)

4.   Здрасти, аз съм на 14. Всяко момиче е различно, има такива които вече са го правили и нямат никакви задръжки и такива, които повече се притесняват. За да спя аз с някой трябва да му имам голямо доверие. Трябва да знам, че ще внимава. Важно е да не притискаш приятелката си! Не я карай да прави нещо, което не иска.

5.   На 14 съм. Иска ми се, ама някак трябва и да се скрия от наще. Тъпото е, че се познават с майката на най-добрата ми приятелка и ако кажа, че съм при нея вечерта може и да ме хванат, че лъжа.