Споделена история от Тинейджърски

Снимане в училище
Здравейте, тази година сума в ново училище. Имаше хора който ме не харесват но с времето се сприятелих. Въпроса ми е само на мен ли ми е проблем да ме снимат постоянно питах хората от моя клас и те казаха че не им пука да ги снимат. Има някаква група дето повечето от моя клас се снимат те постоянно. Няма човек от класа които да няма там постоянно снимат клипчета като сме в час и се качват и мен ме снимат. Даже днес ме снимаха в онлайн обучението как ме изпитва госпоята с камера. И другите ги снимат така. А в тази инстаграм група има 200 човека и всички гледат снимките. Kакво да правя за да спрат

Коментари

1.   Здравей! Доста ми е познато това, целият ни випуск има групи на класовете в инстаграм. Много е досадно! Само че при нас положението не е чак така като вашето. Кажи им, че не ти е приятно да те снимат и не искаш да участваш. Това си е лично твое мнение и това, че на някои не им пука, не значи, че и на теб не трябва. Няма нищо лошо в това да поставиш граници на нещо, което не ти харесва. Отстоявай позицията си. Дано те разберат. В елитно училище ли учиш?

2.   Не им обръщай внимание и нещата ще се оправят , споко .

3.   Това не е ок. Ако не искаш не трябва да те карат или да те снимат насила. Аз бях тормозена за 7 години, но в 6 и 7 клас беше най-зле. Имаше едно момиче което постоянно ме снимаше и ме качваше навсякъде. И сега новите ми съученици искат да се снимаме, ама аз не искам. И аз като им кажа че не искам те казват "Значи може да качваш снимки, а с нас не искаш да се снимаш?" Ама аз буквално едва се снимам. Снимам се когато се чувствам хубава и това е рядкост. И сега поне сме онлайн и поне няма как да ме нападат с това защото не си включваме камерите. Сега да, качвам снимки, но те са от миналата година. Като гледам ти се разбираш с тях. Кажи им. Поне при теб е малко по-добре.

4.   От автора: да ГПЧЕ не искам да споменавам кои град щото 100% не съм единствения дето чете от моя клас.

5.   Добре че завърших :D В училище е станало нещо страшно .. тормоз било то физически или психически абе много токсична среда.