Споделена история от Тинейджърски

Колко време ще трае това и ще боли ли пак
Здравейте преди 2 дена го напрвих за пръв път. Сега ми тече малко кръв и ми е някак сякаш отдоло ми е натъртено или де да знам немога да го опиша нормално ли е това. И колко време трябва да мине за да го направя за втори път. Също да питам като го правех ме болеше ама смисъл търпима болка поне сега ви се струва така ще болили втория път. Благодаря предварително.

Коментари

1.   Това е до няколко дни, индивидуално е при различните момичета. При мен неприятното чувство беше около ден и половина, а останалите негативи около 3 дни. Нормално е също да те боли първият път, нормално е да те боли и в началото на вторият, но всеки път да те боли не е нормално (не винаги е нормално). Ако болката продължи и след вторият път, ще е хубаво да се косултираш и със специалист. Ми.. няма точно определено време, което трябва да мине след първият път, но след като спре да ти тече кръв, може да го направите пак. В това няма лошо, стига да взимате необходимите предпазни мерки. :) Поздрави!

2.   Моят вьпрос е ... ти на колко си??? Защото аз сам на 14.. ии искам да знам на колко си .. оТ ~SuNsHiNe~

3.   Неискам да казвам на колко съм защото всички ще се възмотят. На достатъчно съм повече от 12 и по-малко от 20.

4.   Значи ако си на 13-14-15 години и си правила секс просто след време ще съжаляваш, особенно ако разбереш, че не си го направила с неподходящия човеееек.

5.   Нищо неможе да ни очуди вече... момичетата почнаха и на 12 да го правят ... ;)

6.   Колко време ти тече кръв колко дена мерси предварително.

7.   Ох, дечица, да, възмОтихме се (пише се възмУщавам се обаче).
Не съм ви родител, но като такъв на дете пред прага на пубертета ще ви кажа, че влезе ли ви веднъж в главата секс и любов (нищо лошо, но да е на подходяща възраст!), всичко друго остава на заден план (учене, амбиции...).

Сами преценете - от любовта и секса няма да избягате като зрели хора, а сега е време да ви вълнуват съвсем други неща.

После в новините съобщават за СПИН при 16-годишните....

9.   На мене ми тече вече пети ден.. нормално ли е!?

10.   Аз съм на 16 години и днес го направих за първи път болеше много няма какво да лъжа.При втория път също ли ще боли?Също така да кажа,че нямаше никаква кръв смисъл съвсем малко не мисля,че ще ми тече още това нормално ли е,защото четох в една статия,че при някои момичета изобщо няма кръв ...

11.   Хей искам да споделя и моят проблем и някой ако може да ми каже нормално ли е и да ми даде съвет.... днес го направих за 4ти път... но днес вече ме заболя адски много и текна кръв.. беше към 16:00 сега е към 20:00 и не спира да ми тече една мръсна кръв... нормално ли е? след 5 дена трябва да ми дойде и цикъла..

13.   когато го правих за първи път почти не болеше... течеше ми кръв един ден, днес го направих за втори път, но този път болеше много...

15.   Не се притеснявай да им кажеш на колко си. Моя приятелка го направи на 11!!! С момче на 10!!!!!!! ;)) Звучи ужасно, но очевидно не и пука, а на това отгоре майка и знае и до колкото разбрах нищо не и е казвала!!! (на това му се нарича тъпа и ужасна майка) :))

16.   Здравейте вчера го направих за първи път и ме болеше много. Течеше ми кръв около 30 минути и след това спря днес пак се опитахме но ме боли и тече кръв това нормално ли е???? Благодаря предварително

17.   Коментарът на номер 15 просто ме потресе. Деца тръгнали да ми правят секс вместо да си учат уроците и да си гледат детството накъде отида този свят. А това, че майката знае и не е предприела нищо ме възмути още повече, със сигулност с начина по който си възпитава детето няма да види от него нищо добро скоро!

18.   И аз го правих преди 2 дена...
още ми тече съвсем малко кръв, но не е толкова зле
днес "бръкнах" за да разбера дали не е зарастнала или дали няма инфекция и пак потече...
какво да правя

19.   Здравейте аз сам на 18 и искам да попитам има ли възможност първия път дане боли защото първия път го направих и не сам осветила нищо но на втория път ужасно много ме болияло първия път тъкна кръв но не обърнах внимание а втория път не е тъкнало и капчица кръв искам да ми дадете съвет (благодаря ви предварително)

20.   Аве всяко чудо за 3 дена...кво толкова се отчайвайте всичко ще отшуми просто имайте търпение и се радвайте на прекрасния живот с недевствени хора