Споделена история от Тинейджърски

Момиче иска момиче!
Здравейте, момиче съм на 17. Понякога ди предствям, че съм момче и си гушкам, харесвам се с едно момиче, като гледам какви са мъжете и ми омръзва нон стоп да мисля за тях, просто е омръзващо. И понякога наистина имаме нужда от малко релакс. Затова понякога просто искам да де сбъдне ама едва ли коя ще иска, няма да има такава. Винаги когато видя хубави момичета и жени ги харесвам и ми става едно хубаво. Все искам да гушна една, да си я имам като съпруга и такива работи. Наистина искам да го изживея това чувство, ама знам, че май няма да имам шанс, най много с проститутка, което е безсмислено и не си струва. Които ще да ме мисли за луда, мъжете много ли са добре. Винаги съм си мислила да си направя мъжка прическа, да се облека като момче и тн. Ама едва ли ще има такава, която да се влюби в такава като мен. Чстно не съм лисбийка, а просто, когато си мисля и когато се сетя за това се чувствам страхотно.

Коментари

1.   Намери си гадже-момче да те скъсва от секс и ще забравиш за всякакви такива ненормални извратении.

2.   Авторке, прочетох историята ти и наистина не знам какво да мисля.

Не те разбирам, нито пък мога да си се представя на твое място, но някак си ти съчувствам наи-искрено.

Доста хаотично си написала текста си. Мислите ти са залутани и не съвсем ясни. Но пък не мога да не те поздравя за пунктуацията - всред толкова сложни и завъртяни изречения ти открих само една пропусната запетая, и то затваряща, и то в последното изречение. От това прявя извод, че старателно се опитваш да подредиш мислите си, да структурираш цялостна и свързана линия на разсъждение. Моят съвет е да не се тревожиш. Понякога хетеросексуални хора си фантазират какво би било, ако са интимно близки с партньори от същия пол. В това няма нищо осъдително или противно. Е, леко е извратено, разбира се. Изясни за себе си какво точно искаш, защото от историята ти много-много не става ясно. И ако толкова ти се иска да се прегърнете с онова момиче, просто я помоли да те гушне.

Бъди здрава, авторке, и се пази

3.   Мило момиче, преди време направих малко проучване сред познатите ми хетеросексуални жени - изключих всички определящи се като лесбийки или бисексуални и открих следното - малко повече от половината хетеросексуални жени намират за приемлив сексуалния контакт с жена, а малко по-малко от 1/3 даже са имали поне един такъв - най-често в тийнейджърска възраст.
За сравнение - не намерих нито един хетеросексуален мъж, който да намира за приемлива идеята за сексуален контакт с друг мъж (отново изключвам определящите се като хомо или би).
Така че мога да кажа две неща - първо не се впрягай че си нещо ненормална, защото ти харесват и момичета, второ "почукай и ще ти се отвори" - навитите за подобно изживяване са повече, отколкото можеш да си представиш.
Горе главата!

4.   Съвсем превъртяхте и който ви казва, че тия неща, които си мислите било то момче с момче или момиче с момиче са нормални, то тогава и той е ненормален като вас. Господ те е създал жена, ти искаш да ставаш лесби. Ебахти пробития народ.

Гаро

5.   Не знам дали един човек ги пише тия кратките коментари към някои теми, но който и да е, направо кърти. :D

Авторке, такива момичета като теб не са толкова редки, колкото си мислиш. Аз лично познавам някои такива и не си правеха мъжки прически. Обаче това да си гушнеш проститутка вече наистина ми звучи странно.

6.   Нормално си е,по принцип жените експериментираме със своята сексуалност,докато при мъжете не е така.Всяко момиче си има своите изпълнения със жена,така че не си мисли че си нещо изключително,и аз съм минала през това.

7.   До номер 1
Някой трябваше да го каже

8.   Не съм била с момиче, но номер 1 не ми се вижда извратено. И на мен са ми минавали такива мисли. Има къде да ги намериш, но те са осъзнати и определено не търсят такива, дето искат да пробват от любопитство. Така че първо опознай себе си, пък после търси.

9.   Да не си Би...

10.   Що пък да няма шанс?! Не те разбрах много добре, но оставам с впечатление че, си с по- мъжко съзнание. Не говориш за сексуалната част, а гушкане и релакс...
Може си би, просто още не си наясно още със сексуалността си.
Имам близка, познаваме се от тийн възраст.
В началото казваше че, е бисексуална. На нея и харесваше да се облича като момче, даже постройката и беше мъжка. Бъркали са я в дискотека с момче :) А е много красива жена.
Забременя от едно момче, бяха в кратка връзка като тя едновременно поддържаше и друга връзка с момиче. Не знам дали идеята беше само да забременее, но след 3- ят месец от бременноста се раздели с момчето. После си роди детето и си го гледа. Междувременно беше продължила връзката с момичето, няколко години изкараха заедно, в последствие се разделиха.
След мъжът от който забременя, доколкото знам не е била повече с мъже. Тя е много добро същество, но си има нещо нейно си и много се старае да изглежда "лошо момче" за които не я познават.
Аз обаче я познавам и знам със сигурност че, за човек който обича и душата си ще даде!

11.   Като става въпрос за секс и забавление може Почти всичко.
Ти обаче не говориш за това, а говориш за чувство, до колкото разбрах.
Говориш за това как си представяш да си мъж и прочие.
Най-добрият съвет можеш да си го дадеш самата ти.
Попитай се какво те привлича в женското, какво в мъжкото тяло.
Върни лентата назад и си спомни преди какво те е привличало.
Помисли как искаш да мине животът ти за напред. С кой и как искаш да го прекараш? Какви хора те привличат? Нормално е ако момчетата около теб са боклуци, а момичетата се показват като по- отговорни и лоялни е нормално да ти навлизат подобни мисли. Само предполагам.
Като имаш нужда от релакс - релаксирай. Като не ти се мисли за момчета- просто не Дей. Много момичета, а и момчета избързват да търсят момчета, в повечето случаи откриват човек, който е неподходящ, и да омръзва им от постоянното търсене. Но вместо да спрат, решават да търсят, но нещо друго да е.
Не знам при теб как е.
Тепърва ще се развиваш и ще мислиш за различни работи.
Ако се чувстваш странно се разсейвай с нещо.

Направи си дълга равносметка.
Опознай се, както каза номер 8.
Успех. Аз съм на 17- момче.

12.   Хубаво казваш, че не си лесбийка, ама точно като такава звучиш. Не го казвам с лошо аз лично съм лесбийка и също съм на 17. Не мога да те разбера съвсем аз лично си харесвам женствени момичета и съм такова. Имам обаче познати момичета, които си правят мъжки прически(някои са си хетеро) и се обличат като обратни. Щом ти се иска, направи го. Има много такива момичета, а и има много които си падат по тях. Не се тревожи момиче лесно ще си намериш. Трудното е първо да се приемеш. Колкото до гушкането какво толкова просто я гушни. Това му е предимството да си лесбийка можеш да си гушкаш всички момичета на воля и никой нищо няма да заподозре. Момичетата си се гушкат.
Успех мила
П.П. надявам се да си намериш момиче и много да го гушкаш.

13.   Така както описваш нещата, може би ти липсва обич и инстинктовно смяташ че гушкането ще я навакса. А се фокусираш върху момичетата защото си разочарована от мъжете предполагам. Странна мания имаш, но нищо скандално. Вероятно ще е трудно да го осъществиш обаче.