Споделена история от Тинейджърски

Всичките ми приятели ме изоставиха
Здравейте. Историята ми е такава, че всичките ми приятели се отдръпнаха от мен.
Ще започна с това, че преди време всичко беше прекрасно и бях много щастлива. В компанията дойде нов човек. Още като я видях разбрах, че е интригант и ще прави проблеми. Е така и стана. Тя не ме харесва и направи така, че другите да се отдалечат от мен. Смятам, че ги настройва. Това момиче е голям манипулатор и говори зад гърба на хората. Даже на мен ми е говорила против тях.
Убедена съм, че тя им влияе по някакъв начин. Моля ви за съвет.

Коментари

1.   Няма как нов човек в компанията изведнъж да настрои твои приятели срещу теб. От преди са ти набрали нещо.
Със сигурност имат основателна причини щом всички са се отдръпнали от теб. Новото попълнение може само да е била капката която е преляла чашата ако точно ти си интригантката която визираш (се проектираш) и вече са реагирали.

2.   Едва ли има за какво да са ми набрали тъй като никога не съм се карала с тях,помагала съм им.Винаги се държа мило с тях. Това момиче дойде и всичко се развали.