Споделена история от Тинейджърски

Казах на родителите си,че съм транссексуална,а те ме пребиха
Здравейте, аз съм момиче на 16 г., и след дълъг период на себеоткриване и търсене на истинското си Аз, осъзнах, че съм транссексуална. За тези, които не знаят ще поясня, че това е да се чувстваш или момиче в момчешко тяло, или момче в момичешко тяло. Във моя случай аз се чувствам момче в момичешко тяло. Незнам, улавям се от цял живот, че правя само мъжки неща, винаги съм се държала мъжки, а не като типичните лигави момиченца, и никога не са ми харесвали типично момичешките неща, да си играя със куклички Барби, да им реша косата, да се обличам с момичешки дрехи, да си пускам дълга коса, маникюр да си боядисвам ноктите, да готвя, да чистя, да харесвам момчета, да си правя лексикони, и др. Винаги са ми харесвали мъжките неща:да си играя с пистолети, колички, да нося мъжки дрехи, и др., но винаги досега ме е било срам да си призная това на себе си и да се разкрия пред родителите си, никога не съм осъзнавала, че това е нормално и не трябва да се срамувам, и да се крия. Даже отскоро си отрязах косата и започнах да обличам само мъжки дрехи, и да ходя без сутиен и с равни обувки без токчета, и отначало тяхната реакция беше "брей, кво му става на тва момиче" "тва е неква тъпа мода, ще отмине" и тем подобни и го мислеха за неква глупост, за напълно незначимо нещо, но вчера, когато след дълги размисли и колебание най-после се реших да им се разкрия, се случи нещо, което никога няма да забравя през целия си живот и ще помня вечно, докато не умра. Вчера вечерта докато бяхме седнали цялото семейство на маса да вечеряме, аз казах на баща ми че съм транссексуална и се чувствам мъж. Той изведнъж както си ядеше яденето там, преобърна чинията и стана и ми удари един силен шамар спомням си, че се и напиках тогава. Той ме хвана за косата и почна да ме дърпа за косата да ме удря, да ме бие, разкъса ми блузата от дърпане, и той ме хвана за косата и каза на майка ми да ме хване за краката да не мърдам и почна да ме удря с юмрюци в лицето. Окървави ми цялата уста и кръв шуртеше по цялата земя, и падаха зъби и цялата земя се окървави в червено. Повали ме на земята с ритници и ме риташе в бъбреците, в корема, в главата, където му падне и постоянно крещеше аз изрод ли ша гледам в къщата си ма изрод ли ша гледам в къщата си ма и ми каза да съм се засрамела, и как съм щяла да имам мъж и деца и как са щели да имат внуци когато не могат да осъзнаят, че аз не искам деца и не съм саздадена за това и не съм жена а съм мъж, и не се чувствам добре така в това тяло. Пусна ме и ми каза да съм си обирала багажа и да съм се омитала, да не съм му мърсяла повече чистия дом. Оттогава живея при приятелката си и с тях повече не контактувам. Уговорила съм се с приятелката си да живея у тях, докато не си стъпя на краката, да си намеря работа и да си събера пари с които да си направя операция за смяна на пола и да си заживея щастливо като мъжът, какъвто съм. Моля ви хора помогнете ми, повече се не търпи, душата ми е мъжка и е заклещена в женско тяло и не може да излезе и да отлети на свобода и се чувствам като затворник в собственото си тяло... Незнам какво да правя, мисля да се самоубия;(;(;( Моля ви помооощ;(

Коментари

1.   Еми при такъв баща е ясна работата. Той е искал син и несъзнателно те е направил такава. А сега си показва простотията. Другата версия е, че не си особено хубава (все още) и си въобразяваш, че като се правиш на момче ще си по-вървежна/вървежен. Само че няма по-грозно нещо от псевдо-мъж, който от 1-2 погледа разбираш, че е нагласена жена. Обратното е още по-жалка картинка, но там е ясно, че е просто тъпо педалче.

