Споделена история от Тинейджърски

Първи път, но леко по-необичаен
Здравейте. Пише момиче почти на 19 години. Историята е следната, леко е заплетена. Наскоро започнах да се свалям с едно момче от училището ми, съседен клас, към което аз винаги съм имала симпатии, но по-скоро повече физическо привличане, защото той не е подходящ за по-сериозни неща, за съжаление. Както и да е, всякакви чатове и т.н... и реших, че искам да спя с него. Реално и той това иска. Просто знам, че съм готова и точно той ми харесва, и ми е забавно и просто се чувствам добре при мисълта да съм с него. Той обаче смята, че не съм девствена, а то не е реално така. Аз не искам да му казвам и смятам, ако се стигне до това, разбира се, да се правя на луда. Но не знам, леко се тревожа какво ще стане, да не се обърка нещо. Проблемът ми да не казвам това не е защото ме е срам или такива неща, знам, че това е нещо хубаво, но просто обстоятелствата го изискват. Той си пада така малко клюкарка и го знам, и си поемам риска, че може и доста хора да разберат, но в крайна сметка това е нещо лично и не смятам, че трябва, но нали знаете как стоят нещата, за жалост, особено в гимназията. Най-вече, има цяла групичка хора във випуска ми (аз съм 12 клас, и слава Богу), които въобще не ме харесват и непрекъснато за нещо ми се подиграват, но без реално причини.. но както и да е, и затова не искам той да разбира, че ще ми е първи.
И така, решила съм си, че много го искам и ще го направя, но се притеснявам да не стане някой фал.

Коментари

1.   Не то прави замо заради едното е.ане.Отдай се на мъж,в който си влюбена наистина.И той ще те уважава повече от другите.Иначе,припикало ти се,ти си мислиш,че ти се е.е.

2.   И аз искам това да направя без да се разбира,че ми е първи...

3.   Сериозно ли?
На 19 години, а разсъжденията са като на осмокласничка. Прочети сама какво си написала и обмисли всяка една дума. Сама ще стигнеш до твърдението, че това момче не е подходящо. Падал си клюкарка, не бил сериозен. Е, за какво ти е тогава, да ти бъде първи за да не изоставаш с това че си девствена. Стегни се и се отдай на сериозно и отговорно момче, а не на такъв женчо. След време, когато срещнеш подходящото момче ще оцени това, че си се запазила. :)

4.   Писала съм го и в друга тема,моят приятел изобщо не разбра че съм девствена,но при мен не е имало нито кръв нито болка понеже си ползвах вибратор преди да започна да правя секс

5.   Кажи му поне секунди преди да го направите( като се съблечете голи примерно), защото трябва да е внимателен, иначе 99% може да си сигурна, че фаул ще стане и то голям.

6.   Това звучи, странно. Ако ще се надцаквате по-добре не прави нищо. Може да има болка, искаш сама да си я причиниш физически, като не му кажеш. Ами твой избор. Когато човек избира, с кого да прави секс, не го прави просто ей така, за да мине номера. Това са хубави моменти. Не държиш ли да си с някого който си заслужава? А ти как се оценяваш?

7.   От авторката:
Много благодаря за отговорите. Да знам, че е доста странна ситуацията, но просто към него имам истинско привличане, въпреки всичко. И се влюбвам много трудно, почти невъзможно и то почти винаги в неподходящия...

8.   До номер 1 от авторката: Да, разбирам, но това е, че аз наистина сън влюбена в него и ако не бях, не бих се занимавала. Познавам се, когато наистина си харесвам някого и то затова е всичко, въпросът тук е, че не сме във връзка, което знам, че не много ок, но...

9.   Защо на тоя смешко да му правиш реклама като му даваш девствеността си? Няма какво да го промотираш, точно такива каквито ги описваш трябва да ги свалиш от престола. Да отидеш и да намериш стойностно момче, което те уважава и да му подариш девствеността си.
Щом главното нещо у този "клюкар" са много негативни думи, защо изобщо се занимаваш с него. Най-вероятно има социален статус в училището, а момичетата имате влечение към това. Но той да си е изградил социален статус като се държи като смешник, направо... Всички, които му обръщат внимание са смешковци. Няма ли някой читав и силен да му "обясни" с държанието си към хората и ценностите си, че такива като този "клюкарката" не заслужават подобно внимание.
Напрягам се когато жените се предлагате толкова лесно. Извадете някаква сила от себе си и Айде малко бе! Стегнете се.

И цял живот да се старая да съм истински мъж, да жертвам моментни облаги, да не се подавам на изкушения, да разбирам емоциите си, слабостите. Да запушвам "пробойни" и да трупам да трупам.. Пак няма да съм истински мъж ако до мен нямам такава жена.
Жена, която също е жертвала, търпяла и няма онези пробойни да си жертва ценностите (дори няма да говориме за повтаряне на грешки).

Да е*а бе.
Не знам какво да казвам...

10.   При толкова много червени флагове, защо ще си легнеш с някаква мъжка курва ? Ако нямаш уважение към себе си, другите също няма да те уважават.
Само за секса, поне гледай да е с някой дискретен, не мъжкия еквивалент на кифла. Та прецени дали за няколко пъти секс си струва да си вгорчаваш живота допълнително.
Иначе спор няма - най-много ви бива вас жените в това да си 'искате' разни боклуци ей. Сами си навивате разни глупости и после 'ама защо така се получи'