Споделена история от Тинейджърски

Изнасилиха ме
Здравейте! Момиче на 12 години съм(скоро правя 13). Преди 3 дни(петък) бях излезнала с най-добрата ми приятелка да се видим... Срещата ни беше в студентския парк в София...Когато си тръгвах някакъв човек на възраст около 20-25 години(така изглеждаше) ме беше спрял да ме попита на колко години съм и аз му отговорих, че съм на 12. После почна да ми говори някакви гнусни неща, питаше ме дали съм девствена, дали си харесвам някое момче и тем подобни... Аз просто си мълчах и засилих крачката. Видях, че този мъж ме следеше. И тъй като живея далеч смених 2 автобуса, той постоянно беше след мен. Като бях на спирката вече беше станало 21 часа и нямаше никой наоколо. След това той ми каза да дойда, за да ми покаже нещо. Аз тръгнах след него и той си свали гащите пред мен. После се оплаших и тръгнах да бягам, той ме гонеше и накрая просто ме хвана и ме бутна на земята. Изнасили ме. Винаги като си го помисля изглежда, че все едно е сън...Не мога да кажа на мама, защото сигурно ще ми се кара...Не знам...Срам ме е от себе си....Как не можах да се измъкна по-рано...Чувствам се глупаво...

Коментари

13.   Не си виновна за нищо! Сподели с майка си веднага и ще ти олекне. Разкажи й всичко, защото заслужава да го знае, както и баща ти! Не се тревожи и не се притеснявай, станалото- станало.
Важното е да гледаме напред и ако можете да го намерите този човек, за да си получи заслуженото. Макар и историята да ми звучи малко измислена, направи това, което ти казах, ако е истина!

14.   Майка ти няма да ти се скара. В такъв случай биха се скарали само най-най-най-най-най-ужасните родители. Не знам какви са твоите родители, може да не са най-прекрасните, но не са и достатъчно ужасни, че да ти се скарат.

Никой няма да ти се скара. Не мога да ти опиша колко тъжно е, че си го помисляш. Никой няма да си помисли да държи сметка на теб. Става дума за ужасно престъпление. Извършителят е виновен, не ти! Ти не си виновна с нищо и никой няма да ти се кара. Кажи на полицията, обади се още сега на 112. НИЩО лошо няма да последва. Със сугурност.

15.   Съжалявам за това,което ти се е случило,миличко. Изроди има навсякъде... Не знам какво да кажа,за да се успокоиш. Но усещам болката ти. Знам тази болка...до смърт. Някой да иска ,,близост" с теб,използвайки сила,имайки власт и контрол над тялото,ума и душата едновременно,е пълен шок и кошмар. КАЖИ НА РОДИТЕЛИТЕ СИ! МОЛЯ ТЕ! Кажи им,защото това така или иначе ще те убива всеки БОЖИ ден! НАСИЛНИКЪТ ТРЯБВА ДА СИ ПОЛУЧИ ЗАСЛУЖЕНОТО! Трудно е да кажеш,трудно е да споделиш с някой,но...ти олеква.

16.   Момиче, запомни ли му лицето? Отивайте в полицията с майка си! Защото утре, може да те пречака някъде, или друго дете да загази! Ти си станала жертва на педофил! За нищо на света, НЕДЕЙ, да го пазиш в тайна, и да се срамуваш от себе си! От бременност е също добре да се пазиш! И за бога, какво правиш на на вън САМА и толкова рано? Не са ли те учили, да не говориш с НЕПОЗНАТИ?! Къде са, родителите , и учителите които ИСКАТ по-високи заплати? Момиче, в никакъв случай, не го оставяй да се измъкне много съжалявам за това..

18.   Това трябва да се докладва в полицията.

Това е шоково. Трябва да говориш с родителите си.

Как така на 12 и сама толкова късно и толкова далече??

19.   Веднага кажи на вашите ама веднага не е трябвало да си мълчиш а веднага да кажеш на майка си и полицията този нещастник трябва да си получи заслуженото, защото утре може да посегне и на други деца! За мен такива изроди трябва да се омъртвяват без свидетели и без процес присъда! Който посяга сексуално на деца няма право да живее! Разбирам какво ти е на мен на мен преди 5 г.ми се размина на косъм подобно преживяване.

28.   А малоумните модчета толерират подобни очевидни тролски изпълнения и реват, че ги обиждаме?!

29.   А малоумните модчета толерират подобни очевидни тролски изпълнения и реват, че ги обиждаме?!

30.   А малоумните модчета толерират подобни очевидни тролски изпълнения и реват, че ги обиждаме?!

31.   А малоумните модчета толерират подобни очевидни тролски изпълнения и реват, че ги обиждаме?!

32.   А малоумните модчета толерират подобни очевидни тролски изпълнения и реват, че ги обиждаме?!

33.   А малоумните модчета толерират подобни очевидни тролски изпълнения и реват, че ги обиждаме?!

34.   А малоумните модчета толерират подобни очевидни тролски изпълнения и реват, че ги обиждаме?!

35.   А малоумните модчета толерират подобни очевидни тролски изпълнения и реват, че ги обиждаме?!

36.   А малоумните модчета толерират подобни очевидни тролски изпълнения и реват, че ги обиждаме?!