2.   Мога само да изкажа съчувствие.
Най-добре върви веднага да си извадиш медицинско, ако те е бил така, както описваш, може да имаш и вътрешни кръвоизливи, върви заради собственото си здраве, а и може да го докарат до средна телесна повреда, но и лека да е - върви.
Поне си разбрала с какви хора живееш, така поне няма да ти влияят. Тръгни на психолог, който се занимава с такива проблеми, когато имаш възможност.
Успех и знай, че някой е с теб!

3.   Спрете вече с тази джендърска пропаганда!

4.   Хах, как човек пишещ "във мен" и "незнам" си е преоткрил сексуалността не знам. По-добре си преоткрий правописа. А наистина ли мислиш, че някой мъж би се напикал, ако му ударят шамар? Или че би се жалвал по-форуми и то без конкретен въпрос? Или че би се оставил така да го бият? Можеше да го удариш в адамовата ябълка, в топките или дори да му издереш очите... Стегни се и, ако наистина си решила, че си мъж се дръж като такъв!

5.   А ти защо му казваш? Ти си си ти, каквато и да си. Виж в Гугъл за помощ при домашно насилие. Те ще помогнат да си стъпиш на краката. Знам че след лошо винаги идва хубаво. И не си посягай на живота. Той е даден, за да се живее.

6.   Пълен фейк. Падаха вика зъби.

7.   Ще ти трябват и пари за ченета,все пак нали и "зъби са хвърчели",а едва ли са били млечни.

8.   Глупости на търкалета дрънкаш....
Нито си трансексуална, нито баща ти те е бил така. Ако беше, щеше да си в болница или в гроба.
Стига с тия простотии, тук има хора, които наистина се нуждаят от съвет!

9.   Преди да се сподели нещо такова е добре да проучиш мнението на родителите ти на тази тема.
Самите родители често се издават, ако са против транс хората и другите различни хора.

10.   Ха-ха! Човекът номер 4, пишещ "по-форуми" се подиграва на хорския правопис?!

11.   Здравей!
Фондация "Действие" е една от ЛГБТ организациите в България, които се борят за равноправие на куиър хората, както и срещу хомо/трансфобията. Предлагат и правна помощ, а в този случай няма да ти е излишен съвет от адвокати, занимаващи се точно с тези въпроси. Станала си жертва на трансфобния си баща, което не е изненадващо в България, но е изненадваща огромната агресия, която е проявил към теб. Както те посъветваха и горе, добре ще е да извадиш медицинско и също не е излишна консултация с психолог. Насилникът трябва да си получи заслуженото задължително! Надявам се исторята да не е истинска, но ако е такава искрено ти съчувствам.
Пожелавам ти успех и нека справедливостта възтържествува.

12.   Той и батко и спризна, че нещо такова преди 20 години. Такто го изкара навънка, майка много плака. В тъмнината се чу изтрел. След време го изтриха от всякакви регистри, родилни, църквни ... абе ужас.

13.   от Авторката :номер 1 май нещо не си разбрал/а!!! Не се правя на вървежна/ен и изобщо не ми пука за това дали съм вървежен или не,просто си се чувствам момче,и то си ми идва отвътре без дори да съм го искал. Това си ми е мое спонтанно вътрешно чувство което не мога да потисна,дори да искам и не зависи от мен. В училище също са ми се подигравали (и все още ми се подиграват),защото ходя с мъжки дрехи и ми викат "мъжкарана","лезбийка" и др. обиди и никой не разбира,че не съм хомосексуална а просто тялото ми не пасва със душата ,което съвсем ме натъжава;(;(;(

16.   Хахахаха, само като прочетох
"Окървави ми цялата уста и кръв шуртеше по цялата земя, и падаха зъби и цялата земя се окървави в червено. "
и вече разбрах, че историята е измислица на някой скучаещ пубер.

п.п. А ребра не пукаха ли?

