Споделена история от Тинейджърски

Мразя всичко!
Здравейте, хора. Момче на 17 години съм. Моята история е такава, че мразя всичко ама абсолютно. Аз съм една тъпа п***ка. Имам чувството, че нищо не става от мен. Базлив, неуверен, хърбав идиот ей тва съм аз. Като гледам някои кви мъже са, а аз един смотан мишок. Мразя вече всичко и ми иде да се самоубия. Исках да спортувам и боен спорт ама нали имам искривини по тялото и не мога да запазвам добре равновесие. Ходих на лостове и фитнес ама ги спрях заради сегашната обстановка с фитнеса. С една дума аз съм смотаняк и нищо не става от мен! Ако искте ме насърчавайте, ако искайте не дейте ваша работа просто исках да споделя. Един, тъп скапан, зубрач съм аз, очукан от живота!

Коментари

1.   Не се мразиш, приятелю. Самият факт, че искаш да си по-добра версия на самия себе си, означава, че те е грижа за себе си и се обичаш. Просто тази любов е неосъзната. Ако не се обичаше, нямаше да ти пука дали си хърбав, смотан и т.н.

Аз бях като теб и започнах от там - осъзнах, че се критикувам, защото се обичам. Просто промени тази любов да не се изразява в самокритика, а в самонасърчаване и себеприемане.

Според мен проблемът ти е, че си максималист и се сравняваш само с най-добрите. Всеки си има кусури и не е казано, че трябва да си по-по-най. Достатъчно е просто всеки ден да си дори с милиметър по-добър от предния ден. Дори не е казано да е абсолютно всеки ден. Състазавай се със своята версия от миналото, без да се натоварваш със сравнения с другите. Всеки е различен и всеки си има недостатъци, това е нормално.

2.   И аз винаги съм се мразила,а съм по-малка от теб с няколко години. Но пък виж,намразих се-да,съучениците ми ме намразиха,ама задминавам и двете паралелки по знания в училище. Езиците ми се отдават,ще ходя на олимпиада този уикенд. Много неща ми дойдоха като шок. Изгубих се сама в себе си,но...не е по моя вина. Хората ми ме чакат да си стъпя на краката пак и ще го направя,когато Бог е казал.
За да се харесваш,прави това което харесваш и ВИНАГИ БЪДИ ДОБЪР С ДОБРО СЪРЦЕ! Може да ти звучи твърде момичешко,но...това е момче. Това е,което мога да ти кажа.
От едно скапано момиче на 14

5.   Човек е специален по негов си начин всеки един от нас е прекрасен не може всички да сме най-добри, всеки човек е добър в едно нещо а в друго не приеми се такъв какъвто си.
:)

6.   Отивай на лостове навън. Със сигурност има някъде наблизо. Да си зубрач е страхотно. Още 2 години и завършваш, а след училище нищо не е същото. За всяка умна жена е важно мъжът й да е по-умен от нея. Та за момента те съветвам да наблегнеш на лостове и учене. Иначе преувеличаваш - по мое мнение огромна част от момчетата са грозни, едва ли специално ти си много по-зле. Красивото лице не е най-важното нещо, а тялото можеш да подобриш.

10.   Разбирам те много добре аз скоро ще правя 13 и мразя всичко режела съм си вените над 3 пъти натровила съм се с хапчета (не не съм филмарка) буквално живея в друга държава и не мога да си намеря приятели нито нищо не ми се стой тук искам да отида в България просто на моменти ми идва да се самоубия просто ми писна от всичко грозна съм не се харесвам писна ми искам поне един приятел да имам когото да е от моя град имам една приятелка от бг но сме п
Много далече и в бг дори да съм няма как да се видим и казах на нашите че искам да отида в България но те казаха че трябва да стоя тук при тях а аз не искам и като цяло поне се радвай че живееш в България и имаш приятели.... аз и това нямам