Споделена история от Тинейджърски

Рожден ден
Здравейте! Аз съм момче на 16 години и много се натъжавам, като вече колко години няма с кой да си празнувам рождения ден! Приятели нямам! Каня братовчедка ми да гледаме филм в нас, но тя не иска. Родителите ми много не обръщат внимание по тази тема и не ги вълнува и аз угасвам. Не обичат силна музика, не мога да поканя братовчедка ми в нас и да започваме да усилваме музиката или да си направим парти у дома! Няма как да стане, семейството ще ми направи забележка.
Тъй като ще бъда сигурно сам на рождения си ден! Моля Ви кажете ми какво да правя? Измислете занимание за един човек на Рожден ден? Ще съм Ви благодарен наистина много!

Коментари

1.   ХЕЙ! Прочетох историята ти и ми стана супер гадно . Рожденият ден на човек е важен - та нали това е денят ,в който си се появил на бял свят! Тъжно ми е ,че и родителите ти неглижират този повод . Не казвам да те затрупат с материални неща или да се изхвърлят , а просто да направят деня ти хубав - майка ти да направи торта или да купите, да си пуснете музичка вкъщи ( дори да не е силна ) и да се почерпите за твое здраве. Разбирам те и виждам,че не винаги тези неща са възможни. Съветът ми е да направиш нещо за себе си в твоя ден. Да излезеш да се разходиш , да си купиш нещо,което ще те зарадва , да направиш нещо за себе си. Пожелавам ти това с празнуването на рождения ти ден да се промени и от сега нататък да имаш само хубави рождени дни ! Бъди жив и здрав !

2.   Човекк....Трябва да се запознаем, в подобна ситуация съм

3.   Аз затова вече не си празнувам рождения ден.

4.   Вариантите са 2:
1. Каниш братовчедка ти на родженния ти ден, без да усилвате музиката, така, че да се чува навсякъде;
2. Празнуваш сам ражденния си ден - гледаш филми и сериали; играеш игри и тн;

5.   Не се отчайвай и не се натъжавай! Още си малък, но с времето ще осъзнаеш, че приятелите ти се броят на пръстите на едната ти ръка, останалите са ти просто познати, с тях без тях все тая! Прави това, което ти е интересно и с което ще си прекараш добре, било то да си мързелуваш цял ден и да гледаш филми, да играеш игри, да излезеш да тренираш или каквото и да е. Не само за рожденния ти ден а попринцип прави неща,които са ти интересни и си намери приятели и познати покрай тях.

6.   Парти в колата! (Много актуално в момента) Предполагам имаш приятел, който умее да шофира и има кола. Помоли го да се съберете и да си джиткате, ще му дадеш някакви пари за гориво и ще викнеш още няколко човека, може да вземеш снаксове и безалкохолни, музика и купона е гарантиран.

7.   Благодаря на всички страшно много за съветите! Обичам ви

8.   Аз моя рожден ден го празнувам по друг начин - може и без музика. Миналата година заради пандемията и майка ми не присъстваше но пък все пак добре че не дойде за да не ми опява колко е мръсно в стаята ми. Все пак това е моя живот :) Дано поне братовчедка ти да дойде не е много ама пак е нещо