17.   Ти си следващия Стивън Кинг. В някакви филми си се вкарало (говоря в среден род, защото ти само още не знаеш какво си, та камо ли аз) и си мислиш, че си много интересно. Ами не, миличко, не си! Учи си уроците и не се занимавай с простотии! Мъж било, ми то ако беше, нямаше да позволиш да ти се случват такива неща.

18.   Не припадна ли от голямата кръвозагуба? А би трябвало.

19.   Не знам много какъв съвет да дам но мога да дам един за намерението ти да си направиш операция за смяна на пола по-доцре недей защото щом си се родила с такова тяло такова е трябвало да бъде, а и тъй като казваш че харесваш момчета ако си смениш пола надали ще ви се получи даже и да е гей като разбере за операцията.

20.   от Автора:номер 19 къде съм казвала,че харесвам момчета?!? Напротив,заявих съвсем ясно в историята си,че харесвам МОМИЧЕТА и не си търся гей,а истински момичета/жени,нещо не си чел/а темата ми и се изказваш неподготвен а

21.   То и аз съм си играла с колички и пистолети. Играла съм CS и GTA на компютъра, не слагам грим и поли, ама си се чувствам жена. Правила съм и секс с мъже. Аз самата си се наричам просто мъжкодана

22.   Мале ако бях на мястото на баща ти нямаше да можеш да напишеш история дори ! Я се стягай ти си ЖЕНА , имаш ваг*на значи трябва да се държиш като жена , няма такина глупости мъж в женско тяло и други подобни извращения ! Като за начало почни да си се обличаш като момиче и си пусни коса да видиш момчетата как ще тичат след теб , като намериш точния и ти завърти главага друга песен ще пееш!

23.   Постави се на мястото на баща си! Как щеше да реагираш ако дъщеряти или сина ти, които гледаш от парче месо ти кажат че са обратни??? Пак баща ти сравнително нормално е реагирал, че като знам в БГ мъжете колко мразят транс, ако беше някой друг да те е убил.

27.   Номер 22, ти си АБСОЛЮТЕН простак и бай Ганьо!!! От къде на къде ще ми казваш какво да правя бе, малоумник такъв? !? Няма пък да се обличам като момиче нито да си пусна коса, нито никакъв "точен" няма да ми завърти главата и ти няма да ми казваш какво да правя! Има такова нещо като мъж в женско тяло и жена в мъжко тяло и изобщо не е глупост, нито извращение а природа и това, че си неграмотен и не си учил никой не ти е виновен! И за какво ми е момчетата да тичат след мен, АЗ самата съм момче и харесвам МОМИЧЕТА, и изобщо не ми е притрябвало и не искам никакви момчета да тичат след мен! Какво като имам вагина, вътрешно не се чувствам жена и не съм родена за да бъда жена!! Чувствам си се мъж, с мъжко мислене и маниери и никога не съм искала да готвя, да чистя и др. женски работи! И никакъв точен изобщо няма да ми "завърти" главата, щото аз няма да го позволя! Промени си старовремските бай Ганьовски разбирания, 21 век живеем все пак! От АвторЪТ

28.   Авторе, направил си грешла. Трябваше да попиташ вашите за техните възгледи по въпроса. И ако знаеше че те не подкрепят тези неща бих те посъветвала да не им казваш докато не се изместиш, ама станалото станало. Дано си добре. Съжалявам че трябва да ти го кажа, ама или ще излъжеш вашите че всъщност си осъзнал че си просто "мъжкарана" или както казва номер 11. Аз ако съм тебе, след навършване на 18 години тези хора не са ми родители. Също бих ти казала да се махнеш от тази държава. За жалост доста хора няма да те приемат такъв какъвто си. Бих искала да имам някакъв контакт с тебе, но това не е сайт за запознанства и не мога да си дам данните. Но дано всичко стане по твой план в бъдеще.

