Споделена история от Тинейджърски

Кой е най скапания набор?
Здравейте, според вас кой е най скапания набор? Аз съм 03 и съм се загледал на всякакви простотии и според мен най скапания набор е 07. До преди 3 месеца си мислех че са 06 но да ви кажа не са толкова зле. Има всякакви клипчета с тях където правят простотии и да ви кажа че толкова искам да и шибна по един шамар. Незнам след време другите набори на какво ще приличат . Аз като бях на 13 и през носа не ми е хрумвало да пуша и да правя такива неща. Накъде отива българия ... Аз като завърша обмисля да си събирам бягажите и да заминавам в Англия поне съм сигурен че там ш са по нормални хората.

Коментари

1.   Набор 47 мене хич не ма кефат.

2.   Но според мен са след 06. На такива видеа се нагледах в тик ток. Особено феновете на Чарли с техните теми(пишат за секс, мастурбиране, как да си готин в училище и един от съветите е да правиш секс с учителите) и също си кълчат и задните части което не е ок. Също и гледах как някакви 10 годишни се бият за момче(преди онлайн обучението). Да не говорим че пушат, пият и се правят на депресирани. Заради такива като тях не искам да имам деца.

3.   Според мен всичко след 89та не става хахаха
Ако питаш дядо ти сигурно ще каже всичко след 70-та

4.   След 01 включително и аз, а пък след 04 направо нямам думи.

5.   Всяко поколение казва за следващото, че е по-зле. Между другото, аз съм 99 и моите съученици масово почнаха в трети клас да пушат, тоест от 9-годишни. В голяма заблуда си, че в Англия били по-нормални хората, масовият западноевропеец е по-тъп и закостенял в разсъжденията си от българина и като цяло народите от балканите. Казвам ти го като човек, живеещ на Запад. Тука общата им култура е нула. Възможности за правене на причинно-следствена връзка - също нула. Да не говорим, че пушат трева на всеки ъгъл БУКВАЛНО. Всяка вечер центърът на Лондон мирише на трева, центърът на Амстердам мирише на трева, центърът на Берлин също, центърът на Париж също, центърът на Копенхаген също (там дори си имат такъв квартал, мисля че Кристиания се казваше). Както и центърът на София също всъщност...
Ж21

6.   Според мен повечето след 04 са много зле. Особено в тик ток .. там е пълен криндж.

7.   Това с "по-младите за нищо не стават" е от свят светува.
Аз съм 92-ри набор, и за нас набори 91-90-89 казваха, че за нищо не ставаме.
Преди години пък с мои набори се смяхме на всичко след 92-93ти набор.
По-възрастни хора са ми казвали "след 70ти набор нищо не става, след 80ти и тн. "
Имаше една приказка:
Двама жреци в древен Египет си говорят.
-Ех, от това младо поколение нищо не става, скоро ще загине нашата цивилизация...
И Египет просъществувал още хиляда години.

8.   Наистина е много тъжно да слагаш всички под един общ знаменател. Има "пропаднали" 03, има и "пропаднали" 07. От всеки набор има такива и даже се изненадвам, че това все още е тема на разговор... Да не говорим, че до скоро и 03 ви солиха, спряха да ви солят и се почнахте

9.   След 90г. всички са олигофрени.

10.   До автора:След като не си се научил как се пише БЪЛГАРИЯ,ясни сте ми целия набор,А и като гледам,по лошо ще става.....от жена ,набор 1964

11.   Аз съм 93ти набор а в училище 94 които бяха клас само момичета те пък ужасна работа Не знам за най скапан набор кои са обаче в ресурсния кабинет имахме предимно сладури и мили деца на които помагах . те бяха 01 04 02 и 99 набор . сега са големи вече но пак са същите които ги помня

12.   За мен лично най-зле са набор 06 и то най-вече момиченцата, които сега са на по 14-15 години. Направо се изумявам как може на тази възраст да се интересуваш само от интриги и секс.

Набор 01 съм

13.   Наборите от 99 до 01-02 максимум са последните читави, от които става нещо. От там нататък всичко е деградация, простотия, олигофрения и така нататък и преди някой многознайко да се опита да ме контрира искам да кажа, че работата ми е пряко свързана с деца и съм напълно наясно с това, което говоря.

14.   Бавно се започва от '87, бавно, и вече след '90 - трагедия.

15.   Няма такова определение като "скапан набор или поколение",не може да слагате такива генерални заключения върху никой даден набор това показва само колко ограничено мислене има даден човек.
Всеки набор дава своите пълноценни граждани на обществото, естествено, че винаги има идиоти,но те са малко количество сравнение с качествените хора! Авторе ти и набор 07имате само 4г.разлика не е толкова голяма, че да сте толкова различни така,че по кротко с крайните изводи и вашият набор на техните години не сте били толкова зрели, колко сега!!!
Не мога да разбера това сравнение с млади и стари от къде идва, разбирам,ако сте живели в различни десетилетия,но Вие сте близки по възраст?!
Явно това със сравненията между наборите се предават през поколенията!!!
До номер 13 и как определени, тяхното бъдещо развитие на децата с, които работиш какви изградени личности ще станат
в бъдеще и Вие не работите с всички набори след 02, нали?
Спрете с тези крайни заключения за дедени групи от хора!!!

Момче 00набор.

16.   Аз съм 06, мога да ви кажа, че всичко е от възпитанието и дали вкъщи ви обръщат достатъчно внимание, защото ако родителите имат контрол на това, което прави детето им и това, което качва с социалните мрежи няма да е така. Също всичко е до с какви хора се събираш и трябва много внимателно да подбираш приятелите си на каквато и възраст да си. Аз съм се нагледала на всичко от мои набори и по-малки, уча в МГ, но навсякъде има така да кажа "провали"