44.   От мен: Хора, аз знам, че съм виновна. Не е нужно да ми го натяквате. Именно за това ме е страх да кажа на някой друг, след като този някой ще ми знае името. Знам, че всички си мислите, че си измислям нещо. Обаче аз не съм такъв човек и с такива работи не си правя шега. Наистина съжалявам, ако съм ви обидила с нещо, че да ме нападате. Знам, виновна съм. Не го отричам.

45.   похвално е, че в тази тема сте се взели в ръце обаче знаете ли още колко деца търсещи помощ тук търпяха обиди и нападки вместо да получат подкрепа? Преди няколко години имаше тема "Всички от класа ми ме мразят" и някой нападна авторката, че сама си била виновна, защото била смотана.В този случай вие или някой ваш колега съзнателно или несъзнателно е допуснал тормозено дете да търпи още нападки и обиди вместо да получи подкрепа. Жалко, че няма опция да банвате подобни индивиди по IP адрес ако имаше тази опция сайтът щеше да стане по - добро място.

46.   На тези, които нападат и обиждат детето ще кажа молете се утре същото да не сполети и вашите деца, защото такива изроди нямат спирачки и няма да се посвенят да нападнат и през деня! Я си спомннетете случая на австрийката Наташа Кампуш, която на 10 г. е отвлечена от психопат и превърната в негова сексуална робиня и слугиня в продължение на 8 г.

47.   Мила, не си виновна и не трябва да се срамуваш от нищо подобни психопат подобни психопати трябва да се срамуват не ти! Не трябва да мълчиш за случилото се, сподели веднага с вашите, за да ти олекне а ако има как подайте и жалба в полицията, за да бъде наказан извегрът. Може би е трябвало веднага щом те е доближил да се развикаш и да привлечеш вминанието на хората според мен е щял да се откаже такива индивиди са страхливи и разчитат на страха на жертвите си, те могат да нападат само по - слаби и беззащитни от тях. На бас, че ако някой по - якичък им се изпречи веднага ще напълнят гащите. Затова не мълчи!

48.   http://spodeli.net/7/story-36979.html за тази тема ставаше въпрос коментари номер 6 и 11 открито нападат авторката, че сама си и виновна, за да тормозят.

49.   Кажи на родителите си какво е станало и отидете в полиция,защото това е престъпление и се наказва затова ,което е извържил.Не си мълчи,защото днес на теб утре на някое друго момиче!

50.   Здравей! Съжалявам за това което ти се е случило трябва да кажеш какво ти се е случило няма как майка ти да ти се скара за такова нещо родителите на едно дете са най-големите му близки в живота, не трябва да мълчиш поддай жалба в полицията да намерят и да вкарат тоя педофил във затвора.

Успех!

53.   Здравей! Това, което ти се е случило е престъпление, кажи на майка ти и отидете в полицията. Също така посети този сайт https://loveguide.bg/ и им пиши хората там са професионалисти и ще ти помогнат. Бъди силна!

55.   Мило момиче (дете) Този нехранимайко те е изнасилил . Отидете в районното с майка ти и пуснете жалба . И мен са ме тормозили когато бях малък . Аз съм на 27 ( почти 28) Не ми личат годините но още изглеждам дете . Изпитвал съм същата ситуация само че бях на 18 години

56.   Да пратя послание към родителите.

Не мога да кажа, че вие сте главните виновници за изнасилване като това, но сте виновни.

Това нещо "Не мога да кажа на мама, защото сигурно ще ми се кара" не е нещо, което се среща за първи път. На дете му се случва нещо лошо и не го споделя, а търпи, (дори без да знае, че не трябва да таи такива работи в душата си - убива го от вътре), защото родителите са научили детето, че каквото и да се случи те му се карат.
Имам спомени от, когато бях дете, когато очевидни неща за родителите ми, аз не ги разбирах, а те си мислеха, че се правя... Това те вкарва в безизходица на чувства и мисли, когато си с детска психика. Да желаеш да излезеш от черупката си. Сещал съм се за този спомен и ме е страх всеки път, да не се държа така и с моите деца, не само защото не е приятно, но и заради другите неща, които ще напиша сега.
Другия минус на това държание е, че нямаш подкрепа и го знаеш, носиш го със себе си, не се чувстваш уверено, където и да отидеш. Това е много лошо чувство кара те да се чувстваш сам.
Това за мен беше причина, по неуравновесените деца с по-изявена физика да избират мен да тормозят. Това се усеща от околните. Неувереността ти, самото знание, че няма кой да застане зад теб.
Така момичето знае, подсъзнателно, че няма такава подкрепа, не "ще се обадя на мама и тате да дойдат да те набият", знаем, че има такива деца, но са уверени, защото родителите са зад гърба им, нали? Тук е обратното. Момичето няма такава увереност, че има някой зад гърба й, знае че трябва да се спасява сама, това я плаши, прави я неуверена, а това се усеща от изроди и уроди като изнасилвачите.

Тъжно ми е.
Родители, бъдете хора. Не се дръжте с децата си като възрастни за нещата, които все още не може да са. А когато искат да пораснат и да ги "пускате" имайте сила да го правите.

Това, че сте пораснали физически за да имате деца, не означава, че всичко, което един живот е още от раждането, го разбирате напълно. Оставете си вратичка, че и вие може да научите нещо от детето, нещо, което сте пропуснали, така може би няма да се изгубите в мисленето "как да бъдете строги" или друг проблем и ще се придържате в умерени рамки.

Sigma. Life is easy.