29.   Истински съжалявам, затова, което си преживял!!!! Това не бива да се случва на НИКОЕ дете от родител, баща ти, а и майка ти са за затвора. Пълни изроди, как ще биеш така собственото си дете???? 9 месеца го носиш и накрая го държиш за да може донора да го налага, направо ми се доплака когато го прочетох сериозно... Не заслужаваш това, моля ти се, повтаряй си, че НЕ го заслужаваш и най-вече те НЕ заслужават теб. Трябва да се махнеш от там и да споделиш с някого, какво са ти причинили. Не заслужават да ги погледнеш повече никога. Не мисли за самоубийство, то не помага за болката, само я пренася върху някой друг. Бих казала е*и им майката, създали са те, гледали са те, да се махат. Ако можеш устискай още 2г, ако ли не отиди при роднини, но не стой там ако се държат по тоя начин.

30.   Авторе, май и твоите разбирания са малко ганьовски щом смяташ чистенето за "женска" работа

31.   Авторе, не се ли погрижи да проучиш мнението на твоите родители за ЛГБТ хората? Ако знаеше че нещата щяха да отидат на бой нямаше да им казваш поне от инстинкт за самосъхранение. Не казвам че не трябва да си откровена ама направи огромна грешка да се издаваш. Можеше да си по-дискретен и непряко да достигнеш до какво те мислят за тези които не са хетеро.
То да не го приемат ама вашите прекалиха (говоря предимно за баща ти). Не може да пребиваш някой, особено ако ти е дете, защото изведнъж се оказало със различна ориентация и не отговаряло на очакванията ти или че не е като останалите. И не ми казвайте че бащата е постъпил правилно и че боя е решението, само защото във миналото така са ги възпитали не означава че е било правилно. Другата крайност - безкрайно лигавене също не е на добре. Боя и агресията (поне за мен) трябва да са крайна мярка ако другите опции са изчерпани - малко от малко се изисква да се уважаваме и да приемем че не може всички да са еднакви. Обичаш ли някого ти не го подтискаш и още по-малко не го биеш до смърт и не го изоставяш. Наистина има хора които не бива да бъдат родители и не заслужават да бъдат наречени такива. Да, има си добри и либерални родители но и лошите не са изключение иначе да нямаше толкова много нещастни и увредени хора които не са случили на свястно семейство
Две години са минали но дано си добре. Забрави за водещите ти се майка и баща - уж те са тези които би трябвало да те обичат безусловно но подобен тип като тях ще те карат да се съмняваш във любовта като цяло. Те ако наистина те обичаха нямаха да ти причинят умишлено болка. Недей да посягаш на живота си - важното е ти да си жив, здрав и щастлив, другото е маловажно. Запиши си час за лекар за да те прегледат и си намери работа за да събираш парички. Ако държиш да си правиш операция за да може тялото ти да отговаря на твоето съзнание, еми защо не, отивай и го прави, само го обмисли много добре да не се окаже че си допуснал грешка във избора си

34.   Здравейте, аз съм авторЪТ на тази история и ето ме и мен, вече на 19, завръщам се отново, за да ви уведомя какво е станало с мен и как са се стекли нещата за мен сега. Вече си направих операция за смяна на пола, направих си двойна мастектомия (отрязване на двете гърди), махнах си яйчниците и всичките вътрешни полови органи и си запуших входа на влагалището с месо от друг донор, за да нямам цикъл и да съм сигурен, че никога през живота си няма да изпитам тази ужасяваща, зверска болка, наречена "раждане". С една дума, аз вече на 100% съм биологичен МЪЖ, няма нищо и на 1% останало женско в мен. Решителната стъпка вече е направена, няма връщане назад, а и аз не искам да се връщам и не съжалявам - чувствам си се добре така, както съм сега като мъж, а не като жена. В момента приемам и мъжки хормони за подтискане на естрогена, малко по малко започват да ми растат мустаци и брада, а и по тялото ми също започват да растат косми. Все още съм слаб като жена, но скоро ще започна да тренирам на лостове, да правя набирания, лицеви опори, да изграждам гръдните си мускули, корема, ръцете и краката и се надявам, скоро да направя и плочки. Животът за мен се стече прекрасно, откакто се отделих от токсичните ми "родители", нито за миг не съжалявам, откакто избягах от тях. Намерих си самостоятелна квартира за 0 време и хубава работа, сега си живея с приятелката ми, която ми дава емоционална опора и подкрепа всеки път, когато имам нужда и не ме изоставя и в добрите, и в лошите ми мигове, винаги е с мен. Общо взето съм добре, физическите белези отдавна зараснаха, емоционалните - не чак толкова, но вече не давам фак, както се вика, нали се отървах от Адът вкъщи...
АвторА

