Споделена история от Тинейджърски

Обичам го докато не е с мен, а като сме заедно ми е все едно
Здравейте, на всички, които четат моята история! Аз съм непълнолетно момиче, което май не знае какво иска... Харесвам едно момче, не е голям красавец, но за мен е най-красивия. Били сме гаджета като по малки и отскоро пак ми завъртя главата... Та... той е на моите години и имаме сходни интереси. Проблемът е че учи в друг град и нямаме време да се виждаме.

Преди около месец бяхме заедно (гаджета), но чувствам, че когато съм с него не го обичам толкова, колкото когато ми липсва... т.е. обичам го повече, когато страдам за него. Не знам това любов ли е и какво е всъщност, но чувствам че има нещо между нас. В момента сме разделени и ми липсва страшно много... Посъветвайте ме да го потърся ли отново или не..? И ако някой знае, ако може да ми обясни, какво всъщност чувствам към него.
Благодаря предварително :)

P.S. Надявам се да няма правописни грешки.. :)

Коментари

1.   Любовта ти е отминала вече, това са отчаяни опити, пропити с фантазия да задържиш чувството, останете си приятели е най-разумно;

2.   Абе момиче, ти не знаеш какво искаш.. ние ли да знаем?

3.   Просто прищявка! Ако го обичаше наистина щеше да страдаш, когато го няма (в твоя случай е така), но когато е при теб не чувстваш нищо, еми тва кво е. Ако изпитваше нещо силно и истинско щеше да бъдеш на седмото небе щом те погали или целуне. Просто прищявка!

4.   Никой не оценява какво има докато не го изгуби. Може трябва наистина да го осъзнаеш но тогава може би ще бъде твърде късно. След като не знаеш какво искаш поне не разигравай момчето.

5.   Всъщност, и аз съм така .. чувала съм и други приятелки да го казват. Може би просто не сме сигурни дали ги обичаме ;) Сега съм с него, и ми е много приятно, но когато е далеч от мен наистина го искам много повече .. с времето всичко ще се разбере, опитай, а по-късно пиши какво е станало, мисля, че няма от какво да се притесняваш .. Успех!

6.   Oт автора: Скъсах с него, мисля че така е по-добре... И явно не съм го обичала чак толкова много, защото вече мисля за него, но рядко... Сега сме само приятели и аз вярвам в това... Благодаря ви за всичко коментари и съвети... :) Ако някой реши да пише още... винаги ще ми бъдете полезни.