Споделена история от Тинейджърски

Яд ме е, че приятелката ми не е девствена
Здравейте, аз съм момче на 15 години и наскоро изгубих девствеността си със 17 годишната си приятелка, която.... не е девствена. Споделих ѝ, че се чувствам тъпо от този факт, понеже тя ми е първата, а аз на нея - не. Знам, че звучи егоистично и тн. Тя ми е казвала да не гледам в миналото, но просто не мога, просто си представям с него и ми става изключително кофти. Опитвам се да го преодолеят, но не мога. Моля ви без злобни коментари, пиша тук, защото търся помощ.
Благодаря!

Коментари

1.   Детска му работа. Ще го израстнеш.

2.   Спокойно,това са неща от живота.Важно е отношението и към теб. Защо не го направи с девствено момич? от друга страна на15 за момиче е рано, опитите да ви се случват неща ненавреме учат.

3.   Хвани си 15 годишна,къде си тръгнал да занимаваш с дъртите

4.   Не се излагай. Ударил си джакпота. Кака ти ще те научи на някой и друг номер. И какво като не си и първи. Дали си 1ви , 2ри ... 234 е без значение щом сега е с теб.

Ронин

6.   Към 1. Не е детска работа, всеки мъж би си помислил това нещо за поне момент. Няма да го сподели, да го мисли, и най-вероятно го е приел още преди да се срещнат, защото знае, че шанса е малък. Едва ли не всеки мъж го приема още дори да се запознае с жена, а не че не го е мислил някога. Всеки мъж иска приятелката му/жена му да е девствена, това е в природата.
Но мъжа го приема, защото се знае, че на по 18 се хващат гаджета още при първите си свалки като мнозинството нямат никакви сериозни намерения и в повечето случаи се знае, че само си убиват самотата и сексуалните нужди.

Имам приятел, сестра му завърши средното училище, приятела й предложи, вдигнаха сватба, имат си деца. Така че знам, че има изключения.

Просто повечето на 18 се знае, че се хващат заедно от мода, и го правят, защото другите го правят. Защото си мислят, че трябва. Конформизъм.
Ако повечето се женеха на 18-19, тези същите щяха да се женат и те, пак от конформизъм.

8.   Е как няма да ти е гадно, че приятелката ти е втора употреба, а може би и трета или четвърта.

9.   Ще му свикнеш. Може да се е чувствала по- добре с него от колкото с теб и какво? Какво от това? Това значи само ЕДНО!
Че трябва да се стараеш да си по- добър от предния и приятел.
Стига да я харесваш достатъчно и да я смяташ за правилния човек, мисля че ще се справиш.
Успех. Бориш се само със себе си.

10.   Спокойно! Не се притеснявай! Най-вероятно ще се разделите съвсем скоро и ще осъзнаеш, че не си е заслужавало! ;) 'Па после и на теб нЕма да са ти пРЪви!

11.   И какво от това ако държи на теб и не ти изневерява не виждам какъв е проблема ? Ако за теб е било такъв проблем защо не го изясни още в началото и не се хвана с някоя на твоите години ,макар че и там няма гаранция ,че ще попаднеш на девствена ? Не търси под вола теле да не останеш сам накрая !

12.   Да я беше питал. Пък и девствените си казват, защото ги е малко страй от първият път. Спокойно от тука нататък друга няма да ти е първа и се съмнявам да успееш да намериш някоя на която ти да си първи.

13.   Освен ако не е някоя разпоретина дето са я минали много мъже, нямаш повод за такива драми. Просто така са се стекли обстоятелствата. Престани да го мислиш, понеже така повече ще се вдървяваш в леглото.

14.   В днешно време да попаднеш на девствено момиче е много трудно.Навремето през 90-те като бях тийнейджър имах гадже, което още нямаше 15 и беше спало с няколко човека.Братовчедка й беше на 13 и беше правила тройка.Имаше съученичка на, която беше правила свирки на няколко човека още на 14 години.Бяха к*вите на селото.Сега нещата са много по-масови.Преди в селото са били 3, сега са 53.Да се срещнеш с девица вече си е на късмет.Не се тормози.

15.   Щом си с кака е нормално, а и знаеш ли не е толкова важно, че не си първи, важното е, че сега е с теб и само с теб. Така, че просто спри да се тормози за такива дреболии. Важното е, че се обичате и държите един на друг.

16.   Някои коментари са просто отвратителни. Не мога да повярвам как подкрепяте такова мислене. Момичето не е вещ, че да носи определения като първа, втора употреба. Не мога да разбера каква е тази мания на мъжкия пол по девствеността на една жена. Тя не ви принадлежи. На автора му било тъпо от факта, че не е първия.. Това звучи като твой проблем, не знам защо изобщо си изпитал нужда да го споделиш с приятелката си. В грешка не е момичето, а ти и всички извратеняци в коментарите.

18.   По-добре, ме е била опитна. Ако и двамата бяхте девствени, никакъв секс нямаше да успеете да правите от притеснение.
Аз съм жена и исках първия ми път да бъде с опитен мъж.