35.   34, звучи супер, значи твоята история завършва със щастлив край. Само те съветвам да си следиш здравето добре да не вземеш да хванеш някоя болест- дано не стане но нищо във живота не е сигурно. Така и така ти си си взел решението за себе си и си щастлив със своя избор, е пожелавам ти живота ти оттук насетне да е изпълнен със много любов, щастие и раните ти да зарастнат. Освобождавайки се от миналото ти правиш голяма крачка напред за което те поздравявам - сега единственото което остава е да гледаш твоето настояще и бъдеще

36.   "С една дума, аз вече на 100% съм биологичен МЪЖ, няма нищо и на 1% останало женско в мен"
Грешка, биологически си и ще си останеш жена! Хромозомите не може да смениш, запишеш, излъжеш, не е напреднала чак толкова науката още.
Радвам се за теб, за емоционалното и душевното ти спокойствие, може би дори щастие- дано!
Радвай се на живота си, живей го пълноценно и това е.
Но (повтарям) биологически си оставаш жена...

39.   Ще се опитам да ви обясня защо се раждат подобни на вас хора. Животът на Земята е едно голямо училище. Смисълът да сме тук е да се развиваме и да живеем по божиите закони и правила. Тези правила нямат нищо общо с божиите от религиите, там Бог няма. Човек на земята не живее един живот всеки един от нас преминава през много превъплъщения, ражда се и умира, после пак се ражда и умира и така до края на програмата. За да се родите Вие с тези усещания някъде в предишен живот вие сте пожелали да смените пола си и затова сега Бог ви дава това изпитание т. е да се родите жена с желанието да бъдете мъж. Ще ви посъветвам по никакъв начин да не сменяте пола си. Намерете своята среда и приятели и живейте живота си.

41.   Авторе, важното е какъв човек сте. А вие звучите като готин и добър човек, затова си живейте живота и не обръщайте внимание на нечовеците.

42.   Към номер 39, авторът/ката на темата по -нагоре пише, че вече е сменил/а пола си окончателно. Иначе по темата аз съм на мнение, че каквито ни е създала природата такива трябва да си останем, защото дори човек да смени пола си оперативно, той или тя няма да никога на 100 процента от противоположния пол. При мъж, който се е родил преди това в женско тяло винаги е по трудно да се изгради полов член, отколкото при жена родена в мъжко тяло. И в повечето случаи дори да изглежда вече като мъж отдолу в повечето случаи си остава с вагината. А жена родена в мъжко тяло и да иска никога няма да може да стане майка, защото преди това е била родена с мъжки полови белези.
За мен това е противоестествено и трябва да бъде забранено!

43.   Мъж на 40 съм с малка дъщеричка...
Сега чета тази история и се питам, защо този изрод не е в затвора? Какви закони имаме, ако наистина баща ви Ви е пребил така жестоко за нещо такова? Това не ЕС, не Саудитска Арабия!
Хубаво е, че сте щастлив, но в белите страни за едно дърпане на ухо отнемат родителските права, тук наистина половината общество някъде са в средновековието/арабският свят и за мен това е друг биологичен вид далеч от хомо сапиенс-упражняващи насилие над децата си...

44.   Номер 11, и аз като стигнах до хвърченето на зъби, осъзнах, че историята е измислена. И други преди години са написали същото като мен, усетили са се.