Споделена история от Тинейджърски

Кола маска под мишниците
Здравейте! Момиче на 12 съм. След около седмица мама ще ме води при една нейна приятелка (козметичка) да ми махне космите под мишниците с кола маска. Въпроса ми е боли ли много? Веднага ли отминава или боли повече време? Моля историята ми да бъде одобрена и да ми отговорите бързо, тъй като нямям време. Благодаря предварително! Моля без цинични отговори от сорта на ,, на 12 тръгнала да си прави кола маска” или ,, еми боли тва да не ти е.....” и така нататък.

Коментари

1.   Ами не е особено приятно, не боли чак точкова много, аз си правя сама вкъщи, с кола маска която слагам в микровълновата. После със седмици нямам нищо и съм доволна. Слагай си успокояващ крем после и ще си ок. Само не ги бръсни

2.   Боли си и то много. Може и кръв да потече. После е много чувствително и зачервено мястото поне седмица. Ако го правиш постоянно болката намалява, но не е безболезнено. Казва ти го момиче, което нито е много космато, нито с дебели косми. Колата маска е добро решение защото намаляват космите, но и доста кофти защото трябва да ги чакаш да израснат повече, за да ги махнеш, а лятото да се разхождаш космата не е ок.

3.   Боли, но е търпимо и го казвам като човек с малка търпимост към болката, който ходи на кола маска от поне три години. Боли няколко минути или за момента (предполагам, че при всеки човек е различно).

Black Sabbath

4.   не се притеснявай! болката е моментна. може да изпитваш дискомфорт първоначално, но ще отмине бързо.

5.   От Автотката: Благодаря ви за бързата реакция, ще ви пиша след като ми ги махнат!

6.   Не е болка за умиране. Аз вече си я правя сама. Мислех че ще е по трудно, но даже на триъгълника сама се справям. Болката минава за секунди

7.   Боли, но не е чак кой знае какво. На всичко отгоре се и свиква, ако ще и странно да звучи (нов, непознат вид болка предизвиква повече дискомфорт от същата болка, но вече позната). А и това е адекватният начин да се махат тези косми. Или лазерно!